Katalonija
Portugal - Uzbekistan 5:0: Ronaldov dan u Houstonu, Cannavarovi izabranici teško stradali
Prvi Dalićevi dojmovi: 'Trebala nam je ova pobjeda, još uvijek smo u igri'
KRONOLOGIJA: Engleska - Gana 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
Poznati sastavi za okršaj u Torontu, Dalić s dosta promjena u odnosu na prvo kolo
- Najnovije
- Najčitanije


Prvi Dalićevi dojmovi: 'Trebala nam je ova pobjeda, još uvijek smo u igri'
9 min•Nogomet

UŽIVO: Panama - Hrvatska 0:1 (SP 2026.)
2 sata•Nogomet

Jalova inicijativa Engleza, brojke dovoljno govore o tome
2 sata•Nogomet

Igrač utakmice: Gideon Mensah - odlična obrana nije puno dopustila Englezima
3 sata•Nogomet

Engleska - Gana 0:0: Bodom zadovoljni i jedni i drugi, Englezi gotovo bez šanse cijeli susret
3 sata•Nogomet

Poznati sastavi za okršaj u Torontu, Dalić s dosta promjena u odnosu na prvo kolo
3 sata•Nogomet

Dalić najavio velike promjene za Panamu: 'Vraćamo se sustavu s četvoricom u obrani, to Hrvatskoj najviše odgovara'
5 sati•Nogomet

UŽIVO: Panama - Hrvatska 0:1 (SP 2026.)
2 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Portugal - Uzbekistan 5:0 (SP 2026.)
8 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Senegal 3:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
1 dan•Nogomet

Engleska - Gana: Dvije pobjedničke reprezentacije iz prvog kola, čiji dvoboj prati i Hrvatska
8 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
34 min•Nogomet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
3 dana•Nogomet

Engleska - Gana 0:0: Bodom zadovoljni i jedni i drugi, Englezi gotovo bez šanse cijeli susret
3 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Engleska - Gana 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
5 sati•Nogomet

... Espanyol je dobio takvo ime zato jer su ga prije sto godina osnivali Spanjolci, za razliku od Barce, koju su osnovali Englezi... navijaci Espanyola su isto Katalonci i nemaju navijaca izvan Katalonije...
... Espanyol je dobio takvo ime zato jer su ga prije sto godina osnivali Spanjolci, za razliku od Barce, koju su osnovali Englezi... navijaci Espanyola su isto Katalonci i nemaju navijaca izvan Katalonije...
a šugavi espanyol su upravo osnovali castillske pridošlice koji sustavno mrze kataloniju i svu njihovu kulturu za to imam poruku za njih VISCA EL CATALUNYA 



