Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
08. ožujka 2010. u 01:11
nikita je napisao/la:
Oni su vrlo tradicionalni...zena mora bit djevica za prvu bracnu vecer!

Vidi cijeli citat

nabijem ih na tradiciju


nego.....mogla bi se ti unovčit kod tih Arapa,ti si djevica jel
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 01:17
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Oni su vrlo tradicionalni...zena mora bit djevica za prvu bracnu vecer!

Vidi cijeli citat

nabijem ih na tradiciju


nego.....mogla bi se ti unovčit kod tih Arapa,ti si djevica jel
Vidi cijeli citat
Nisu mi privlacni sta da ti kazen...svi neki mali crni...ko cige!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
08. ožujka 2010. u 01:20
nikita je napisao/la:
Nisu mi privlacni sta da ti kazen...svi neki mali crni...ko cige!

Vidi cijeli citat

a ti voliš bijele i velike
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 01:23
Put je jucer super prosao, pa stoga za sve ljude dobre volje



za svakoga ponesto, i moj najjaci adut
c5b1a55ca5985837237104d.jpg
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 01:25


Posto ste samo vas dvoje, mozda vam se ne svidi ponudjeno...evo vam ono sto volite, provjereno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
08. ožujka 2010. u 01:25
kakvi su ovo kolači?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 01:27
medeno srce..slicica nie moja, jer ja svoje ne stignem poslikat kolko se brzo pojedu al sljedeci put budu origigi
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 01:27
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Nisu mi privlacni sta da ti kazen...svi neki mali crni...ko cige!

Vidi cijeli citat

a ti voliš bijele i velike
Vidi cijeli citat
Ne volin pretamne frajere

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 01:28
Ja cu prsuta i sira mmmmmmmm
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
08. ožujka 2010. u 01:29
nikita je napisao/la:
Ja cu prsuta i sira mmmmmmmm
Vidi cijeli citat

eto ga na,čovjek donese kolače i Kraš ona bi pršuta i sira,jebo te Steve Urkel i sir
  • Najnovije
  • Najčitanije