Katalonija
Napadač Iraka nakon poraza od Francuske: 'Stanka od dva sata nam je teško pala'
Luka Vušković prestigao Matea Kovačića kao najmlađi igrač koji je u hrvatskom dresu počeo utakmicu na SP-u
Osijek otvorio novo poglavlje: Argentinac Federico Bessone na klupi Bijelo-plavih
Cannavaro: 'Ne možemo se usredotočiti samo na Ronalda, Portugal ima više dobrih igrača'
- Najnovije
- Najčitanije


Osijek otvorio novo poglavlje: Argentinac Federico Bessone na klupi Bijelo-plavih
49 min•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje 13. dan SP-a: Portugal i Engleska imat će lagan posao
1 sat•Originalno

Heroj dana - Lionel Messi: Od Argentine do Zlatne lopte - abecedarij najvećeg velemajstora svih vremena
5 sati•Originalno

RB Leipzig predstavio Demichelisa kao nasljednika Wernera
1 sat•Nogomet

Luka Vušković prestigao Matea Kovačića kao najmlađi igrač koji je u hrvatskom dresu počeo utakmicu na SP-u
2 sata•Nogomet

Cannavaro: 'Ne možemo se usredotočiti samo na Ronalda, Portugal ima više dobrih igrača'
2 sata•Nogomet

Tuchel: 'Pobjeda nad Hrvatskom donijela važne lekcije'
2 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Senegal 3:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
11 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Francuska - Irak 3:0 (SP 2026.)
14 sati•Nogomet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
3 dana•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje Vatrene: Hrvatska se mora nakloniti kapetanu, a Panama će sigurno pasti
3 sata•Originalno

Drago Ćosić najavljuje 12. dan SP-a: Francuska i Argentina neće imati problema na putu do pobjede
1 dan•Originalno

KRONOLOGIJA: Argentina - Austrija 2:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
18 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Jordan - Alžir 1:2 (SP 2026.)
8 sati•Nogomet

Francuska - Irak: Favorit je jasan, Mbappe i društvo idu po novu pobjedu
19 sati•Nogomet
... Espanyol je dobio takvo ime zato jer su ga prije sto godina osnivali Spanjolci, za razliku od Barce, koju su osnovali Englezi... navijaci Espanyola su isto Katalonci i nemaju navijaca izvan Katalonije...
a ąugavi espanyol su upravo osnovali castillske pridoąlice koji sustavno mrze kataloniju i svu njihovu kulturu za to imam poruku za njih VISCA EL CATALUNYA 





prijevod za ovo zadnje sam cuo,znam da je neka kao uvreda za madrid al se nesjcam tocno sta 


