‘Dogodine u ovo vrime’

ante_spava
ante_spava
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2023.
Poruka: 3.751
07. listopada 2025. u 18:37

ARIZIN je napisao/la:

Ante, ti si građevinar ili ?

Jel radiš i na slobodnoj tarifi ako treba nestat pod zemljom punica, susjedov mačak i slične stvari ? 

Vidi cijeli citat


Nije, ja ti vadin mrtvace iz zemlje, ilitiga arheologija. Al slušaj, za punicu se moremo dogovorit, al mačke su mi drage. 

Skužajte! Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum! prinesi tekst, ne daji bagri klikove!!! Lile > ip4. Šta niste zabili 3 komada? Niman straja od sumrežne pogibelji, samo od prezira boljih od mene koji će me nadživit!
ante_spava
ante_spava
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2023.
Poruka: 3.751
07. listopada 2025. u 18:38

basketas je napisao/la:

Popio tri gembača, drzim liniju.

 

Ne trebaju mi nikakve tablete, injekcije i slicno.

 

2-3 litre pive dnevno, pol kile mesa, pol kile suhog mesa i drzim 110 vec godinama.

Vidi cijeli citat


blago ti se, ja pojin kil ipo pečenog, bez problema, a nemogu privalit 80 već godinama.

Skužajte! Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum! prinesi tekst, ne daji bagri klikove!!! Lile > ip4. Šta niste zabili 3 komada? Niman straja od sumrežne pogibelji, samo od prezira boljih od mene koji će me nadživit!
ante_spava
ante_spava
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2023.
Poruka: 3.751
07. listopada 2025. u 18:40

The Phantom je napisao/la:

Dragi moji, razbijte forum, zapalite birtiju, jedite i pijte do mile volje, vilenjak i Dario će sve platiti, stigao je danas novi član u mojoj obitelji! Pukni puško!

Vidi cijeli citat


u jbnti, je se sekta množi. Čestitke iz srca, sve najbolje!

Pivaj svitu, pukni puško...

❤️💙

Skužajte! Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum! prinesi tekst, ne daji bagri klikove!!! Lile > ip4. Šta niste zabili 3 komada? Niman straja od sumrežne pogibelji, samo od prezira boljih od mene koji će me nadživit!
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.753
07. listopada 2025. u 18:44

Da se gleda natalitet birtije bili bi u rangu najboljih africkih drzava, doduse i po nekim drugim stvarima smo ko oni

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.753
07. listopada 2025. u 18:44

sjajan start stranice

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.592
07. listopada 2025. u 19:16

Čestitke Phantom 

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
07. listopada 2025. u 19:49

The Phantom je napisao/la:

Dragi moji, razbijte forum, zapalite birtiju, jedite i pijte do mile volje, vilenjak i Dario će sve platiti, stigao je danas novi član u mojoj obitelji! Pukni puško!

Vidi cijeli citat

cestitke od srca najvecem nogometnom znalcu, nek je ziv i zdrav

Domovine sin
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.376
07. listopada 2025. u 20:44

Vilenjak je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

Dragi moji, razbijte forum, zapalite birtiju, jedite i pijte do mile volje, vilenjak i Dario će sve platiti, stigao je danas novi član u mojoj obitelji! Pukni puško!

Vidi cijeli citat

cestitke od srca najvecem nogometnom znalcu, nek je ziv i zdrav

Vidi cijeli citat


Kako znaš da je član automatski muško ?!

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.376
07. listopada 2025. u 20:46

Phantom, također čestitke od srca 🍻 

Swordfish
Swordfish
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.08.2025.
Poruka: 740
07. listopada 2025. u 22:37

basketas je napisao/la:

Da se gleda natalitet birtije bili bi u rangu najboljih africkih drzava, doduse i po nekim drugim stvarima smo ko oni

Vidi cijeli citat


Točno se vidi da je birtija prošlost, sadašnjost i budućnost ove napacene nacije!

 

Također čestitke na prinovi, majci brz oporavak 

Why?
  • Najnovije
  • Najčitanije