FRENKIE & PETRA_WB -NO ENTRY

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
01. travnja 2006. u 09:24
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:

frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
 ima dana kad ne znam ±to ću sa sobom.ne vesele mene bez vas utakmice nedjeljom.....
Vidi cijeli citat


Je . je....tako su nam to prljavci rekli s Lupi petama....
Vidi cijeli citat
 

Vidi cijeli citat


Ive , napad na 300 str...
Vidi cijeli citat
 

u napaddddddddddddddd

Vidi cijeli citat


Ive , nemoj tako , pa necemo vrsit ratnu invaziju...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
01. travnja 2006. u 09:26
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:

frenkie je napisao/la:
  moµe.....

Vec otjepvano ,jubox je okrenuo na drugu pjesmu,,,
Vidi cijeli citat
 

a koju?

Vidi cijeli citat


A sta da radim....AZRA
Vidi cijeli citat
 

....kada odu prijatelji moji....

Vidi cijeli citat

Jest mali informiran...
Vidi cijeli citat
 

pa ±ta hoće±.....

Vidi cijeli citat


Ja hoćem ke±a !
Vidi cijeli citat
 

i ja...

Vidi cijeli citat


Nisam znaci jedini...
Vidi cijeli citat
 

nisi.....

Vidi cijeli citat


Frenki danas dobil nesto keša....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
01. travnja 2006. u 09:28
Kauboj je napisao/la:
Čestitam! 
Vidi cijeli citat


Hvala ,hvala.... pitam se zasto ovako ne bi bilo uvijek , a ne da prebacujemo kritike jednim drugima..ipak nije mala stvar ispisat 300str  , a nas samo 4....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
01. travnja 2006. u 09:29
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:

Pa ima li bar malo jointa za mene...
Vidi cijeli citat
 

za tebe takvo nesto samo na slici

Vidi cijeli citat



Dobro , mozda neke godina netko od starca bude citao sve ovo, samo cu ti reci.....nemam komentara !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
01. travnja 2006. u 09:30
petra_wb je napisao/la:

 vau, pa ovo je 300 stranica...

niceee....

Vidi cijeli citat


Dalmatino je jednom svojom pjesmom rekao......" OOOoo Dobro Jutro "...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
01. travnja 2006. u 09:31
  Danas je 1.travnja ili ti ga 1.april , dan sale i zaebancije :


DOBRI DUH ZAGREBA

– U Brlogu kraj Ozlja 1. travnja 1868. rodio se Emilij Laszowski, hrvatski povjesničar, arhivist te istaknuti kulturni i javni djelatnik. Poseban je doprinos dao Zagrebu gdje su na njegov poticaj 1907. osnovani Gradski muzej i Gradska knjižnica, a zatim i Društvo za spasavanje, današnja Hitna pomoć. Jedan je od osnivača Družbe „Braća Hrvatskoga Zmaja“.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
01. travnja 2006. u 09:33
  Ljubo u polufinalu master Serie u Miamiu

Foto: AP

Sudar Davida Nalbandiana i “Ljubičić Expressa” bio je strašan, s pogubnim posljedicama za Argentinca. Prvi polufinale Nasdaq-100 Opena završio je za samo 71 minutu, pobjedom “Ivana Groznog” 6-1, 6-2.

ZAGREB - Sudar Davida Nalbandiana i “Ljubičić Expressa” bio je strašan, s pogubnim posljedicama za Argentinca. Prvi polufinale Nasdaq-100 Opena završio je za samo 71 minutu, pobjedom “Ivana Groznog” 6-1, 6-2.

Bio je to klasični primjer dvoboja dvojice tenisača dijametralno suprotnih horoskopa. David Nalbandian je ustao na lijevu nogu i naletio na Ivana Ljubičića u sjajnom izdanju. Bio je hrvatski tenisač spreman za “najbolje od Nalbandiana” i samo uzeo ono što je ponudio Argentinac, bez osvrtanja, s ciljem pred očima - magnetski privlačnim nedjeljnim finalom.

Već uvodni gemovi su dali naslutiti razvoj događaja. ‘Ljubo’ je sigurno držao servis, pa iskoristio treću “break” priliku i još jednom bez ikakvih stresova držao servis za 3-0. I u sljedećem je gemu Ivan imao dvije “break” prilike, ali se Nalbandian izvukao i upisao na semafor. To mu je ostao jedini gem u prvom setu. Ljubičić je na servisu izgubio samo četiri poena, dva u posljednjem gemu.

Nikakve promjene nije bilo ni u drugom setu. Već u prvom gemu je Nalbandian spašavao “break” loptu, a na Ljubičićev servis je uglavnom mijenjao strane. Treći gem je bio jedini u kojem Argentinac nije morao prolaziti traume spašavanja servisa. Definitivna odluka pala je u petom, maratonskom gemu u kojem je najbolji hrvatski tenisač uspio realizirati tek sedmu “break” loptu do koje je stigao uz malu sudačku pomoć. Nalbandian se nije usudio provjeriti odluku sutkinje na osnovnoj crti koja je jedan njegov forhend vidjela predugačkim, jer je jednu od dvije mogućnosti potrošio na početku seta. Odlučio je sačuvati drugi pokušaj za kasnije, ali ga nije dočekao. Taj trenutak bio početak niza u kojem je Ljubičić osvojio deset poena zaredom i poveo 5-2. Kod servisa za pobjedu izgubio je jedini poen na početnom udarcu u tom setu, a meč zaključio s dva asa (12 u cijelom susretu).

Statistika će otkriti svu Ivanovu nadmoć u ovom srazu koji nije izgledao kao meč trećeg i šestog tenisača svijeta. Nalbandian, onaj pravi Nalbandian, u petak nije bio u Crandon Parku. Poslao je svog “neuspjelog klona” koji je napravio 29 neforsiranih pogrešaka, 13 više od Ljubičića, te imao mizernih 10 “winnera”u odnosu na Ivanovih 25. Protiv Ljubičićevog servisa Argentinac je uspio uhvatiti samo pet poena, a bio je suočen sa 17 “break” lopti. Spasio je 13, što i nije loš podatak, ali samo za statističare. Ivanov široki osmijeh nakon što je ispalio posljednji as bio je osmijeh zadovoljnog čovjeka.

- Čini mi se da je Nalbandian imao nekih problema. Nije se kretao onako dobro kao inače. No, igrao sam dobro, odlično sam servirao u posljednja dva meča - rekao je zadovoljni Ivan koji je uoči finala stigao do omjera 25-3 u 2006.

Samo je nedodirljivi Roger Federer ispred (26-1). Osim što je došao do još jednog velikog finala, trećeg na posljednja četiri turnira Masters serije (Madrid, Pariz, Miami), Ivan je poslao poruku Argentincima uoči njihovog dolaska u Zagreb - “ostavite svaku nadu vi koji ulazite u Dom sportova”. Ivanov uzvrat za poraz u Šangaju bio je paklen, a usput se osvetio i za Nalbandianovu pobjedu nad Mariom Ančićem, kojom je spriječen hrvatski polufinale.

ATP Miami - četvrtfinale: Federer (1) - Blake (9) 7-6(2), 6-4; Ferrer (11) - Roddick (4) 6-3, 4-6, 6-4; polufinale: LJUBIČIĆ (6) - Nalbandian (3) 6-1, 6-2.

WTA Miami - polufinale: Kuznjecova (12) - Mauresmo (1) 6-1, 6-4; Šarapova (4) - Golovin (22) 6-3, 6-7(5), 4-3, pred. 



Ljubo careeeeee !!!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
01. travnja 2006. u 09:41
  Bit prvo apriliskih sala .
-----------------------------

Od starih Rimljana naovamo, 'dan šale' korišten je za nasamarivanje naivaca na sve moguće načine. Jedan od prvih zabilježenih štosova koji se nama toliko svidio da ga ovdje spominjemo je onaj Jonathana Swifta (autora "Gulliverovih putovanja") iz 1713., kada je dotični književnik javno objavio da će se jedan pogubljeni kriminalac vratiti iz mrtvih kako bi se napio pive u lokalnom pubu. 1. travnja krčma je bila dupkom puna naivčina koje su došle gledati mrtvaca kako loče; ne znamo je li gazda novce od povećanog prometa dijelio sa Swiftom, ali smatramo da je trebao.

U moderno medijsko doba, rijetko koji štos može se mjeriti s legendarnim BBC-jevim 'dokumentarcem' iz 1957. o rekordnoj žetvi špageta u švicarskim Alpama. Desetljeće i pol prije Montyja Pythona, snimka seljaka iz Tizina kako ekstravelikim škarama žanju špagete ("ove godine izuzetno obilnu žetvu, jer je napokon istrijebljen zloglasni nametnik špagetna zlatica") doveo je do prave poplave poziva BBC-u od strane naivaca koji su bili živo zainteresirani za tu novu poljoprivrednu djelatnost.

Naravo, svake godine na BBC-u pokušavaju nadmašiti taj legendarni štos, a najviše su se tome približili 1. travnja 1980., kad su najavili da će londonskom Big Benu biti montiran digitalni brojčanik. Da su Britanci majstori provala i podvala 1970. dokazao je John Lennon, kad su on i Yoko Ono najavili da će oboje istodobno otići na operaciju promjene spola.

No hajdemo mi na malo svježije primjere iz zadnjih desetak godina. National Public Radio u SAD-u napravio je veliku frku 1994. viješću o 'novoj promotivnoj akciji Pepsija': svi koji istetoviraju znak Pepsi-Cole na uho dobivaju doživotni popust od 10% pri kupnji tog pića. Godinu dana prije The Boston Phoenix izazvao je veliku zabrinutost svojim detaljnim - popraćenim mišljenjima psihologa - izvješćem o ogromnom porastu broja samoubojstava kućnih ljubimaca. A što tek reći na posebni 'hamburger za ljevoruke' koji je u Burger Kingu služen samo prvog travnja?

Legendarni konceptualni umjetnik Joey Scaggs (slavan po 'javnoj kući za pse') u karijeri je izveo toliko štosova da nam ne bi stali ni u deset članaka; zadovoljimo se činjenicom da on već 19 godina zaredom 'organizira' posebnu njujoršku paradu za 1. travnja, na kojoj se uvijek pojavi par naivnih novinara i, naravno, nijedan sudionik.

A ove godine? Magazin Stuff objavio je članak na dvije stranice o 'gancingu', novom trendu da muškarci (heteroseksualnih sklonosti!) plešu jedni s drugima, bez žena, u posebnim barovima. Najbolja je ipak bila objava na radiju da se zbog prevelikog nemorala i psovanja show Howarda Sterna ukida i nadomješta K-CHRISTOM, pristojnom emisijom u kojoj se slušaju lake note. Nakon lakoglazbenih sat vremena s tupim i neduhovitim šalama između, lavinu paničnih poziva fanova prekinuo je sam Stern pitanjem: "Pa dobro, ljudi, jeste li vi danas pogledali kalendar?


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
01. travnja 2006. u 10:17

frenkie je napisao/la:



Dobro , mozda neke godina netko od starca bude citao sve ovo, samo cu ti reci.....nemam komentara !
Vidi cijeli citat
 

moji to sasvim sigurno nece citati...

uostalom, ja svojima lijepo kazem sta radim

i jucer kad sam isla djir van pitala me stara kamo ide, ja sam joj lijepo rekla da se idem drogirat a ona me poslala u piku matejinu

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
01. travnja 2006. u 10:18

 hm, procitala sam na indexu da niko kranjcar ne ide u njeamcku...

dali je to prvoaprilska ili...???

  • Najnovije
  • Najčitanije