Hrvatska politička scena

CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
31. prosinca 2014. u 08:45
cyc je napisao/la:
ne, hrvatski paradoks su podjele kada je zajednistvo najpotrebnije, kada se treba spasiti od novih 5 godina josipovica,najgoreg smeca sto ga je hrvatska zemlja proizvela, privilegirano kopile od jugokomunistickog krvnika, batinasa i otimaca, regiona,balkana, srbofilije,partijske pravednosti u vidu ukidanja prava govora, prava branitelja i zastite udbinih ubojica pod svaku cijenu itd., hrvati seru i pametuju bez pokrica trazeci nekakve ideale dok im partija i udbasi drze pola drzave i rade sve da ju vrate u okvire nove jugoslavije.

hdz je drzavotvorna organizacija u kojoj se nakupilo svakakvog smeca radi svojeg sitnog ili manje sitnog intreresa, bio on uhljebljenje u drzavnoj firmi ili administraciji, bio on kriminal na vecem nivu ili ubacivanje klina razdora u stranku opasnih namjera.
tako i ekipica u nogometnom savezu, boli njih kurac i za stranku i za hrvatsku, kao i za nogomet uostalom, samo do razine da mogu sisati lovu.

glupani su oni koji to ne vide, koji podlijezu na podjele sjever-jug, hns=hdz, koji cijeli dan laprdaju kako ih je netko pokrao i o laznim braniteljima, koji podrzavaju cirilicu, rodnu ideologiju, ideoloski preodgoj djece, guranje u region, koji daju guzice samo da ih drzava uzdrzava do kraja zivota da nista ne rade i da mogu kupovati krpe i prezderavati se.
 i koji uopce dvoje tko bi ih trebao zastupati kao predsjednik iducih 5 godina od ponudjenih.

zaista stoka sitnog zuba, ovce koje treba vjecno goniti i usmjeravati jer nista ne razumiju, malo sta znaju osim blejati, a politicki su kompletno nezreli, konformisti i beskicmenjaci za koju kunu pa kad gospodar smanji batine "meni je dobro".
Vidi cijeli citat
Prosrao si samo da prosereš i pokušaš ostati pametan, ali se nisi osvrnuo i demantirao bold.

Nego si pokušao jadno skrenuti u smjer "pa to su tamo neki dojdeki, prasići, što njih boli kurac...bla...bla..."

Opet ću ti kopirati da si pročitaš, malo ću ti povećati font slova tako da pokušaš bolje razumjeti:

"po klubu ti se izdrkavaju i pišaju upravo ti reformirani komunisti (kroz HNS) kojima tako vjerno držite štangu ovdje na forumu.

Pa koliki idiot i glupan moraš biti da jedan dan dižeš graju na Rivi kontra HNS=HDZ, a drugi dan svršavaš na HDZ-ov isprdak."

Dvolično govno, eto to je tvoja definicija. 

S jedne strane HDZ spasitelj Hrvatske, sa druge strane "mrš gubo iz HNS-a". 
[uredio CISCO - 31. prosinca 2014. u 08:46]
Associação Chapecoense de Futebol
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.01.2010.
Poruka: 5.257
31. prosinca 2014. u 09:05
majane, kad pišeš o neprirodnim koalicijama; jedan primjer iz Njemačke od prije koju godinu. Došlo je do toliko neprirodne koalicije (nemoj me držati za riječ, nešto tipa kršćani i komunisti) da su članovi stranke javno derali stranačke knjižice. Da li se sjećaš da je neki HDZ-ovac ili HSP-ovac poderao iskaznicu zbog koalicije sa SDSS-om? Ja priznajem da se ne sjećam, a od toga bi gora koalicija mogla biti samo HRAST i SDP.

Ako netko ima većinu, onda znači da ima podršku većine stanovništva i mora dobiti mandat, neovisno što o tome misli onaj koji daje mandatarstvo. To se zove demokracija, a ne težimo valjda proizvoljnoj demokraciji? Slučaj Hong Kong? Gdje ljudi ''demokratski'' odabiru samo one kandidate kojima Partija odobri da se smiju kandidirati? Zar smo zaista do toga došli?

Jedino nakaradno u cijeloj priči je dopuštanje postizbornih koalicija. Dogovorite se prije izbora pa i da birači znaju, jer mi se čini da bi barem nekoliko ljudi neglasalo za Sanadera po postulatima iz prvog odlomka.

P.S. Mogu isti primjer dati i za SDP, da se netko ne nađe uvrijeđen.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.967
31. prosinca 2014. u 09:13
majan debić je napisao/la:
Josipovića i Tuđmana staviti u istu rečenicu je grijeh,no dobro.Taj potez bi bio u redu kada bi hdz koalirao sa srp-om
ili sdp sa hsp-om,zašto ne? Također,Josipović jest demokratski izabran ali da postoje neovisni mainstream mediji
i da nema ispiranja mozga sa kontroliranog hrt-a,ko zna bi li osvojio i 10 posto...upitna je i današnja demokracija
i ''demokratski'' izabrana vlast kad imaš propagandne medije ko u vrijeme Goebbelsa a ljudi vjeruju sve šta neškolovani Klauški,Šprajc,Kosanović,Stanković,Tomić,Dežulović napišu ili kažu...
Vidi cijeli citat


isti si ko moj stari Makedonac kod kojeg kupujem burek: kaze on da bi Tito danas osvojio sve izbore u svim ex-yu drzavama, samo da nema cenzure, kontroliranih medija i ispiranja mozga


onda mu ja oprezno kazem da se pravi Tito nikad ne bi zaebavao s nekakvim izborima, a on mi odgovori da ni ne treba jer narodima zapravo treba cvrsta ocinska ruka i moralna vertikala koja bi ih vodila. Bas onako kako si pisao na prosloj stranici, demokracija je precijenjena, a razmisljanja su vam identicna 
[uredio ian wright - 31. prosinca 2014. u 09:19]
miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.489
31. prosinca 2014. u 11:20
Čvrste ruke i moral? Đizus....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
31. prosinca 2014. u 11:36
Gospodin Debić je, kao i njegov idol doktor Kujundzic, zalutao u 21. stoljeće, a vjerujem da se ni u 20. stoljeću nije osjećao kao svoj na svome.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 4.051
31. prosinca 2014. u 14:56
eto onda živjela ova naša demokracija u kojoj prosječan glasač ima 60 godina,4 razreda pučke (osnovne) škole,3 zuba
u glavi,i glasat će za hdz/sdp jer je na hrt-u čuo od Šprajca da je Josipović fin i kulturan,ili od Hloverke da je Karamarko
hrvatina i domoljub.Dakako da je demokracija precijenjena,barem u ovom obliku gdje i mentalno zakinuti ljudi glasaju
i odlučuju o tome ko će bit na vlasti.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
31. prosinca 2014. u 15:07
Nisi imao srece da zivis u vrijeme velikana kao sto su napoleon, franjo josip, bar jedan - dva luja...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
31. prosinca 2014. u 15:12
DavyJones je napisao/la:
Eric Delko je napisao/la:
di je onaj jugošvabo Dayvee? sigurno je osnovao podružnicu hadeesesbeja u Nemčiji
Vidi cijeli citat


Jel me netko trazio....?!...ne mjesam se u te izbore,prvo nisam glasao,drugo nece glasovati,trece svi su kandidati srednja katastrofa....
ma kakvi hdssb,bivsi hdzovci i komunjare....nije mi tu mjesto...nikada bilo....;-)...za razliku od nekih....:-)
Vidi cijeli citat

samo sam htio vidit jel pratiš temu, reko možda si ljut jer će ti Merkelica reć da opet moraš dat pare za onu grčku katastrofu od države
Powers
Powers
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.03.2012.
Poruka: 1.248
31. prosinca 2014. u 15:58
majan debić je napisao/la:
Powers je napisao/la:

Pokušaj sa narod.hr. To drži Markićka.
Vidi cijeli citat


evo baš sam kliknuo na portal i vidim da je vijest o Hanžekovićevoj čistki u jutarnjem na naslovnici.Sa ''radnog'' mjesta
su odletjeli Butković,Pleše i još par urednika.Zanimljivo da su imali mjesečni honorar svaki po više od 100 000 kn
Vidi cijeli citat

Da, zanimljivo će vidjeti hoće li Jutarnji promjeniti pristup. Butković je bio glavni zbog čega je Jutarnji postao tvornicom laži, često su izmišljavali intervjue i vijesti. Ne očekujem da će sada poznati desničarski ali da će se držati novinarske etike to se nadam.
DavyJones
DavyJones
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.01.2009.
Poruka: 2.766
31. prosinca 2014. u 16:44
Eric Delko je napisao/la:
DavyJones je napisao/la:
Eric Delko je napisao/la:
di je onaj jugošvabo Dayvee? sigurno je osnovao podružnicu hadeesesbeja u Nemčiji
Vidi cijeli citat


Jel me netko trazio....?!...ne mjesam se u te izbore,prvo nisam glasao,drugo nece glasovati,trece svi su kandidati srednja katastrofa....
ma kakvi hdssb,bivsi hdzovci i komunjare....nije mi tu mjesto...nikada bilo....;-)...za razliku od nekih....:-)
Vidi cijeli citat

samo sam htio vidit jel pratiš temu, reko možda si ljut jer će ti Merkelica reć da opet moraš dat pare za onu grčku katastrofu od države
Vidi cijeli citat


A slusaj...nista nije bezplatno...pa tako ni za grcku...;-)...uvijek je bolje dati nego primati...
.........................................................Dinamo ja volim.................................................................
  • Najnovije
  • Najčitanije