Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
16. lipnja 2010. u 22:46
nikita je napisao/la:
Marusicu ja kad san tu pisen sto na sat, al to ne znaci da provodin cijeli svoj dan na forumu za razliku od tebe i Doca...kada bismo isli usporedit u kojem vremenskom intervalu su pisani moji i vasi postovi...sigurna san da bismo dosli do itekako zanimljivih podataka...

Vidi cijeli citat

pa mozemo, samo treba izracunat:

damir pise 10.57 postova dnevno

ja pisem 10.39 postova dnevno.

a recimo ti pises 14.49 postova dnevno


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
16. lipnja 2010. u 22:47
nikita je napisao/la:
dajen ruku u vatru da ste i ti i Marusic privatno manji od makova zrna!

Vidi cijeli citat

I na kraju, ajmo svi:
U jednom vrtu među cvije-e-e-ćem
sićušan grad se sakrio,
u njemu žive mala bića
kažu da Graškograd je to.
To znamo samo ti-i i ja
ajmo ih posjetiti sad,
i vidjet ćete sitno zr-r-r-nje
i njihov Graško-o-grad!
Graško-o-grad!


Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
16. lipnja 2010. u 22:54
pa da nitko nije ko džon vejn tih u stvarnosti
i ja sam tiho u biti u stvarnosti nike,riječ ne progovorim
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
16. lipnja 2010. u 23:00
ja sam manji od makova zrna,i u gaćama mi je manji od makova zrna,mozak također manji od makova zrna,e sad jel taj Zrna onaj Sandro Zrna što je igro 2000 i 2001 u Čakovcu?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
16. lipnja 2010. u 23:07
ja danas mudro maknuo forlana na manageru 
worm
worm
Mali dioničar
Pristupio: 01.05.2008.
Poruka: 8.862
16. lipnja 2010. u 23:08
ja ga ostavio 
MAGICA FIUME
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
16. lipnja 2010. u 23:25
uuuu manager....osto mi kuzmanović

dobro kad će taj poredak? uopče nisu fora
[uredio chule - 16. lipnja 2010. u 23:28]
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
16. lipnja 2010. u 23:47
ihhh, evo mene vratio se iz grada!

Moj Cile tukao, bit ce zanimljiva skupina! Onda sam posao gledat Juga, sta reci, sramota, ne znam jesu li ikad primili 10 komada na poluvremenu, katastrofa! Mali Nizic pokazao odlicanom svijetlu! Ipak poraz na kraju, steta, ja okrijepio grlo i ispratio poraz JARa glatko!
[uredio Zidanes&Pavones - 16. lipnja 2010. u 23:47]
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
16. lipnja 2010. u 23:59

ja zaboravio napraviti i izmjene u ekipi koja igra pffff ligu  

Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
  • Najnovije
  • Najčitanije