Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:25
Marko Marušić je napisao/la:
ja sam cuo da u splitu nikitu zovu wimblic jer je stalno vlazna... 
Vidi cijeli citat


Rain delay!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:26
Nozh je napisao/la:

viliđ, to znači da si ti pristalica toga da muški trebaju biti papučari? 


Vidi cijeli citat

ne
nego da je ona samo hvalisavica,a ono "jebe me se,ja san takva",je samo fasada za mlitavost pfffffffff ehhhhhhh
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:26
Prove a je ti jezik ovako razvezan na forumu...to je za ne virovat
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 8.242
26. kolovoza 2010. u 00:26
Nozh je napisao/la:
Knez Bolid je napisao/la:
Nozh je napisao/la:
Knez Bolid je napisao/la:
Da li itko zna neko stranicu na kojoj bi mogao naći najosnovnije stvari o računovodstvu/knjigovodstvu, imam sad ispit, a baš ništa ne znam osim da ima neke pasive i aktive ?

Vidi cijeli citat

ooooo, pa disi ex kolega. šta ima problema tamo na susjednoj obrazovnoj instituciji? jer žališ što si nas napustio? 


Vidi cijeli citat

Mislim da mi je to najbolji potez kojeg sam napravio i kojeg ću napraviti do kraja života, ovaj fax je malo teži tečaj Samo nisam imao taj predmet u srednjoj, a profesor i asistentica stvarno nisu bili od neke pomoći, pa ne znam šta da radim s tim jebenim računovodstvom

Vidi cijeli citat

to sam čekao 

pa zar nema tamo neke studentske solidarnosti pa da kolege uskoče i malo ti pomognu, pokažu itd.?


Vidi cijeli citat

Ima pičke materine Jedva dočekali ovi koji su završili ekonomsku da neki kurac znaju bolje od ostalih, pa se prave pametni, još ja od cijele generacije dosta stariji, tako da ni ne znam baš puno ljudi A znam koliko je bilo kod mene svađa oko toga koji je faks teži i sada kad sam bio na oba, mogu samo potvrditi ono što sam znao i prije, jebote imam 4,8 prosjek na ekonomiji
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:26
Vilenjak je napisao/la:
provokator je napisao/la:


Ja sam uzbuđen što ću vas obojicu upoznati u jednom dahu, ovaj danu... to je baš supač.

Vidi cijeli citat

nema više jogginga vas dvojice po jarunu?
Vidi cijeli citat


Samo strečing
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
26. kolovoza 2010. u 00:26
jos 10 strana pa slavimo rodjendan hajduka :D
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
26. kolovoza 2010. u 00:27
kaj nisi otišla spavat?
ja ne pa,tim da si se ti kad držala svoje riječi,ali ikad..od neulaska u kavanu,do nekomuniciranja s nekim kome si rekla,do ovoga.jel imaš ti nikito karakter?
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2006.
Poruka: 13.358
26. kolovoza 2010. u 00:27
Village People je napisao/la:
Nozh je napisao/la:

viliđ, to znači da si ti pristalica toga da muški trebaju biti papučari? 


Vidi cijeli citat

ne
nego da je ona samo hvalisavica,a ono "jebe me se,ja san takva",je samo fasada za mlitavost pfffffffff ehhhhhhh

Vidi cijeli citat

kaka mlitavost, to je onda dobra cura kada ju možeš u red stjerat


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:27
nikita je napisao/la:
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Village People je napisao/la:
Nike znaš da si mi sad masu pala u očima
Vidi cijeli citat

Warum?
Vidi cijeli citat

pa to
šta to momku kupuješ bogati?
ja sam mislio da si ti prava ženska koja natera u red muškog a kad ono - girica
Vidi cijeli citat
Pa Boga ti nisan ja neka cicija...volin uvik iznenadit voljene s nekim pokloncicem...

Vidi cijeli citat
ol ti tribaN crtat?ne radi se o poklončiću,ni o cicijama,neg o tom šta poklanjaš,pa nemoš ti ko desničarka poklanjat ČegijaVaru,di to ima?pa ja si nemrem zmislit da poklanjam ikom npr šal od Dinama

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:28
Village People je napisao/la:
Nozh je napisao/la:

viliđ, to znači da si ti pristalica toga da muški trebaju biti papučari? 


Vidi cijeli citat

ne
nego da je ona samo hvalisavica,a ono "jebe me se,ja san takva",je samo fasada za mlitavost pfffffffff ehhhhhhh
Vidi cijeli citat

Misli sta os...ne znas me...ja tesko nekog zavolin, al kad zavolin onda bi dala krv ispod vrata za tu osobu....
  • Najnovije
  • Najčitanije