FRENKIE & PETRA_WB -NO ENTRY

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
30. ožujka 2006. u 21:58
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:
  Seta se na Indexu , pa sta tamo ima nova ?
Vidi cijeli citat
 

a nista...

bezveze je veceras, nema nikog od ekipe...

Vidi cijeli citat


Aaa, jel se dogovorite kada svi da dodete ?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
30. ožujka 2006. u 21:59
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:
  292.str , jos malo i imamo 300 ispisanih stranica...
Vidi cijeli citat
 

brijem da cu ja do 293 vec bit u krpama

Vidi cijeli citat


LOL , pa toliki je umor....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
30. ožujka 2006. u 22:01
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:

Pjesacila , gdje ?

Na jugu , pa nema nista , vrijeme je odlicno ,jos malo i mozes se kupati ,....
Vidi cijeli citat
 

pokusavam sad nac neki link s time, al mi ne uspjeva

uglavnom, od labina do rapca iams pjesacku stazu

to rijecim nemos opisat, prekrasno

treba to dozivit

ispucala sam nekih stotinjak slika

Vidi cijeli citat


I koliko je duga ta staza , jel to bio nekakvi skolski izlet ili ?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
30. ožujka 2006. u 22:03

frenkie je napisao/la:

Aaa, jel se dogovorite kada svi da dodete ?
Vidi cijeli citat
 

ne bas...

uhlavnom znam kada je ko tamo, vec po navici, znam kojim danom tko ima kakve obaveze i kada koga mogu ocekivat da dodje

poznamo se dobro

mi smo ti mala slozna obitelj

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
30. ožujka 2006. u 22:05

 nemogu nac nijedan link koj govori o toj trim stazi

uglavnom, tamo iams puno vode

manjih jezera, koje se lijepo c velike nadmorske visine slijevaju u prekrasnim slapovima sve do mora

ovo na slici, ovaj stari grad ti je labin (stari grad)

od tuda staza krece

a ono dolje u pozadini je rabac, turisticko mjesto

dolje staza zavrsava

ma prekrasno nesto

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
30. ožujka 2006. u 22:06

frenkie je napisao/la:

LOL , pa toliki je umor....
Vidi cijeli citat
 

ma mrtva sam...

iance popodne uglavnom spavam

a danas sam se sportom bavila

joj joj

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
30. ožujka 2006. u 22:07
  Evo taman sam dobio mp3 Plavog orkestra,...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
30. ožujka 2006. u 22:08
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:

Aaa, jel se dogovorite kada svi da dodete ?
Vidi cijeli citat
 

ne bas...

uhlavnom znam kada je ko tamo, vec po navici, znam kojim danom tko ima kakve obaveze i kada koga mogu ocekivat da dodje

poznamo se dobro

mi smo ti mala slozna obitelj

Vidi cijeli citat


Ma da shvacam !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
30. ožujka 2006. u 22:08

frenkie je napisao/la:

I koliko je duga ta staza , jel to bio nekakvi skolski izlet ili ?
Vidi cijeli citat
 

duga je mozda kojih 3 km

nije strasno dugacka koliko je zahtjevna

ima dosta strmina i uzbrdica

iako se spustas prema moru

ima oko desetak mostica

a krajolik je prekrasan

sad bi bas htjela da to vidis

joj joj

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
30. ožujka 2006. u 22:10
petra_wb je napisao/la:

 nemogu nac nijedan link koj govori o toj trim stazi

uglavnom, tamo iams puno vode

manjih jezera, koje se lijepo c velike nadmorske visine slijevaju u prekrasnim slapovima sve do mora

ovo na slici, ovaj stari grad ti je labin (stari grad)

od tuda staza krece

a ono dolje u pozadini je rabac, turisticko mjesto

dolje staza zavrsava

ma prekrasno nesto

Vidi cijeli citat


Lijepo , lijepo....
  • Najnovije
  • Najčitanije