Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:20
nikita je napisao/la:
Cudnim nekim sportom se ti bavis...straj me i pomislit o cem se radi!
Vidi cijeli citat


Bolje onda nemoj mislit
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:20
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Cudnim nekim sportom se ti bavis...straj me i pomislit o cem se radi!
Vidi cijeli citat


Bolje onda nemoj mislit
Vidi cijeli citat
A i to sta kazes!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:21
nikita je napisao/la:
zeex je napisao/la:
A ti, kao profesorica, kako to da si ti tako dugo ostala budna?
Vidi cijeli citat
Ja san nocna ptica...to je opce poznata stvar!
Vidi cijeli citat


Mozda sam i ja, sta znas?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:22
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
zeex je napisao/la:
A ti, kao profesorica, kako to da si ti tako dugo ostala budna?
Vidi cijeli citat
Ja san nocna ptica...to je opce poznata stvar!
Vidi cijeli citat


Mozda sam i ja, sta znas?
Vidi cijeli citat
A e...ko zna, niko nista ne zna, krhko je znanje?!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:23
Al nije ti to dobro ako se bavis sporton...tribas rano ic lec, a i rano se ustajat...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:23
nikita je napisao/la:
Mozda sam i ja, sta znas?
Vidi cijeli citat
A e...ko zna, niko nista ne zna, krhko je znanje?!
Vidi cijeli citat


e dobra ti poezija
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:24
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Mozda sam i ja, sta znas?
Vidi cijeli citat
A e...ko zna, niko nista ne zna, krhko je znanje?!
Vidi cijeli citat


e dobra ti poezija
Vidi cijeli citat

Nije to moja poezija vec Cesariceva ehhhhhhh
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:25
nikita je napisao/la:
Al nije ti to dobro ako se bavis sporton...tribas rano ic lec, a i rano se ustajat...
Vidi cijeli citat


ev odem sad u krpe..slusaj pametnijeg od sebe
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:26
nikita je napisao/la:
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Mozda sam i ja, sta znas?
Vidi cijeli citat
A e...ko zna, niko nista ne zna, krhko je znanje?!
Vidi cijeli citat


e dobra ti poezija
Vidi cijeli citat

Nije to moja poezija vec Cesariceva ehhhhhhh
Vidi cijeli citat


Lipo je napisa

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:26
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Al nije ti to dobro ako se bavis sporton...tribas rano ic lec, a i rano se ustajat...
Vidi cijeli citat


ev odem sad u krpe..slusaj pametnijeg od sebe
Vidi cijeli citat
Ako mislis uspit u sportu tribas ulagat u sebe, a ne ovako ehhhhhh

  • Najnovije
  • Najčitanije