Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
26. kolovoza 2010. u 17:43
nike bili meni dala za slaju?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 17:43
nikita je napisao/la:
Poceja si se ponasat ka i cvilidreta...ocito na tebe djeluje ona s kim si takav si....
Vidi cijeli citat


O sad se i vriđamo, pa kako ću izrazit tugu, i mi muški plačemo znaš... ne rade to samo pičke.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 17:44
provokator je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Poceja si se ponasat ka i cvilidreta...ocito na tebe djeluje ona s kim si takav si....
Vidi cijeli citat


O sad se i vriđamo, pa kako ću izrazit tugu, i mi muški plačemo znaš... ne rade to samo pičke.
Vidi cijeli citat

Pa vidjate se po fejsbuku ehhehehe....pozdravi curu puno!
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
26. kolovoza 2010. u 17:45
kakav lijepi broj stranice
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 17:47
Najlipsi broj...bit ce veceras jos jaceg sjaja nakon sta dobijemo ehhhhhhh
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
26. kolovoza 2010. u 17:47
Mnogi ljudi odbacuju svoju pamet kao stari šešir. Zaboravljaju je kao telefonski broj koji više ne vrijedi. Najprije su takvi ljudi bili Nikita, zatim su odrasli. Ali što su oni zapravo? Samo onaj koji odraste i postane pametan jest čovjek.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 17:48
nikita je napisao/la:
provokator je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Poceja si se ponasat ka i cvilidreta...ocito na tebe djeluje ona s kim si takav si....
Vidi cijeli citat


O sad se i vriđamo, pa kako ću izrazit tugu, i mi muški plačemo znaš... ne rade to samo pičke.
Vidi cijeli citat

Pa vidjate se po fejsbuku ehhehehe....pozdravi curu puno!
Vidi cijeli citat


Mi samo twitamo...
Budem za curu, pozdravljaš je u svoje ime ili u ime neke ustanove?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 17:50
Pa Jelena sta mi to radis ajajjajajajja...imala 3 break lopte i nista cccccccccc....a i  Kucova i Pivovarova me zajebaju pfffffffffffff
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 17:51
provokator je napisao/la:
nikita je napisao/la:
provokator je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Poceja si se ponasat ka i cvilidreta...ocito na tebe djeluje ona s kim si takav si....
Vidi cijeli citat


O sad se i vriđamo, pa kako ću izrazit tugu, i mi muški plačemo znaš... ne rade to samo pičke.
Vidi cijeli citat

Pa vidjate se po fejsbuku ehhehehe....pozdravi curu puno!
Vidi cijeli citat


Mi samo twitamo...
Budem za curu, pozdravljaš je u svoje ime ili u ime neke ustanove?
Vidi cijeli citat

Pozdravit cu je sama ne brini...aj aj gustaj u ispijanju kavica s cvilidreton na fejsu

PS: Dobre su ti cvike...iako si mi bija drazi na onoj sliji s tovaron ehheheh
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
26. kolovoza 2010. u 17:52
vidim da nikita kopa po fejsbuk profilima nekih forumasa (citaj: PROVOKATOROV profil) 
  • Najnovije
  • Najčitanije