Katalonija
Bjelica o nepozivanju Mišića: 'Igrač takvog profila jako dobro bi došao reprezentaciji'
Tunis - Nizozemska: Može li se Tunis barem dostojno oprostiti od Svjetskog prvenstva?
Japan - Švedska: Japanci u borbi za prvu poziciju, Šveđani traže potvrdu prolaska
Ekvador - Njemačka: Nakon što su se uvalili u probleme, Ekvadorci se moraju izvlačiti na najteži način
- Najnovije
- Najčitanije


Turska - SAD: Oproštaj Turaka sa Svjetskog prvenstva, Amerikanci rasterećeni ulaze u utakmicu
1 sat•Nogomet

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
1 sat•Nogomet

Bjelica o nepozivanju Mišića: 'Igrač takvog profila jako dobro bi došao reprezentaciji'
1 sat•Nogomet

Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
2 sata•Rukomet

Paragvaj - Australija: Mirni remi ili vatren dvoboj i borba za prolaz?
2 sata•Nogomet

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
2 sata•Nogomet

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
2 sata•Nogomet

BiH - Katar 3:1: Zmajevi pobjedom do drugog kruga Svjetskog prvenstva!
20 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: BiH - Katar 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina B)
22 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Švicarska - Kanada 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina B)
22 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Škotska - Brazil 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
19 sati•Nogomet

Ekvador - Njemačka: Nakon što su se uvalili u probleme, Ekvadorci se moraju izvlačiti na najteži način
4 sata•Nogomet

Češka - Meksiko 0:3: Katastrofalno izdanje Čeha za oproštaj od Svjetskog prvenstva
14 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Maroko - Haiti 4:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
19 sati•Nogomet
... Espanyol je dobio takvo ime zato jer su ga prije sto godina osnivali Spanjolci, za razliku od Barce, koju su osnovali Englezi... navijaci Espanyola su isto Katalonci i nemaju navijaca izvan Katalonije...
a ąugavi espanyol su upravo osnovali castillske pridoąlice koji sustavno mrze kataloniju i svu njihovu kulturu za to imam poruku za njih VISCA EL CATALUNYA 





prijevod za ovo zadnje sam cuo,znam da je neka kao uvreda za madrid al se nesjcam tocno sta 


