miha1 je napisao/la:
Ajde ne pravi se blesav

. Mislim na to selo kod Prijedora. A imaš li možda inormacije da je netko iz Ahmića bio u ratu u Hrvatskoj?
Vidi cijeli citat
O kakvoj odmazdi pricas, ne znam. To ne kuzim.
Ono sto ja znam je sljedece, Kozarac je u NDH bio ustasko selo, tamo je i Pavelic gostovao, i kozarcani su bili jedni od najzescih ustasa tijekom ofanzive na Kozaru.
To im Srbi nisu zaboravili.
A `91. Kozarcani su sudjelovali u agresiji na Hrvatsku, rekoh pogledaj snimak, ljudi se predstavljaju imenom i prezimenom, dobacuju kako ce ustasama stati na rep, i slicno.
Nelogicno, i smijesno, ali tako je.
Sto se tice Ahmica, isprofanisan vam je taj "argument". Odi u Ahmice pa ih pitaj gdje su bili `91.