FRENKIE & PETRA_WB -NO ENTRY

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
02. travnja 2006. u 11:34
  Crnih vjesti nikad dosta......

Italija: Ubio otetog dječaka ‘zato što je plakao’


17-mjesečni Tommaso Onofri
Istražitelji su lagali da je dječačić živ, a istinu su prije javili medijima nego roditeljima

RIM - Tommasa Onofrija, 17-mjesečnog dječačića iz okolice Parme, ubio je njegov otmičar Mario Alessi (44), navodno zato što je mališan plakao. 

Sinoć je Alessi odveo policiju da traže tijelo koje je zakopao uz neki potok pored Enze, pritoke Pada, nedaleko od Sant'Ilarija d'Enza, pa je kasno u noći tjelešce i nađeno. Roditelji i 8-godišnji brat su užasnu vijest doznali s televizije, jer su istražitelji prednost dali medijima. Istodobno su na najgrublji način doznali da su im istražitelji lagali tvrdeći sve vrijeme da je dječak živ.

Italija se uzbudila kada je grupa maskiranih osoba 2. ožujka uvečer upala na majur koji je obitelj Onofri preuredila za stanovanje i otela dječaka. Njegova mati je molila otmičare da mu redovito daju točne doze tegertola, lijeka protiv epilepsije, bez kojega bi teško preživio. Apele otmičarima uputili su i papa Benedikt XVI. i mnoge druge osobe, poznate i nepoznate, među njima i ubojica Alessi, svojedobno osuđivan zbog kaznenih djela, pa i silovanja.

Istražitelji su ocijenili da je to neuobičajena otmica, procijenili su da je posrijedi osveta, pa su svim silama pritisli Paola Onofrija, dječakova oca, upravitelja periferijskoga poštanskog ureda, uvjereni da on zna kome se tako silno zamjerio. Pronašli su i objavili da ima pedofilske slike na nekom kompjuteru skrivenome u Parmi - pa se ispostavilo da je posrijedi legalna pornografija s mladim curama na neispravnom odbačenom računalu. Sumnjičili su ga da je “prao“ mafijaški novac kroz poštanski ured ili da je nešto mutio sa zajmovima. Tri tjedna su utrošena u tlačenje oca.

Onofri je policiji odmah izrazio sumnje da bi u otmicu mogli biti upleteni zidari koji su uređivali majur. Njihov šef, Mario Alessi, tek je prije nekoliko dana službeno osumnjičen za sudjelovanje u otmici; gotovo mjesec dana je trebalo da identificiraju Salvatorea Raimondija, također zidara,  koji je ostavio otisak prsta na ljepljivoj traci kojom su bili vezani otac, mati i 8-godišnji brat žrtve; tek jučer je policija krenula u žestok pritisak, privela tridesetak osoba, okrivila Alessija, njegovu družicu Antonellu Conservu, te Raimondija - pa se Alessi slomio i priznao ubojstvo.

Nikakva osveta i nikakvi mutni poslovi. Oteli su dijete računajući da će tako prisiliti oca da otvori poštanski ured i dâ im novac iz blagajne, kao što su čuli da se radi. Kupili su, kažu, i tegertola za dva mjeseca, ali je Alessi opak ubio maloga nakon nekoliko dana - dok su istražitelji još peglali oca koji ima peh da je antipatičan. Alessi je pokušao umanjiti svoju krivicu rekavši da je nedaleko od majura vidio policijska svjetla, prepao se, izgubio ravnotežu i pao sa skuterom, pa se Tommaso rasplakao i u panici bio ubijen - ali se ispostavilo da je i to neistina.

Novinari, koji su bili prilično neskloni ocu, sada su promijenili ploču, naglašujući da su otmičari Sicilijanci, igrajući na kartu kolektivne histerije, gadljivo, kako to često biva u Italiji gdje glasila rado ističu da su kriminalci neki “drugi“ i “drukčiji“.

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
02. travnja 2006. u 11:36

 " Ono sto se krvlju brani , ne pusta se lako...

Frenkica  za potpis!

samo da te pozdravim,si viidel kak smo jučer Messinu razvalili!

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2005.
Poruka: 3.404
02. travnja 2006. u 11:39
kume ideš u kladu?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
02. travnja 2006. u 11:41
Vilenjak je napisao/la:

 " Ono sto se krvlju brani , ne pusta se lako...

Frenkica  za potpis!

samo da te pozdravim,si viidel kak smo jučer Messinu razvalili!

Vidi cijeli citat



Kako ne , 30.min 3:0-----
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
02. travnja 2006. u 11:42
m1rcko je napisao/la:
kume ideš u kladu?
Vidi cijeli citat


Ja ,pa naravno...jedno tri listica po 10kn za danas !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
02. travnja 2006. u 13:37

frenkie je napisao/la:

Jel , a koje teen ? Ja sam osato vjeran svojim stabilkama !
Vidi cijeli citat
 

ti stabilke nosis????

nemrem vjerovat

ja sam izdala stabilke prije tri godine, ajd nosim ih za tzk

a ovak pumarice ili starke

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
02. travnja 2006. u 18:13

 cijeli dan nikoga....

strasno

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
02. travnja 2006. u 20:24
  Dobra vecer...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
02. travnja 2006. u 20:25
  Oooo Ive zakazala si , evo ti  1 iz zalaganja---..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
02. travnja 2006. u 20:26
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:

Jel , a koje teen ? Ja sam osato vjeran svojim stabilkama !
Vidi cijeli citat
 

ti stabilke nosis????

nemrem vjerovat

ja sam izdala stabilke prije tri godine, ajd nosim ih za tzk

a ovak pumarice ili starke

Vidi cijeli citat


Stabilke , postoje nekoliko vrsta stabilka , ja nosim stabilke "druge generacije "...