Nozh je napisao/la:
Knez Bolid je napisao/la:
Nozh je napisao/la:
Knez Bolid je napisao/la:
Da li itko zna neko stranicu na kojoj bi mogao naći najosnovnije stvari o računovodstvu/knjigovodstvu, imam sad ispit, a baš ništa ne znam osim da ima neke pasive i aktive

?
Vidi cijeli citat
ooooo, pa disi ex kolega. šta ima problema tamo na susjednoj obrazovnoj instituciji? jer žališ što si nas napustio? 
Vidi cijeli citat
Mislim da mi je to najbolji potez kojeg sam napravio i kojeg ću napraviti do kraja života,
ovaj fax je malo teži tečaj 
Samo nisam imao taj predmet u srednjoj, a profesor i asistentica stvarno nisu bili od neke pomoći, pa ne znam šta da radim s tim jebenim računovodstvom
Vidi cijeli citat
to sam čekao 
pa zar nema tamo neke studentske solidarnosti pa da kolege uskoče i malo ti pomognu, pokažu itd.?
Vidi cijeli citat
Ima pičke materine

Jedva dočekali ovi koji su završili ekonomsku da neki kurac znaju bolje od ostalih, pa se prave pametni, još ja od cijele generacije dosta stariji, tako da ni ne znam baš puno ljudi

A znam koliko je bilo kod mene svađa oko toga koji je faks teži i sada kad sam bio na oba, mogu samo potvrditi ono što sam znao i prije, jebote imam 4,8 prosjek na ekonomiji