‘Dogodine u ovo vrime’

Jackman1996
Jackman1996
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2023.
Poruka: 1.721
03. listopada 2025. u 00:08

poskupili janjci i njoke

Swordfish
Swordfish
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.08.2025.
Poruka: 732
03. listopada 2025. u 12:04

Miris blagdana u zraku, može mali sa hladnim, pelin čist. Dečki su u turi

Na Božićno jutro, sneno i mutno
U kaputu očevom
Malčice prevelikom
Ja došao sam na njena vrata
Da joj kažem baš da odlazim
Jer nitko nije znao sakrit suze ko Marina
Imala je oči boje vena
Boje vena, boje Dinama
Why?
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.720
03. listopada 2025. u 12:53

Nisam danas nista popio, posevio, ni masno pojeo - tuga, osjecam se ko prosjecni forumas.

 

Idem sad otvorit pivu, narucit kilo janjetine i poslat djecu kod babe.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.947
03. listopada 2025. u 12:59

Napokon poznato lice u birtiji.

Ja isto pobjegao na pauzu, popit pivo iako mi je prva namjera bila kava.

Sad cu 2, 3 popit i na kraju se necu ni vratit na posao, sreca odradio sve na vrijeme.

 

 

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.720
03. listopada 2025. u 13:10

Bolje popit dva, tri piva, nego jedno.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Znalaac
Znalaac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2024.
Poruka: 1.854
03. listopada 2025. u 13:10

basketas je napisao/la:

Bolje popit dva, četiri piva, nego jedno.

Vidi cijeli citat

Da te ispravim

Igra se i dogodine; Ulaz P
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.720
03. listopada 2025. u 13:12

Piti ili ne piti, Shakespeare valjda.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Fizio
Fizio
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.10.2021.
Poruka: 2.442
03. listopada 2025. u 13:49

basketas je napisao/la:

Piti ili ne piti, Shakespeare valjda.

Vidi cijeli citat

Jedino čitanja vrijedno što je napisao.

Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.210
03. listopada 2025. u 14:47

piti ili ne biti

M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.210
03. listopada 2025. u 14:48

dupli

[uredio Rizla - 03. listopada 2025. u 14:48]
M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
  • Najnovije
  • Najčitanije