Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:11
nikita je napisao/la:
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Grube il sporke rici ehhhhhhh
Vidi cijeli citat


e moras ti slavoncu nacrtat  

Vidi cijeli citat
Ruzne rijeci...picka materina, u kurac i slicno...

Vidi cijeli citat


Skuzio sam i prvi put  al et, volis ti crtat
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:12
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:13
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Opaaaaaaaaaaa neko je zapamtija...bravo, bravo
Vidi cijeli citat


Ovaj sam pio prie 10god, piem ga i dan danas, svi ostali ajs tijevi su mi  Ovaj i nijedan drugi. Slicni smo al halter nec bit
Vidi cijeli citat
Zasto ne? Jel to zbog bestimlji?

Vidi cijeli citat


A nec, onda bi ti bila sefica  slicne stvari volimo, zato slicni
Vidi cijeli citat
Pa ja i jesan sefica pfffffff...nego cudan si mi masu...nikad nisan cula Slavonca koji koristi toliko dalmatinskih rici....

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:14
Zeex jos nesto mi nije jasno kod tebe reka si da si sportas kako to da si budan u ovu uru? Zar nemate neki jutarnji trening il slicno?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:16
nikita je napisao/la:
Pa ja i jesan sefica pfffffff...nego cudan si mi masu...nikad nisan cula Slavonca koji koristi toliko dalmatinskih rici....
Vidi cijeli citat


Reko sam ja svojima, mi smo def. dosli s mora odi...neb meni sam tak dalmacija bila pod kozom a bome i pod jezikom morat cu bas istrazit..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:17
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Pa ja i jesan sefica pfffffff...nego cudan si mi masu...nikad nisan cula Slavonca koji koristi toliko dalmatinskih rici....
Vidi cijeli citat


Reko sam ja svojima, mi smo def. dosli s mora odi...neb meni sam tak dalmacija bila pod kozom a bome i pod jezikom morat cu bas istrazit..
Vidi cijeli citat
A dobro...ako ti tako kazes!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:17
nikita je napisao/la:
Zeex jos nesto mi nije jasno kod tebe reka si da si sportas kako to da si budan u ovu uru? Zar nemate neki jutarnji trening il slicno?
Vidi cijeli citat


Kao sto sam rekao, put je super zavrsio...danas se bic vozio popodne,a sutra odmor...do veceri

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:18
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Zeex jos nesto mi nije jasno kod tebe reka si da si sportas kako to da si budan u ovu uru? Zar nemate neki jutarnji trening il slicno?
Vidi cijeli citat


Kao sto sam rekao, put je super zavrsio...danas se bic vozio popodne,a sutra odmor...do veceri

Vidi cijeli citat
Cudnim nekim sportom se ti bavis...straj me i pomislit o cem se radi!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:19
A ti, kao profesorica, kako to da si ti tako dugo ostala budna?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:20
zeex je napisao/la:
A ti, kao profesorica, kako to da si ti tako dugo ostala budna?
Vidi cijeli citat
Ja san nocna ptica...to je opce poznata stvar!

  • Najnovije
  • Najčitanije