cyc je napisao/la:
ne, hrvatski paradoks su podjele kada je zajednistvo najpotrebnije, kada se treba spasiti od novih 5 godina josipovica,najgoreg smeca sto ga je hrvatska zemlja proizvela, privilegirano kopile od jugokomunistickog krvnika, batinasa i otimaca, regiona,balkana, srbofilije,partijske pravednosti u vidu ukidanja prava govora, prava branitelja i zastite udbinih ubojica pod svaku cijenu itd., hrvati seru i pametuju bez pokrica trazeci nekakve ideale dok im partija i udbasi drze pola drzave i rade sve da ju vrate u okvire nove jugoslavije.
hdz je drzavotvorna organizacija u kojoj se nakupilo svakakvog smeca radi svojeg sitnog ili manje sitnog intreresa, bio on uhljebljenje u drzavnoj firmi ili administraciji, bio on kriminal na vecem nivu ili ubacivanje klina razdora u stranku opasnih namjera.
tako i ekipica u nogometnom savezu, boli njih kurac i za stranku i za hrvatsku, kao i za nogomet uostalom, samo do razine da mogu sisati lovu.
glupani su oni koji to ne vide, koji podlijezu na podjele sjever-jug, hns=hdz, koji cijeli dan laprdaju kako ih je netko pokrao i o laznim braniteljima, koji podrzavaju cirilicu, rodnu ideologiju, ideoloski preodgoj djece, guranje u region, koji daju guzice samo da ih drzava uzdrzava do kraja zivota da nista ne rade i da mogu kupovati krpe i prezderavati se.
i koji uopce dvoje tko bi ih trebao zastupati kao predsjednik iducih 5 godina od ponudjenih.
zaista stoka sitnog zuba, ovce koje treba vjecno goniti i usmjeravati jer nista ne razumiju, malo sta znaju osim blejati, a politicki su kompletno nezreli, konformisti i beskicmenjaci za koju kunu pa kad gospodar smanji batine "meni je dobro".

Prosrao si samo da prosereš i pokušaš ostati pametan, ali se nisi osvrnuo i demantirao bold.
Nego si pokušao jadno skrenuti u smjer "pa to su tamo neki dojdeki, prasići, što njih boli kurac...bla...bla..."
Opet ću ti kopirati da si pročitaš, malo ću ti povećati font slova tako da pokušaš bolje razumjeti:
[uredio CISCO - 31. prosinca 2014. u 08:46]