FRENKIE & PETRA_WB -NO ENTRY

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:47
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:




Jel se previse cuje...?
Vidi cijeli citat
 

pre previse

da nije tako nebi ja bila doma u ovo vrijeme

Vidi cijeli citat


Cini se da komunalno poduzece ima pune ruke posla !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
10. travnja 2006. u 20:47

m1rcko je napisao/la:
nią...mal sam doąel chatat...kaj ima kod vas?
Vidi cijeli citat
 

a nista posebno

ja sa sjevernog jadrana proklinjem kisu

sta ima u metropoli?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:48
m1rcko je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
  Jucer je stari dosta slikao u Mostaru , lud je za digitalnom , jedno 15 gigabajta njegove slike su mi zauzele.....ima slika ,ali su u velikoj rezoluviji , pa neznam da li ih pastiram !
Vidi cijeli citat


kaj neznaš smanjit sliku...i preformatirat je??kakav si ti informatičar?
Vidi cijeli citat


Ah , moja informatika se bazira na programskim jezicima , a kako se to radi ?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
10. travnja 2006. u 20:49

frenkie je napisao/la:


Mostar je divan , turisti mu daju negdje oko stotinjak eura i on skoci , pa to im je i atrakcija !
Vidi cijeli citat
 

ma vjerujem ja da je mostar divan

al u onu vodu nebi skocila pa da mi zivot ovisi o tome

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:49
  Kakvo je vama oboma stanje u skoli ! Danas u razredu je jedan dobio iskljucenje ,bio prijetio nastavniku iz vjeronauka , a jos ih sedmorica imaju prediskljucenja !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2005.
Poruka: 3.404
10. travnja 2006. u 20:50
frenkie je napisao/la:
m1rcko je napisao/la:
niš...mal sam došel chatat...kaj ima kod vas?
Vidi cijeli citat


Neka , neka...Kod mene nista nova , novi tjedan , jedva cekam praznike i tak , gori u ZG ?
Vidi cijeli citat


super...možda idem u zagorje u četvratk lokat sa ekipom iz razreda
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:50
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:


Mostar je divan , turisti mu daju negdje oko stotinjak eura i on skoci , pa to im je i atrakcija !
Vidi cijeli citat
 

ma vjerujem ja da je mostar divan

al u onu vodu nebi skocila pa da mi zivot ovisi o tome

Vidi cijeli citat


Kao ja bi , kada dodes na most nisi siguran , nekakva cudna konstrukcija mosta !

A sladoled dolje 0.50KM ili ti ga 2KN !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2005.
Poruka: 3.404
10. travnja 2006. u 20:51
otvori sliku u paintu i onda CTRL+W i samo smanjiš ili povećaš...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
10. travnja 2006. u 20:52

m1rcko je napisao/la:
frenkie je napisao/la:

super...moľda idem u zagorje u četvratk lokat sa ekipom iz razreda
Vidi cijeli citat
 

zagorje je sirok pojam ak se ne varam

detalje ocemo, detalje

 

Vidi cijeli citat
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
10. travnja 2006. u 20:52
m1rcko je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
m1rcko je napisao/la:
niš...mal sam došel chatat...kaj ima kod vas?
Vidi cijeli citat


Neka , neka...Kod mene nista nova , novi tjedan , jedva cekam praznike i tak , gori u ZG ?
Vidi cijeli citat


super...možda idem u zagorje u četvratk lokat sa ekipom iz razreda
Vidi cijeli citat


Jako dobro , mi se spremamo za ZG ,ja sam zaduzan za nabavu vina !
  • Najnovije
  • Najčitanije