Hrvatska politička scena

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
05. siječnja 2015. u 22:18
al stvarno koliko trebaš bit glup, mentalno osakaćen da zaista povjeruješ da bi premijer želio tajiti javnosti da je primio glogoškog i još molio ovog da o tome ono, nikome ni riječi?     

što se tiče tužbe protiv matića, to pada u vodu. ni jedna plaća u javnom sektoru nije zaštićeni podatak jer je u pitanju izdatak iz proračuna. a izdaci iz proračuna su, jelte, transparentna stvar.


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
05. siječnja 2015. u 22:22
jer jos nekoliko ljudi je posvjedocilo da je Milanovic zvao Glogoskog na tajni sastanak, takodje Josic svjedoci da je bio pozvan od strane Milanovica tijekom "cirilice u Vukovaru" ali on je odbio sastanak.

Naravno, za vas rijec hrvatskih branitelja ne vrijedi nista, kao ni rijec svjedoka. Vi vjerujete samo partiji.
[uredio Vilenjak - 05. siječnja 2015. u 22:29]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
05. siječnja 2015. u 22:24
nik je napisao/la:
da zakljucim, svi oni koji dijele hrvatsku na lijevo i desno, crveno i crno itd itd. su najveci debili ove male zajednice. Znaci, ja ako sam protiv ustasa, odmah sam partizan, ako sam protiv branitelja, odmah sam jugonostalgicar, ako sam protiv karamarka odmah sam antihrvat.....isto vrijedi i kontra. Samo kaje ta kontra u manjini. Svi desnicari imaju isti modus operandi...moraju imati naprijatelja, moraju ga izmisliti. E pa zajebite, ljudi polako kontaju te pizdarije...zato i vecini ide na qrac skup satorasa jer se zna kaj tam rade i ko ih je tam poslal....
Vidi cijeli citat


hrvatsku dijele upravo ti jugokomunisti, njima je nejedinstvo vjetar u jedra, nacin postizanja svojih ciljeva, tako jedino i mogu dobivati izbore s 20ak posto glasova.
a branitelji su jedan od stupova hrvatske, stup koji je udario temelj samostalnosti, razjebao njihov sugoslavenski supak europe.
kome to normalnome s 3 ciste u glavi idu na kurac "satorasi"? o kakvim se to nitkovima radi koji seru po braniteljima?
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
05. siječnja 2015. u 22:24
stvarno trebaš bit mentalno osakacen i glup da povjeruješ premjeru da je to tak kak on kaže. sjeti se plan 21
neko vecer je pokazivao da je Kolinda putovala 150 puta avionom, danas je ispalo 27 puta u 2 godine.
znaci lagao je!!!!!!!!!!!!! što je najgore svih 4 godine nam laže i nikom ništa tak veliš ti
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
05. siječnja 2015. u 22:26
mljeveni djetic je napisao/la:
jer jos nekoliko ljudi je posvjedocilo da je Milanovic zvao Glogoskog na tajni sastanak, takodje Josic svjedoci da je bio pozvan od strane Milanovica tijekom "cirilice u Vukovaru" ali on je odbio sastanak.

Naravno, za vas rijec hrvatskih branitelja ne vrijedi nista, kao ni rijec svjedoka. Vi vjerujete samo partiji.
Vidi cijeli citat

jesu to oni isti svjedoci koji su čuli matića kad je vikao nemojte mene ja sam vaš.


[uredio Vilenjak - 05. siječnja 2015. u 22:29]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
05. siječnja 2015. u 22:27
"premijer" ne zna da je sutra drzavni praznik i blagdan sveta tri kralja.
vidi se da zivi neki paralelni svijet, a sposobnost je imao priliku pokazati, i u govornistvu, i vodjenju drzave, partije pa i u vlastitoj struci.
pa taj autist da nema pozadinu u komunistickoj partiji ne bi zavrsio ni redovnu srednju skolu.
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
05. siječnja 2015. u 22:28
Kontroler je napisao/la:
mljeveni djetic je napisao/la:
Jedini glupan ovdje si ti, jer jos nekoliko ljudi je posvjedocilo da je Milanovic zvao Glogoskog na tajni sastanak, takodje Josic svjedoci da je bio pozvan od strane Milanovica tijekom "cirilice u Vukovaru" ali on je odbio sastanak.

Naravno, za vas rijec hrvatskih branitelja ne vrijedi nista, kao ni rijec svjedoka. Vi vjerujete samo partiji.
Vidi cijeli citat

jesu to oni isti svjedoci koji su čuli matića kad je vikao nemojte mene ja sam vaš.

ti ćeš meni osvjedočeni lažljivče i falsifikatoru govorit što meni nešto znači i trpat ćeš ljude u isti koš po svojoj bolesnoj analogiji. nisi pljuvačke dostojan.
Vidi cijeli citat


Prika ne sraj!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
05. siječnja 2015. u 22:29
To sto "premijer" ne zna da je sutra katolicki blagdan sveta tri kralja, ali zna da je prekosutra pravoslavni Bozic, samo je slika i prilika prosjecnog hrvatskog jugonostalgicara.

On ne stuje nijednu katolicku svetkovinu, stuje samo svetkovine "hrvatskih gradjana iz Borova sela".

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
05. siječnja 2015. u 22:29
cyc je napisao/la:
"premijer" ne zna da je sutra drzavni praznik i blagdan sveta tri kralja.
vidi se da zivi neki paralelni svijet, a sposobnost je imao priliku pokazati, i u govornistvu, i vodjenju drzave, partije pa i u vlastitoj struci.
pa taj autist da nema pozadinu u komunistickoj partiji ne bi zavrsio ni redovnu srednju skolu.
Vidi cijeli citat

mislim da je jasno da čak ni milanović ne bi bio toliko retardiran da želi zatajiti da je primio glogoškog. ajde se zapitaj - što on od toga ima?
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
05. siječnja 2015. u 22:32
misliti i srati nije isto.
bar bi to trebao znati.
  • Najnovije
  • Najčitanije