Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
19. siječnja 2011. u 00:22
Vejne, kakav ti je to potpis...

Danas igrao od zbrojeva samo under Slovačke i Čilea, a bio over. 
Gogeta
Gogeta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2007.
Poruka: 4.890
19. siječnja 2011. u 00:23
Wiki je napisao/la:
Marko Marušić je napisao/la:
wiki koja je ono vijest bila? ocito nikoga osim mene nije briga 
Vidi cijeli citat

eto eto, ko ce mene ugodno iznenadit... 
ma saznala sam da idem sad u veljaci na vikend u zagreb priko faksa a sve placeno, put i smjestaj 

Vidi cijeli citat


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
19. siječnja 2011. u 00:23
Village People je napisao/la:
hehe dogovoreno
petog i šestog ožujka idemo na putovanje u Veneziju
Vidi cijeli citat

a eee... os se vozit u gondoli ? koga vodis sa sobom ?
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
19. siječnja 2011. u 00:23
džon vejn je napisao/la:


cuj, imas ovlasti da mi u potpis stavis da sam peder, a ja ti ne mogu nista

stavi :)
Vidi cijeli citat

tebi vejne,nikad bez tvojeg dopuštenja..a peder dokazano nisi
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
19. siječnja 2011. u 00:23
Evo jedna za Rumija http://www.youtube.com/watch?v=_IMG9S1uWeg&feature=related

DALMATINAC SAN TU SAN RODJEN JA. PLAVO MORE ZNA DA JE VOLIN JA VILU S JADRANA....DALMATINAC SAN OVO JE MOOOOOOJ DOM. TU SU MOJI DIDOVI DAVNO SIDRO BACILI, MENE VEZALI )))))))))))))
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
19. siječnja 2011. u 00:24
dolazite na moj, da vidite sto je pravi fax? 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 00:24
Wiki je napisao/la:
koga vodis sa sobom ?
Vidi cijeli citat

frend i ja idemo,i još par njih
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
19. siječnja 2011. u 00:24
Wiki je napisao/la:
Marko Marušić je napisao/la:
wiki koja je ono vijest bila? ocito nikoga osim mene nije briga 
Vidi cijeli citat

eto eto, ko ce mene ugodno iznenadit... 
ma saznala sam da idem sad u veljaci na vikend u zagreb priko faksa a sve placeno, put i smjestaj 

Vidi cijeli citat


Čestitam, još ako je ono drugo u igri a ima veze s ovim. Supač!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.08.2008.
Poruka: 2.404
19. siječnja 2011. u 00:25
Wiki je napisao/la:
sta su svi lose volje veceras ? nike, prove, chule ? jesi i ti viliđ lose volje? sta vam je svima ? 
Vidi cijeli citat


Don vori bi hepi. 
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
19. siječnja 2011. u 00:25
Village People je napisao/la:
ovaj dudov sVilenjak je zbilja za promatranje Široki je ponos hrvatske košarke,Cedevita je umjetni ponos hrvatske košarke
Vidi cijeli citat

pa kad su dobili Partizan,budalo
serem Begi
[uredio Vilenjak - 19. siječnja 2011. u 00:26]
Domovine sin