Hrvatska politička scena
da zakljucim, svi oni koji dijele hrvatsku na lijevo i desno, crveno i crno itd itd. su najveci debili ove male zajednice. Znaci, ja ako sam protiv ustasa, odmah sam partizan, ako sam protiv branitelja, odmah sam jugonostalgicar, ako sam protiv karamarka odmah sam antihrvat.....isto vrijedi i kontra. Samo kaje ta kontra u manjini. Svi desnicari imaju isti modus operandi...moraju imati naprijatelja, moraju ga izmisliti. E pa zajebite, ljudi polako kontaju te pizdarije...zato i vecini ide na qrac skup satorasa jer se zna kaj tam rade i ko ih je tam poslal....
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
namodigrebza je napisao/la:
majan debić je napisao/la:
sumnjam da bi itko od vas mijenjao dijelove tijela za penziju,ma kolika ona bila...i kad se već spominje ta briga za svaku kunu iz proračuna može se onda spomenuti 1000 mjesta gdje bi trebalo rezati prije nego što se odrežu davanja
pravim braniteljima.Ne znam zašto vam je baš tih nekoliko stotina (ako i toliko) teških vojnih invalida trn u oku.
Vidi cijeli citat
Mnogi ljudi su ostavili zdravlje na poslu i noge i ruke i glavu pa imaju par stotina kuna invalidnine, nemaju ni za lijekove. Ovaj je dobio stan, auto svakih 7 godina, 25.000 kuna primanja i jos mu je malo?
Daj se malo vrati u hrvatsku stvarnost. Ovdje je prosjecna placa 5.000 kuna, ane 60.000, da su to normalne cifre. Drustvo u kojem invalidi dobivaju i 50% prosjecne place kao socijalno davanje moze se reci da je socijalno osjetljivo. Drustvo u kojem primaju 500% prosjecne place + stan, + zbrinjavanje djece, besplatni upisi na fakultete izvan kvota, aute i sl. gluposti je do srzi bolesno drustvo.
I jos nije dosta sto pljacka sugrađane na ime bolesti, nego bi sad mimo izbora u demokraciji birao vlast, pisao zakone? Idi doma budalo! Sam sebi oduzima postovanje, a ne da mu ga drugi oduzimaju. Umjesto da se organiziraju i pomogno danas ljudima koji stvarno nemaju, kad ionako ne znaju sto bi sa sobom, osjete se korisni i dobiju i vise postovanja samo se pohlepno grebu za jos. Sramota!
Vidi cijeli citat
Daj se vrati u stvarnost!!!!!!!!!!!!!!!!
Nismo si mi određivali svoje mirovine!!!!!!!!!!
SDP je bio na vlasti od 2000-2003 pa nisu ništa napravili.Cak u drugom mandatu HDZ-a je prije Sanadera Milanovic došao Mesicu i rekao da nemože sastavit vladu, dakle mogao je skupit stranke i sastavit istu.
Osam godina su bili oporba i ništa nisu naucili. Prava oporba za to vrijeme rade i uce što ce raditi kad dođu na vlast, ali ovi nisu naucili ništa. Plan 21? Dali su se ispricali javnosti? Nisu još ce ispasti da oni taj plan nisu imali.
Što se tice Matica Sve je jasno. On je jedan od rijetkih koji je prebjegao izHDZ-a u SDP.Nije mi jasno kakvu on dobija invalidninu ako je izljeceni PTSP-ovac. Po tom modelu više niko ne može imati PTSP jer nema ni Fred Matic, ali 400 kn mjesecno ubire.Neki dan sam napisao za 2200 casnika i docasnika koji su još u HV imaju staža kolko godina, o tome niko ne govori.Ja kao HRVI 70% sam dobio stan po tvom koji me svaki mjesec košta 400 ojra. Dijeca mi nemaju privilegije. Dvojica su na faksu i morali su ici na prijemne hvala bogu prošla su i sad jedan je na zadnjoj godini. Knjige sam kupovao, auto nemam jer živim prakticki u centru grada i ne treba mi. Žena mi je ne zaposlena ima VSS ali za nju nema posla. Mirovina mi je 4400,00 kn i ima nas 7 pa sad ti vidi. Napominjem da nemam PTSP.

KlitOris je napisao/la:
cyc je napisao/la:
KlitOris je napisao/la:
cyc je napisao/la:
komunisti nisu nikada osvojili voljom naroda, samo lazima, obmanama, otimacinom, nasiljem. sad im je ta demokracija, te europske stecevine, institucije...to im je strano pa ne mogu bas javno ubijati i otimati, ali lagati i obmanjivati mogu. od '45. laprdaju narodu o reformama, iz jedne reforme u drugu, a sve sto taknu pretvore u govno.
sto drugo moze kad se spoji divljastvo, zadojenost, necovjecnost, neznanje i negativna selekcija unutar samih sebe?
Vidi cijeli citat
jedino je dvojba da objasniš na koje komuniste misliš? naime komunisti u HDZ-u su ipak jednom osvojili vlas voljom naroda sad već davane i slavne 1990. kad su otkrili da se stare navike ne mijenjaju popušili su opet od starih komunjara. Dakle Hrvatska je osuđena na komunjare i orjunaše. jedino što su neki toliko zasljepljeni i glumpavi pa ne znaju pročitat da su jedni stare jugoslavenčine a drugi lopine na račun lažnog domoljublja i hrvatstva po zanimanju.
Vidi cijeli citat
gledaj, ti radis tipicnu zamjenu teza i branis najgore zlocince u povijesti hrvatskog naroda (komunisticku partiju, titoiste, orjunase, jugoslavene kako god ih opisali), pa i globalno tako sto lijepis etiketu komunizma i lopovluka hdz-u.
je li tebi jasno da sva stetu koju su napravili hdz-ovci, i materijalna i moralna, se moze sazeti u dan postojanja skh-sdp-skj?
je li tebi jasno da ta banda nehumanih stvorova nije hrvatska komunisticka partija, nego jugoslavenska? pa to je svjetski fenomen cak i medju komunistickim zemlajma da postoji takva banda izdajnika koji se vezu s najvecim neprijateljima protiv svoje zemlje i svojih ljudi. zamisli partiju kube, vijetnama, kine itd. .da idu izdati svoju zemlju stavljajuci se pod jaram dokazanim neprijateljima? izbila bi nova revolucija, a hrvati vec 15 godina pasivno promatraju kako nas guraju u nove juge, regione, balkane, rasturajuci gospodarstvo, vojsku, policiju, sudstvo, tajne sluzbe, diplomaciju, skolstvo...i namecuci svoje bolesne ideoloske stavove cak i djeci.
dakle pitanje je radis li svjesno te obmane ili si instruiran medijskim i pranjem mozga jednako tako zaglupljene okoline? daj priznaj jesi li jedan njihov kurvin sin ili si budala. ma ne moras javno, samo se zapitaj. u svakom slucaju, takvo razmisljanje nas dovodi u opasnost od jos jednog mandata jugoslavenskog zlocinca.
i sad on govori o reformama?
MA KOJIM REFORMAMA? koju su reformu komunisti uspjesno proveli?
pa cak i da se medju njima pojavi netko voljan i sposoban, sto je jako tesko obzirom na zatupljenost propalom ideologijom, neadekvatno obrazovanje i negativnu selekciju, odmah bi ga zatukli.
Vidi cijeli citat
meni je apsolutno jasno ali tebi nije.ja tebe neću vrijeđat jer nisi zaslužio ni da te spomenem. a to što ti sad blebećeš je upravo to o čemu govorim.ti izdajnicu su samo presvukli košulje pa umjesto partijske uzeli HDZ knjižicu,princip vlasti isti,način vladanja potpuno jednak.izdaja je za mene i prodaja recimo generala HV-a naftu našim vekovnim neprijateljima,kolaicija sa četnicima iz Vukovara SDSS,krađa 27 miliona pa guljenje krumpira a sve pod hrvatskim stjegom,rukom na srcu i Bože čuvaj Hrvatsku. I to nisu uzdajnici? to nisu lopovi i orjunaši? prodali bi vlastitu mater za koji euro ili kunu. Čak i tim istima koji su nas tamničili 45 godina. Kad su toliki hrvatine i poštenjačine kako je moguće da ni pet godina od kraja domovinskog rata i dvije godine od reintegracije Baranje i Vukovara opet na vlast dođe ta ista partija koja ne voli i neće Hrvatsku, koja je zadojena jugoslavenstvom i regionom??? Vjerujem jer je narod tako htio maknit prodavače Hrvatske i veleizdajnike a alternative nema.
Sve s čime vrijeđaš mene pripiši sebi. Osim tvog ispranog mozga jedino ti ostaje još HDZ-velika domoljubna partija koja voli Hrvatsku,jer ima njezinu karticu i pin pa preko javnih poduzeća i javnih nabava izvlači novac svih nas i na račun naših budućih naraštaja.Eto šta nas čeka sa takvima kao ti! da nazivaš sve druge koji ne misli isto kurvinim sinovima i budalama.Dokle ste nas vi doveli HDZ i SDP vidimo danas. Tako nazvati onda tebe i tvoje partijaše kradezenjare ili ....
Dobro je rekao onaj balavi Sinčić-HDZ = SDP. sve je to isto, iz istog partijskog inkubatora su isplazili. zato nemoj ovdje prodavat demagoška sranja. Idu na TRG Žrtava Fašizma, tako je prodaj onima koji su isti kao ti.Ne zagađuj javni prostor ako Boga znaš.
Pozivam sve da ne glasaju ni za jedno od dva ponuđena zla 11.1.2015.A tako će učiniti svi oni kojima je stalo do Hrvatske....
Vidi cijeli citat
nije tebi sinko nista jasno, ti si guska u magli, ne vidis sumu od stabala.
ovo nisu izbori u kojem cemo izabrati boljeg predsjednika, ovo je novi referendum za hrvatsku.
ideolozi jugoslavenske razvaline i njihova kopilad ce glasati za josipovica, svjesni hrvati za kolindu, a budaletine ce pametovati kako nema dobrog kandidata i po obicaju ce kao trutovi cekati da drugi naprave posao - nece izaci na izbore.
to pokazuje politicku nezrelost ovog naroda.
op.a. kurva je pejorativni naziv za necistu i nepostenu osobu. a kurvin sin isprdak od takve osobe. dakle zadnje smece. eto to su jugokomunjare.
[uredio cyc - 05. siječnja 2015. u 22:37]
Profesor Jurčević: Životni interesi ljudi važniji su od apstraktnih pojmova
- Ponedjeljak, 5 Siječanj 2015 21:32
- Autor: admin
- Komentiraj
JOSIP JURČEVIĆ o drugom krugu, kandidatima, parlamentarnim izborima i ideološkim podjelama u interview-u Glasu Slavonije, kojeg u ljubaznu dozvolu autora prenosimo
Što očekivati od kampanje u drugom krugu, tko ima više šansi, Josipović ili Kolinda Grabar Kitarović, pitali smo i prof. dr. sc. Josipa Jurčevića. On kaže:
- Josipović i njegov drug Milanović već su jasno javno izrekli da će protiv gospođe Grabar Kitarović do kraja voditi najžešći totalni i prljavi rat, u kojem neće biti baš nikakvih pravila ili obzira. Uostalom to je i očekivano jer komunistička doktrina zagovara takav put pri osvajanju vlasti, a potom su još nemilosrdniji prema pojavljivanju bilo kakve konkurencije. U takvom prjetećem ozračju postaje još privlačnijim poziv Kolinde Grabar Kitarović na priključivanje svih zajedništvu koje vodi općem prosperitetu. No, da bi se to počelo i ostvarivati, nužno je da na drugi izborni krug dođe još dvadesetak posto od dva milijuna iscrpljenih i rezigniranih izbornih apstinenata. Stoga je zadaća i odgovornost stožera gospođe Grabar Kitarović u nalaženju načina da izborne apstinente razbudi i uvjeri kako se na ovim izborima ne odlučuje tek o nekim apstraktnim pojmovima, nego o njihovim najkonkretnijim životnim interesima.
Koliko o pobjedniku izbora ovisi kojim će smjerom krenuti RH u idućem mandatu novog predsjednika ili predsjednice?
- Jedna od velikih medijskih prijevara kojom se birače odvraća od izlaska na izbore jest u lažnoj tezi kako predsjednik RH nema moć, tj. ovlasti i utjecaj za značajnije promjene stanja u društvu. Naprotiv, predsjednik RH ima velike ustavne, zakonske i kadrovske ovlasti te izravnu ustavnu odgovornost za funkcioniranje cijelog državnog sustava. Osim toga, predsjednik svojim javnim govorima može ostvarivati goleme javne učinke. To je na strahovito negativan i konkretan način do sada pokazao Josipović te Mesić u dva mandata. Zbog toga je Hrvatsko nacionalno etičko sudište prije tri mjeseca protiv Josipovića i Mesića podiglo etičke optužnice zbog veleizdaje, a na temelju toga je prije tri tjedna protiv Josipovića izrečena i osuda koja je detaljno obrazložena. Za nedemokratsko stanje u Hrvatskoj najznakovitije je što su i ove optužnice i osuda prešućene u gotovo svim medijima, iako se sudište sastoji od tridesetak uglednih akademika, sveučilišnih profesora, odvjetnika, književnika i drugih istaknutih javnih osoba. Prema tome, smjer kojim će se Hrvatska kretati u sljedećem predsjedničkom mandatu bitno će ovisiti o rezultatu izbora. Svi hrvatski državljani koji žele dobro sebi samima i hrvatskoj budućnosti trebaju izići na izbore i tako pridonijeti da Hrvatska dobije hrvatsku predsjednicu jer još jedan mandat Josipovića sigurno bi bio nastavak puta u katastrofu za Hrvatsku kao zajednicu, ali i za veliku većinu opljačkanih i osiromašenih hrvatskih državljana.
Nakon predsjedničkih, slijede iduće godine i parlamentarni izbori. Što od njih očekivati, smjena sadašnje vlasti čini se sve izvjesnijom?
- Nedvojbeno je da će rezultat predsjedničkih izbora bitno utjecati i na sljedeće parlamentarne izbore. Kad bi predsjednički mandat pripao Josipoviću, dramatično bi se povećali izgledi sadašnje SDP-ove vlade na izvođenje svakovrsnih manipulacija i kreiranje situacije u kojoj se nastavlja njihova vlast. Toga je ponajviše svjesna sadašnja vlada RH i vrh SDP-a, pa grčevito poduzimaju sve korake za pobjedu Josipovića. Ovo najočiglednije potvrđuju dvije činjenice. Prvo, Josipović je od Milanovića i vrha SDP-a bez ikakve zadrške i konkurencije službeno predstavljen kao SDP-ov predsjednički kandidat, a na prošlim predsjedničkim izborima prošao je makar simboličku proceduru u kojoj je imao unutarstranačkog protukandidata. Drugo i najvažnije, ministri SDP-ove vlade dali su najveće novčane donacije i najizravniju javnu potporu predsjedničkoj kampanji Josipovića. Osim toga, u noći nakon proglašenja rezultata prvog izbornog kruga postala je potpuno očigledna partijsko-bratska solidarnost i panika Milanovića i njegovih ministara s ljuto-kiselim Josipovićem. Osim otvorene prijetnje i nedemokratske koju je izrekao Josipović da neće dopustiti pobjedu Kolinde Grabar Kitarović, najstrašniji i najjasniji je bio Milanović s izjavom: “Ili mi, ili oni!” Zanimljivo je što se uspaničeni Josipović usudio svoju prijetnju opravdavati krvlju koja je prolivena za Hrvatsku, previđajući da je upravo on jedan od najzaslužnijih stručnjaka i političara za kriminalizaciju Hrvatskog domovinskog rata te neutemeljeni progon i politička suđenja hrvatskim braniteljima u Haagu i Hrvatskoj. Dakle, iako je sadašnja nesposobna struktura vlasti dovela hrvatsko društvo na rub gospodarske propasti i socijalnog kaosa, ona ne pomišlja da bi nekom drugom prepustila vlast. A opustošena Hrvatska vapi za cjelovitim upravljačkim promjenama. Prvi važan korak u tome smjeru je promjena u predsjedničkom uredu.
Koliko je danas hrvatska lijeva, desna ili u centru, kad govorimo o političkim i ideološkim svjetonazorima?
- U situaciji kad je velika većina hrvatskih državljana zaokupljena najosnovnijim egzistencijalnim opstankom, tj. siromaštvom, glađu, nezaposlenošću, ovrhama i drugim jadima, nije im baš prijemčljivo slušati o svjetonazorskim i ideološkim problemima. No, ipak se mora naglasiti da svi iznimno teški egzistencijalni i gospodarski problemi koje sada proživljavamo u Hrvatskoj nisu posljedica slabih hrvatskih razvojnih potencijala, nego su posljedica katastrofalnog načina upravljanja Hrvatskom. Naime, Hrvatska ima iznimna prirodna bogatstva, zemljopisne pogodnosti i ekološku očuvanost, te sjajnu geostratešku važnost i socijalni kapital. Sve to jesu pretpostavke za gospodarsku razvijenost te kvalitetnu i sigurnu egzistenciju cijelog puka, uz uvjet da se Hrvatskom upravlja na stručan, pošten i odgovoran način. Preduvjet ovoga uvjeta nalazi se na svjetonazorskoj i vrijednosnoj razini, koja omogućava uspostavu kriterija da u sustav vlasti mogu ulaziti samo osobe koje su stručne i moralne te dokazano socijalno i nacionalno odgovorne. U Hrvatskoj su duboko poremećeni upravo ovi duhovni, svjetonazorsko-vrijednosni temelji, a sve druge krize – političke, socijalne, gospodarske, egzistencijalne – samo su logična posljedica. Najteži duhovni i drugi poremećaji u Hrvatskoj su se dogodili komunističkom revolucijom i tzv. diktaturom proletarijata nakon Drugog svjetskog rata. Komunističke strukture zadržale su institucijsku moć i nakon 1990., u samostalnoj Republici Hrvatskoj, a sada su na vlasti njihovi biološki potomci i ideološki klonovi. Oni vrlo dobro znaju da će slom njihove moći najprije započeti na duhovnoj, svjetonazorskoj, idejnoj razini, pa zbog toga najupornije brane svoju komunističko-jugoslavensku vrijednosnu baštinu.
mourinho01 je napisao/la:
Glogoški je tu za kratkotrajnu upotrebu hdz-a,isto kao i Čondić za vrijeme Sanadera,da bi poslije pao u zaborav.kad se izručilo generale nisu pisnuli,a danas onaj koji je u tome uhićenju imao svoje prste dirigira ovim djelom branitelja,u Vukovaru sličan scenarij bio s dvojezičnim pločama,da bi nakon dolaska hdz-a na vlast,najednom nastala tišina
Vidi cijeli citat
što bi rekao dimnjačar sapienti sat

nik je napisao/la:
da zakljucim, svi oni koji dijele hrvatsku na lijevo i desno, crveno i crno itd itd. su najveci debili ove male zajednice. Znaci, ja ako sam protiv ustasa, odmah sam partizan, ako sam protiv branitelja, odmah sam jugonostalgicar, ako sam protiv karamarka odmah sam antihrvat.....isto vrijedi i kontra. Samo kaje ta kontra u manjini. Svi desnicari imaju isti modus operandi...moraju imati naprijatelja, moraju ga izmisliti. E pa zajebite, ljudi polako kontaju te pizdarije...zato i vecini ide na qrac skup satorasa jer se zna kaj tam rade i ko ih je tam poslal....Vidi cijeli citat
kontaju kaj to je Varaždinski autohtoni izraz?
Domovine sin
KRONOLOGIJA: Alžir - Austrija 3:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
KRONOLOGIJA: Jordan - Argentina 1:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
Igrač utakmice: Krasan gol, ali i dva poništena, Lo Celso je bio odličan protiv Jordana
DR Kongo peta afrička reprezentacija koja je premijerno prošla skupinu na ovom Svjetskom prvenstvu
Nik, trebe cijenim kao forumasa, i necu prema tebi biti bezobrazan, ali tvoje nazivanje hrvatskih heroja "satorasima", sto je cini mi se izraz debilcina sa indexa, govori puno o tebi.
Nemas osnovnog postovanja prema ljudima koji su dali dijelove tijela za ovu domovinu, po kojoj danas orgijaju udbaski sinovi, i ministri bez branitelja. Samo zato jer ste navikli na partijsku discoplinu... sram vas bilo, ponovno kazem.
Svaki posteni branitelj, SDP-ovac, od mene ima bar postovanje. Kao Kotromanovic recimo.
Vi to nemate u sebi, zalosno.
Nemas osnovnog postovanja prema ljudima koji su dali dijelove tijela za ovu domovinu, po kojoj danas orgijaju udbaski sinovi, i ministri bez branitelja. Samo zato jer ste navikli na partijsku discoplinu... sram vas bilo, ponovno kazem.
Svaki posteni branitelj, SDP-ovac, od mene ima bar postovanje. Kao Kotromanovic recimo.
Vi to nemate u sebi, zalosno.
namodigrebza je napisao/la:
majan debić je napisao/la:
namodigrebza je napisao/la:
miha1 je napisao/la:
A ne smetaju vas velika primanja ministra Matića koji je u usporedbi s Glogoškim zdrav čovjek?Vidi cijeli citat
Te kritike placa vladajucih su besmisleno politikanstvo. Zar bi predsjednik ili premijer trebao primati placu tajnice? Njihove place niti su problem, niti prevelike.
S druge strane mirovine branitelja su itekako problem. Moja stara nakon 44 godine rada u tvornici je invalid. Prima 1400 kuna. Glagoski prima 25.000 i prosvjeduje? Nije uplatio kune u proracun. Ok pridonio je na drugi nacin, ali taj nacin nije nista veci nego eto moja stara. I ne zasluzuje niti jednu lipu vise od nje. Ali on prosvjeduje? Malo je?
Ali neka to ide na njegov obraz, obraz njegove djece i unuka.
Vidi cijeli citat
ona je nakon 44 godine radnog staža invalid,žena u godinama.Glogoški je invalid od svoje mladosti jer je pola tijela kao mladić ostavio na prvoj crti.Uoči razliku.
Vidi cijeli citat
Razlika je ta da ce ona nece nista kostati drzavu, jer si je sama uplatila penziju i zastitu za vrijeme punog radnog staza. A njega ce drugi financirati cijeli radni vijek jer nije nista uplatio. Ali neka, zasluzio je, ali nije zasluzio da na ime toga pljacka drzavu i prima 25 tisuca kuna. Moze primati 3-4 tisuce koliko bi imao da je zdrav i radi, ovako ih prima besplatno i to je velika nagrada.
Raspitaj se malo kako zive americki vojnici nakon isteka vojne sluzbe.
Vidi cijeli citat
zaboravljaš da je ovo bio obranbeni rat!!!!!!!!!!!!!
dok su ameri nekoliko tisuca milja daleko od Amerike.
- Najnovije
- Najčitanije


Kompletirao je nogomet, sada odrađuje sporedne misije: Messi za nove rekorde
1 sat•Nogomet

Alžir - Austrija 3:3: Šest golova i na kraju ishod koji odgovara jednima i drugima
1 sat•Nogomet

Igrač utakmice: Krasan gol, ali i dva poništena, Lo Celso je bio odličan protiv Jordana
1 sat•Nogomet

Hrvatska - Gana 2:1: Najbolje izdanje u idealnom trenutku, Hrvatska je u šesnaestini finala SP-a!
6 sati•Nogomet

Jordan - Argentina 1:3: Rutinska pobjeda branitelja naslova, Messi ušao s klupe i zabio
1 sat•Nogomet

KRONOLOGIJA: Alžir - Austrija 3:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
3 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Jordan - Argentina 1:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
3 sata•Nogomet

Panama - Engleska: Englezi pobjedom traže prvo mjesto, Panama se želi dostojno oprostiti
16 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Jordan - Argentina 1:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
3 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: DR Kongo - Uzbekistan 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina K)
6 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Hrvatska - Gana 2:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
9 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Alžir - Austrija 3:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
3 sata•Nogomet

Kolumbija - Portugal: Potencijalni protivnici Hrvatske u šesnaestini finala, izravna bitka za prvo mjesto
13 sati•Nogomet

Hrvatska - Gana: Nema rezultata od previše filozofiranja, Hrvatska mora potvrditi da je bolja
15 sati•Nogomet

Kolumbija - Portugal 0:0: Paklen ritam u Miamiju, Hrvatska ide na Portugal u 1/16 finala
4 sata•Nogomet







