cyc je napisao/la:
KlitOris je napisao/la:
cyc je napisao/la:
komunisti nisu nikada osvojili voljom naroda, samo lazima, obmanama, otimacinom, nasiljem. sad im je ta demokracija, te europske stecevine, institucije...to im je strano pa ne mogu bas javno ubijati i otimati, ali lagati i obmanjivati mogu.
od '45. laprdaju narodu o reformama, iz jedne reforme u drugu, a sve sto taknu pretvore u govno.
sto drugo moze kad se spoji divljastvo, zadojenost, necovjecnost, neznanje i negativna selekcija unutar samih sebe?
Vidi cijeli citat
jedino je dvojba da objasniš na koje komuniste misliš? naime komunisti u HDZ-u su ipak jednom osvojili vlas voljom naroda sad već davane i slavne 1990. kad su otkrili da se stare navike ne mijenjaju popušili su opet od starih komunjara. Dakle Hrvatska je osuđena na komunjare i orjunaše. jedino što su neki toliko zasljepljeni i glumpavi pa ne znaju pročitat da su jedni stare jugoslavenčine a drugi lopine na račun lažnog domoljublja i hrvatstva po zanimanju.
Vidi cijeli citat
gledaj, ti radis tipicnu zamjenu teza i branis najgore zlocince u povijesti hrvatskog naroda (komunisticku partiju, titoiste, orjunase, jugoslavene kako god ih opisali), pa i globalno tako sto lijepis etiketu komunizma i lopovluka hdz-u.
je li tebi jasno da sva stetu koju su napravili hdz-ovci, i materijalna i moralna, se moze sazeti u dan postojanja skh-sdp-skj?
je li tebi jasno da ta banda nehumanih stvorova nije hrvatska komunisticka partija, nego jugoslavenska? pa to je svjetski fenomen cak i medju komunistickim zemlajma da postoji takva banda izdajnika koji se vezu s najvecim neprijateljima protiv svoje zemlje i svojih ljudi. zamisli partiju kube, vijetnama, kine itd. .da idu izdati svoju zemlju stavljajuci se pod jaram dokazanim neprijateljima? izbila bi nova revolucija, a hrvati vec 15 godina pasivno promatraju kako nas guraju u nove juge, regione, balkane, rasturajuci gospodarstvo, vojsku, policiju, sudstvo, tajne sluzbe, diplomaciju, skolstvo...i namecuci svoje bolesne ideoloske stavove cak i djeci.
dakle pitanje je radis li svjesno te obmane ili si instruiran medijskim i pranjem mozga jednako tako zaglupljene okoline? daj priznaj jesi li jedan njihov kurvin sin ili si budala. ma ne moras javno, samo se zapitaj. u svakom slucaju, takvo razmisljanje nas dovodi u opasnost od jos jednog mandata jugoslavenskog zlocinca.
i sad on govori o reformama?
MA KOJIM REFORMAMA? koju su reformu komunisti uspjesno proveli?
pa cak i da se medju njima pojavi netko voljan i sposoban, sto je jako tesko obzirom na zatupljenost propalom ideologijom, neadekvatno obrazovanje i negativnu selekciju, odmah bi ga zatukli.
Vidi cijeli citat
meni je apsolutno jasno ali tebi nije.ja tebe neću vrijeđat jer nisi zaslužio ni da te spomenem. a to što ti sad blebećeš je upravo to o čemu govorim.ti izdajnicu su samo presvukli košulje pa umjesto partijske uzeli HDZ knjižicu,princip vlasti isti,način vladanja potpuno jednak.izdaja je za mene i prodaja recimo generala HV-a naftu našim vekovnim neprijateljima,kolaicija sa četnicima iz Vukovara SDSS,krađa 27 miliona pa guljenje krumpira a sve pod hrvatskim stjegom,rukom na srcu i Bože čuvaj Hrvatsku. I to nisu uzdajnici? to nisu lopovi i orjunaši? prodali bi vlastitu mater za koji euro ili kunu. Čak i tim istima koji su nas tamničili 45 godina. Kad su toliki hrvatine i poštenjačine kako je moguće da ni pet godina od kraja domovinskog rata i dvije godine od reintegracije Baranje i Vukovara opet na vlast dođe ta ista partija koja ne voli i neće Hrvatsku, koja je zadojena jugoslavenstvom i regionom??? Vjerujem jer je narod tako htio maknit prodavače Hrvatske i veleizdajnike a alternative nema.
Sve s čime vrijeđaš mene pripiši sebi. Osim tvog ispranog mozga jedino ti ostaje još HDZ-velika domoljubna partija koja voli Hrvatsku,jer ima njezinu karticu i pin pa preko javnih poduzeća i javnih nabava izvlači novac svih nas i na račun naših budućih naraštaja.Eto šta nas čeka sa takvima kao ti! da nazivaš sve druge koji ne misli isto kurvinim sinovima i budalama.Dokle ste nas vi doveli HDZ i SDP vidimo danas. Tako nazvati onda tebe i tvoje partijaše kradezenjare ili ....
Dobro je rekao onaj balavi Sinčić-HDZ = SDP. sve je to isto, iz istog partijskog inkubatora su isplazili. zato nemoj ovdje prodavat demagoška sranja. Idu na TRG Žrtava Fašizma, tako je prodaj onima koji su isti kao ti.Ne zagađuj javni prostor ako Boga znaš.
Pozivam sve da ne glasaju ni za jedno od dva ponuđena zla 11.1.2015.A tako će učiniti svi oni kojima je stalo do Hrvatske....
[uredio KlitOris - 05. siječnja 2015. u 13:03]