Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:31
provokator je napisao/la:
nikita je napisao/la:
provokator je napisao/la:
nikita je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:
nikita je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:

Nike, na kojoj sam ja listi trenutno?   
Vidi cijeli citat
A ti si mi drag...ti si moja Dobrica Za tebe nema straja ti si jedan fin, kulturan momak koji ne glumi neku facu....

Vidi cijeli citat




Sad mi zavide, ovaj provo, mm, čule, moderator, i tako ti neki...
Vidi cijeli citat
Ti i Slatkica ste mi supeeeeeeeeeeer....naravno tu su jos Village, Wiki, Nozh, Pave, Rumi miiii, susid ( prican o pubovcima )

Vidi cijeli citat


Mene nema na ovoj listi jer sam ja ispred svih! 
Vidi cijeli citat
Tako je! Di si, sta ima?

Vidi cijeli citat


Evo me u Zagrebu, svega ima... šta ti treba?
Vidi cijeli citat
Ne triba mi nista...samo pitan kako si, sta ima i tako

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:31
Kauboj je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Kauboj je napisao/la:


Visi i meni.  (Zastavica, mislm.)

Vidi cijeli citat


Nije zdravo da stoji pravo.
Vidi cijeli citat


Tek nakon 4 sata nije zdravo.

Blesavo mi ono što kažu da nakon 4 sata zoveš doktora.  Mislim, zvao bi i njega, i bivše cure, prijatelje, kolege s posla... nema kom se ne bi pohvalio!

Vidi cijeli citat


Ja bi prvo zvao one kojima je propisano mirovanje.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:32
nikita je napisao/la:
Aj brate ne pizdi...poklonila san mu ono sta voli...bija je masu odusevljen s poklonom!

Vidi cijeli citat

prodala si se za ČeGeVaru,više te ne kontam ko desničarku i na tankom si ledu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
26. kolovoza 2010. u 00:32
nikita je napisao/la:
Aj brate ne pizdi...poklonila san mu ono sta voli...bija je masu odusevljen s poklonom!

Vidi cijeli citat

poklonila si mu drugu curu?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:32
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Aj brate ne pizdi...poklonila san mu ono sta voli...bija je masu odusevljen s poklonom!

Vidi cijeli citat

prodala si se za ČeGeVaru,više te ne kontam ko desničarku i na tankom si ledu
Vidi cijeli citat

Ajme, ajme, ajmeeeeeeeeeee
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:32
nikita je napisao/la:
Prove a je ti jezik ovako razvezan na forumu...to je za ne virovat
Vidi cijeli citat


Trošim samo sline ne rasipan sime.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 8.242
26. kolovoza 2010. u 00:33
Nozh je napisao/la:
Knez Bolid je napisao/la:

Ima pičke materine Jedva dočekali ovi koji su završili ekonomsku da neki kurac znaju bolje od ostalih, pa se prave pametni, još ja od cijele generacije dosta stariji, tako da ni ne znam baš puno ljudi A znam koliko je bilo kod mene svađa oko toga koji je faks teži i sada kad sam bio na oba, mogu samo potvrditi ono što sam znao i prije, jebote imam 4,8 prosjek na ekonomiji

Vidi cijeli citat

jbt. 

pa kod nas je gotovo nemoguće imat toliki prosjek. možda ga ima glavašev sin i još par totalnih luđaka i to je to


Vidi cijeli citat

Znam zato i kažem a na pravu ne znam dal sam imao preko 2,8 i to na onim najlakšim ispitima što sam jedino dao. Ako ti ikada zašteka faks, samo dođi ia ćoška i jebe ti se živo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2006.
Poruka: 13.358
26. kolovoza 2010. u 00:34
Village People je napisao/la:
Nozh je napisao/la:

kaka mlitavost, to je onda dobra cura kada ju možeš u red stjerat


Vidi cijeli citat

ma jebeš cure koje moš u red dovest,te su dosadne za popizdit,nebi bio s takom ni tjedan dana

Vidi cijeli citat

i on isto voli kada cijeli život mora ženu dovoditi u red


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:34
provokator je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Prove a je ti jezik ovako razvezan na forumu...to je za ne virovat
Vidi cijeli citat


Trošim samo sline ne rasipan sime.
Vidi cijeli citat

Vau-vau, mijau-mijauuuuuuuuuu....kissy kissy
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2006.
Poruka: 13.358
26. kolovoza 2010. u 00:35
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Aj brate ne pizdi...poklonila san mu ono sta voli...bija je masu odusevljen s poklonom!

Vidi cijeli citat

prodala si se za ČeGeVaru,više te ne kontam ko desničarku i na tankom si ledu

Vidi cijeli citat

ajde viliđ šta ju tu sada napadaš. reci ti meni kada si ti bio zadnji puta u crkvi 


  • Najnovije
  • Najčitanije