Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.756
26. kolovoza 2010. u 00:49
nikita je napisao/la:
Nista bez slatkisa ehhhhhhhh

Vidi cijeli citat

prvo lizanje onda dobiš čokoladu
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:49
Wiki je napisao/la:
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Necu ja bit Elaine....ja san Kramer ehheheh

Vidi cijeli citat

ti budi mama od Đorđa
Vidi cijeli citat

ako je ona mama, ko je tata i ko je đorđ?
njušim da su prove i mm idealni za te dvi uloge 
Vidi cijeli citat

Marušić je Đorđe a tata je Vile
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2006.
Poruka: 13.358
26. kolovoza 2010. u 00:49
Knez Bolid je napisao/la:
Nozh je napisao/la:
Knez Bolid je napisao/la:

Predavanja 2 i po dana, u srijedu popodne si već gotov i miran do ponedjeljka, i fino imaš fore spojiti si cijeli vieknd od srijede do subote za izlaske A za kolokvije je dovoljno učiti dan ranije kakvi su predmeti

Vidi cijeli citat

obečana zemlja 


Vidi cijeli citat

Bude u početku, mislim početkom godine, taman sam se i sada zaželio i Osijeka i izlazaka tamo, al već vidim kak će mi dopizdit negdje u 3. mjesecu i kad ću opet čekat samo ljeto i VU

Vidi cijeli citat

ajde, blizu ti je vukovar. možeš na weekend izać tamo i obratno, pol sata vožnje, pa ni tolko


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:50
Ma ja cu bit jusni nacist hahahahah...NO SOUP FOR U 1 YEAR hahahahha
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:51
Vilenjak je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Nista bez slatkisa ehhhhhhhh

Vidi cijeli citat

prvo lizanje onda dobiš čokoladu
Vidi cijeli citat
Daj odjebi

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 8.242
26. kolovoza 2010. u 00:51
Nozh je napisao/la:
Knez Bolid je napisao/la:
Nozh je napisao/la:
Knez Bolid je napisao/la:

Predavanja 2 i po dana, u srijedu popodne si već gotov i miran do ponedjeljka, i fino imaš fore spojiti si cijeli vieknd od srijede do subote za izlaske A za kolokvije je dovoljno učiti dan ranije kakvi su predmeti

Vidi cijeli citat

obečana zemlja 


Vidi cijeli citat

Bude u početku, mislim početkom godine, taman sam se i sada zaželio i Osijeka i izlazaka tamo, al već vidim kak će mi dopizdit negdje u 3. mjesecu i kad ću opet čekat samo ljeto i VU

Vidi cijeli citat

ajde, blizu ti je vukovar. možeš na weekend izać tamo i obratno, pol sata vožnje, pa ni tolko


Vidi cijeli citat

Ma znam, al mi je sad polako dopizdilo, 3 mjeseca sam tu već, sad kad odem u OS idući tjedan nema me nazad mjesec dana sigurno
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.756
26. kolovoza 2010. u 00:51
nikita je napisao/la:
Ma ja cu bit jusni nacist hahahahah...NO SOUP FOR U 1 YEAR hahahahha
Vidi cijeli citat

nemaš šanse,to je za dimnog uloga
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:51
Wiki je napisao/la:
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Necu ja bit Elaine....ja san Kramer ehheheh

Vidi cijeli citat

ti budi mama od Đorđa
Vidi cijeli citat

ako je ona mama, ko je tata i ko je đorđ?
njušim da su prove i mm idealni za te dvi uloge 
Vidi cijeli citat


Ja sam onaj glupavi koji kara Ilejn, ima memorirane vjerske radio stanice, vrijedan sam spužve i radim kao automehaničar.
Wiki, jesi ti Ilejn?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
26. kolovoza 2010. u 00:51
nikita je napisao/la:
...ajme i tebi sve triba crtat pffffffffff

Vidi cijeli citat

jbg, nije se lako koncentrirat u ove kasne nocne sate 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:51
ko će bit šef Yankeesa?
  • Najnovije
  • Najčitanije