Hrvatska politička scena

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.414
05. siječnja 2015. u 11:32
Kontroler je napisao/la:
  

jedno pitanje generale

cyc je napisao/la:
 ..divljastvo, zadojenost, necovjecnost,..
Vidi cijeli citat


što ti je zadojenost? 

Vidi cijeli citat



Hrvatski jezični portal:

zadojenost - stanje onoga koji je čime zadojen

zadojiti - zanijeti nekom idejom (ideologijom, doktrinom, vjerom), u potpunosti ispuniti uvjerenjem
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
05. siječnja 2015. u 11:54
zači kad nekome kažeš vole nepodojeni zapravo mu kažeš da nije indoktriniran?  

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
05. siječnja 2015. u 11:56
jedino ako je zamesti isto što i pomesti.
[uredio dbald - 05. siječnja 2015. u 11:56]
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
05. siječnja 2015. u 12:15
dbald je napisao/la:
jedino ako je zamesti isto što i pomesti.
Vidi cijeli citat


zameten-pometen
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.313
05. siječnja 2015. u 12:55
@cyc
aj molim te, ko nas to vraca u jugu? Di se rastura vojska? I to napises bas na stranici di imas lijepo sa slikicama napisano kaj smo sve kupili ili dobili (po meni previse toga jer je odrzavanje skupo). Kakva je to manija gonjenja? 

Daj nek mi konacno netko objasni di nas i tko to vraca u jugoslaviju ili nekakve regionalne zajednice? Nego...kak budete prezivjeli kad srbija udje u EU za 15-20 godina, pa budemo opet zivjeli u istoj drzavi?

Cyc, ovo kaj si ti napisal, e to je zadojenost....svidja ti se ideja koju je neko postavil radi vlastitih politickih poena (ili vlastite mentalne retardacije) i sad su svi protiv hrvata, cak i mi sami protiv sebe. Komunisti su najveci problem ...  a kad ono cijeli hdz je komunisticki. Ti i takvi kao ti ne mogu zivjeti bez ideje da nas neko napada, ugrozava, goni...i se nadje neprijatelj u ljudima koji se ne busaju u prsa i ne govore svaki dan bog i hrvati....
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Sergejus Jovaiša
Sergejus Jovaiša
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.09.2013.
Poruka: 321
05. siječnja 2015. u 12:59
cyc je napisao/la:
KlitOris je napisao/la:
cyc je napisao/la:
komunisti nisu nikada osvojili voljom naroda, samo lazima, obmanama, otimacinom, nasiljem. sad im je ta demokracija, te europske stecevine, institucije...to im je strano pa ne mogu bas javno ubijati i otimati, ali lagati i obmanjivati mogu. 
od '45. laprdaju narodu o reformama, iz jedne reforme u drugu, a sve sto taknu pretvore u govno. 
sto drugo moze kad se spoji divljastvo, zadojenost, necovjecnost, neznanje i negativna selekcija unutar samih sebe?
Vidi cijeli citat


jedino je dvojba da objasniš na koje komuniste misliš? naime komunisti u HDZ-u su ipak jednom osvojili vlas voljom naroda sad već davane i slavne 1990. kad su otkrili da se stare navike ne mijenjaju popušili su opet od starih komunjara. Dakle Hrvatska je osuđena na komunjare i orjunaše. jedino što su neki toliko zasljepljeni i glumpavi pa ne znaju pročitat da su jedni stare jugoslavenčine a drugi lopine na račun lažnog domoljublja i hrvatstva po zanimanju.
Vidi cijeli citat


gledaj, ti radis tipicnu zamjenu teza i branis najgore zlocince u povijesti hrvatskog naroda (komunisticku partiju, titoiste, orjunase, jugoslavene kako god ih opisali), pa i globalno tako sto lijepis etiketu komunizma i lopovluka hdz-u.

je li tebi jasno da sva stetu koju su napravili hdz-ovci, i materijalna i moralna, se moze sazeti u dan postojanja skh-sdp-skj?
je li tebi jasno da ta banda nehumanih stvorova nije hrvatska komunisticka partija, nego jugoslavenska? pa to je svjetski fenomen cak i medju komunistickim zemlajma da postoji takva banda izdajnika koji se vezu s najvecim neprijateljima protiv svoje zemlje i svojih ljudi. zamisli partiju kube, vijetnama, kine itd. .da idu izdati svoju zemlju stavljajuci se pod jaram dokazanim neprijateljima? izbila bi nova revolucija, a hrvati vec 15 godina pasivno promatraju kako nas guraju u nove juge, regione, balkane, rasturajuci gospodarstvo, vojsku, policiju, sudstvo, tajne sluzbe, diplomaciju, skolstvo...i namecuci svoje bolesne ideoloske stavove cak i djeci.

dakle pitanje je radis li svjesno te obmane ili si instruiran medijskim i pranjem mozga jednako tako zaglupljene okoline? daj priznaj jesi li jedan njihov kurvin sin ili si budala. ma ne moras javno, samo se zapitaj. u svakom slucaju, takvo razmisljanje nas dovodi u opasnost od jos jednog mandata jugoslavenskog zlocinca.

i sad on govori o reformama?
MA KOJIM REFORMAMA? koju su reformu komunisti uspjesno proveli?
pa cak i da se medju njima pojavi netko voljan i sposoban, sto je jako tesko obzirom na zatupljenost propalom ideologijom, neadekvatno obrazovanje i negativnu selekciju, odmah bi ga zatukli.

Vidi cijeli citat


meni je apsolutno jasno ali tebi nije.ja tebe neću vrijeđat jer nisi zaslužio ni da te spomenem. a to što ti sad blebećeš je upravo to o čemu govorim.ti izdajnicu su samo presvukli košulje pa umjesto partijske uzeli HDZ knjižicu,princip vlasti isti,način vladanja potpuno jednak.izdaja je za mene i prodaja recimo generala HV-a naftu našim vekovnim neprijateljima,kolaicija sa četnicima iz Vukovara SDSS,krađa 27 miliona pa guljenje krumpira a sve pod hrvatskim stjegom,rukom na srcu i Bože čuvaj Hrvatsku. I to nisu uzdajnici? to nisu lopovi i orjunaši? prodali bi vlastitu mater za koji euro ili kunu. Čak i tim istima koji su nas tamničili 45 godina. Kad su toliki hrvatine i poštenjačine kako je moguće da ni pet godina od kraja domovinskog rata i dvije godine od reintegracije Baranje i Vukovara opet na vlast dođe ta ista partija koja ne voli i neće Hrvatsku, koja je zadojena jugoslavenstvom i regionom??? Vjerujem jer je narod tako htio maknit prodavače Hrvatske i veleizdajnike a alternative nema.

Sve s čime vrijeđaš mene pripiši sebi. Osim tvog ispranog mozga jedino ti ostaje još HDZ-velika domoljubna partija koja voli Hrvatsku,jer ima njezinu karticu i pin pa preko javnih poduzeća i javnih nabava izvlači novac svih nas i na račun naših budućih naraštaja.Eto šta nas čeka sa takvima kao ti! da nazivaš sve druge koji ne misli isto kurvinim sinovima i budalama.Dokle ste nas vi doveli HDZ i SDP vidimo danas. Tako nazvati onda tebe i tvoje partijaše kradezenjare ili ....

Dobro je rekao onaj balavi Sinčić-HDZ = SDP. sve je to isto, iz istog partijskog inkubatora su isplazili. zato nemoj ovdje prodavat demagoška sranja. Idu na TRG Žrtava Fašizma, tako je prodaj onima koji su isti kao ti.Ne zagađuj javni prostor ako Boga znaš.

Pozivam sve da ne glasaju ni za jedno od dva ponuđena zla 11.1.2015.A tako će učiniti svi oni kojima je stalo do Hrvatske....

[uredio KlitOris - 05. siječnja 2015. u 13:03]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
05. siječnja 2015. u 13:14
par elementarnih informacija za generala cyca; komunistička partija hrvatske osnvana je 2013. 
http://www.24sata.hr/politika/jos-jedna-stranka-osnovana-komunisticka-partija-hrvatske-337368 

kriminal na stranu, geopolitički gledano sdp kao i hdz su proeuropske stranke koje od svog osnutka riječima i djelima teže isključivo euroatlantskim integracijama/zapadu a ne jugoslaviji i ''regionu''.  

jugoslavenima se inače izjašnjava 300 ljudi u hrvatskoj ili 0,007% građana hrvatske
http://www.vecernji.hr/hrvatska/samo-331-jugoslaven-danas-zivi-u-hrvatskoj-980569
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
05. siječnja 2015. u 13:15
Zadojenost, jel to ono kad pred izbore odnekuda izleti milijun "neovisnih analiticara" koji pozivaju narod da ne izlazi na izbore, da ne treba glasovati uopce (drugim rijecima, nista ne treba mijenjati ) da je to sve isto, SDP i HDZ, ali kada pocnu pisati o kriminalu pisu samo o kradezeu, niti jedna rijec o Linicu, Cacicu, Merzelici, Mesicu, niti jedna rijec... oni pozivaju na apstinenciju od izbora samo kad je SDP na vlasti, kada je kradeze na vlasti, onda pozivaju na promjene


Ili je ipak zadojenost ono kad predsjednik Republike Hrvatske u Srbu izjavi "drugarice i drugovi, u mom kabinetu stoji bista Josipa Broza Tita, stajala je kod mog prethodnika, stajace i kod mog nasljednika"
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
05. siječnja 2015. u 13:17
koji neovisni analiticari pozivaju da se ne izlazi na izbore?
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.313
05. siječnja 2015. u 13:44
@klittoris
sve je istina kaj si napisal, samo kaj ti znaci ne izlazak na izbore? Od dva zla je valjda manje ono koje je manje korumpirano i manje pokralo.....pa ne budemo valjda opet pustili izdajice na vlast? Mada, ovo su predsjednicki izbori, ali mogu biti indikativni za parlamentarne. 

I jos jedna stvar, ova glupaca kolinda ima kampanju ko da se natjece za mjesto premijera, a ne predsjednika. I to se vidi da je instruirana od jos veceg panja karamarka. Ljudi pokrali sve zivo i mrtvo i ona veli da ide u borbu protiv korupcije. Ona veli da ide stvoriti radna mjesta....kak? Di je program? Dobro joj je josipovic rekel jucer - to je cilj, a di je program? Svi imamo cilj smanjiti nezaposlenost, a di je program s kojim bi se to postiglo?
Ali ne, ona je domoljub, patriota, hrvatska iznad svega....je qrac moj....jedina razlika izmedju hdz-a i sdp-a je da sdp ne koristi takvu demagogiju....

Svi su oni veliki patrioti, jesu qrac moj...cim se ukaze prilika odmah pokradu tu svoju veliku ljubav hrvatsku....
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
  • Najnovije
  • Najčitanije