Katalonija
Prvi Dalićevi dojmovi: 'Trebala nam je ova pobjeda, još uvijek smo u igri'
Engleska - Gana 0:0: Bodom zadovoljni i jedni i drugi, Englezi gotovo bez šanse cijeli susret
Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
Kako su igrali? Baturina i Stanišić najbolji, a Budimir zaslužuje bolji status
- Najnovije
- Najčitanije


UŽIVO: Kolumbija - DR Kongo 0:0 (SP 2026.)
26 min•Nogomet

Kako su igrali? Baturina i Stanišić najbolji, a Budimir zaslužuje bolji status
10 min•Nogomet

Modrić: 'Bili smo u grču zbog važnosti utakmice, a 200 utakmica nisam mogao ni sanjati'
19 min•Nogomet

Stanišić: 'Panamci su brzi, ne smiješ se skroz otvoriti, a Budimir golgeter uvijek je gdje treba biti'
31 min•Nogomet

Marco Pašalić: 'Panama je bila čvrsta u duelima, tri boda kao kuća - sada idemo po novu pobjedu'
41 min•Nogomet

Igrač utakmice - Martin Baturina: Ponovno najopasniji i najkonkretniji hrvatski igrač
53 min•Nogomet

Prvi Dalićevi dojmovi: 'Trebala nam je ova pobjeda, još uvijek smo u igri'
54 min•Nogomet

KRONOLOGIJA: Portugal - Uzbekistan 5:0 (SP 2026.)
9 sati•Nogomet

UŽIVO: Kolumbija - DR Kongo 0:0 (SP 2026.)
26 min•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
1 sat•Nogomet

KRONOLOGIJA: Panama - Hrvatska 0:1 (SP 2026.)
3 sata•Nogomet

Engleska - Gana: Dvije pobjedničke reprezentacije iz prvog kola, čiji dvoboj prati i Hrvatska
9 sati•Nogomet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
3 dana•Nogomet

Engleska - Gana 0:0: Bodom zadovoljni i jedni i drugi, Englezi gotovo bez šanse cijeli susret
4 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Engleska - Gana 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
6 sati•Nogomet

... Espanyol je dobio takvo ime zato jer su ga prije sto godina osnivali Spanjolci, za razliku od Barce, koju su osnovali Englezi... navijaci Espanyola su isto Katalonci i nemaju navijaca izvan Katalonije...
... Espanyol je dobio takvo ime zato jer su ga prije sto godina osnivali Spanjolci, za razliku od Barce, koju su osnovali Englezi... navijaci Espanyola su isto Katalonci i nemaju navijaca izvan Katalonije...
a šugavi espanyol su upravo osnovali castillske pridošlice koji sustavno mrze kataloniju i svu njihovu kulturu za to imam poruku za njih VISCA EL CATALUNYA 



