Birtija ‘Na izvoru rijeke Čikole’

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.905
22. lipnja 2026. u 23:26

basketas je napisao/la:

Pjesma koja savrseno opisuje Makija i Arizina

 

Ma ima dana ima noći,

Lago sam ti,

Ne mogu bez tebe,

A prije nego triput pjevci,

Onako zorom jave se,

Ja ću se tebe kao Petar,

Krista, ipak odreći,

Ma da suzama ću svojim,

Noge... tvoje oprati.

 

Ma ima dana ima noći,

Koje probdijem,

I kao Juda tražim kako,

Da se opravdam,

Kosu svoju mažem vinom,

Mirisnim uljima,

Dobro jutro, gospodine H,

Šteta što ste lažov i kurva.

Vidi cijeli citat


Odlična pjesma.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.905
22. lipnja 2026. u 23:26

basketas je napisao/la:

Jednom sam usao u ozbiljnu raspravu s jednom bivsom velicinom, nick mu je pocimao s Pot, a zavrsavao s - apenko.

 

U ta vremena nismo nikad nista ozbiljno pricali ili bi se zajebavali ili bi se vrijeđali na mrtvo - druga pravila.

 

I nesto sam mu srao vezano za nesto, ne mogu se sjetit konteksta, i on je rekao - sve sto si napisao si upravu i tako je, ali nikad to necemo priznati.

 

Muskarac i Realovac.

Vidi cijeli citat


Pot legenda.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.845
23. lipnja 2026. u 05:31

basketas je napisao/la:

Popio tonu piva, pripio se, ne pamtim kad sam se pripio od piva, sutra necu radit nis  ako antife i levicari nisu morali radit danas, necu ni ja sutra.

Vidi cijeli citat

Po toj logici, ne morate raditi uopće.

Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.845
23. lipnja 2026. u 07:40
I onda kažu da je Jordan najveći ikad. A grupu ne može proći...
terryboy
terryboy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 2.322
23. lipnja 2026. u 08:51

Tko nije gledao bolje, Messi mu je najbolji

Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.592
23. lipnja 2026. u 09:04

Bravo za @ARIZIN, birtija je uz tebe

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.719
23. lipnja 2026. u 09:24

Arizin se obratio, Arizin hvata najveći niz. 

Slučajnost? 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.988
23. lipnja 2026. u 10:42

Poredak posle 1. kola

1 Joppa 14 1
2 Eastside88 13 2
2 basketas 13 3
2 hehica 13 4
2 Hajdukovac 27 13 5
6 Vilenjak 12 6
6 steva cenejac 12 7
6 zeljko204 12 8
6 biancaazzuri 12 9
10 Charlie Harper 11 10

 

I ovo cemo izdominirat, sve ce birtijaši osvojit.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.377
23. lipnja 2026. u 11:03

The Phantom je napisao/la:

Arizin se obratio, Arizin hvata najveći niz. 

Slučajnost? 

Vidi cijeli citat


Bio sam nevjerni Toma jučer, igrao sam na Messija da zabija gol i onda sam maknuo par minuta pred utakmicu...

Dno dna 😪 posumnjao u NI-ja

Mislio sam da će Austrija markirati i igrati tvrdo na njemu, prvi gol je Argentina u Lat. kvalifikacijama i Copa Americi prodala xy puta. Prodor sa strane, Messi utrčava u sredinu 16erca, prvi igrač propušta i on poentira. Rekao bi Samovojska Graciozno...

[uredio ARIZIN - 23. lipnja 2026. u 11:03]
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.757
23. lipnja 2026. u 11:54

Brat Arizin na 18 - to je ko onaj sin na kojeg si malo ponosan, a malo te sramoti

Ivo, Mijo, Niko, Mato...