nik je napisao/la:
da zakljucim, svi oni koji dijele hrvatsku na lijevo i desno, crveno i crno itd itd. su najveci debili ove male zajednice. Znaci, ja ako sam protiv ustasa, odmah sam partizan, ako sam protiv branitelja, odmah sam jugonostalgicar, ako sam protiv karamarka odmah sam antihrvat.....isto vrijedi i kontra. Samo kaje ta kontra u manjini. Svi desnicari imaju isti modus operandi...moraju imati naprijatelja, moraju ga izmisliti. E pa zajebite, ljudi polako kontaju te pizdarije...zato i vecini ide na qrac skup satorasa jer se zna kaj tam rade i ko ih je tam poslal....
Vidi cijeli citat
hrvatsku dijele upravo ti jugokomunisti, njima je nejedinstvo vjetar u jedra, nacin postizanja svojih ciljeva, tako jedino i mogu dobivati izbore s 20ak posto glasova.
a branitelji su jedan od stupova hrvatske, stup koji je udario temelj samostalnosti, razjebao njihov sugoslavenski supak europe.
kome to normalnome s 3 ciste u glavi idu na kurac "satorasi"? o kakvim se to nitkovima radi koji seru po braniteljima?