Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 20:23
i onda je ovaj Lynx normalan,7 zadnjih postova u temi naših u inozemstvu su njegovi,čovjek priča sam sa sobom u nekakvom osmom padežu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
19. siječnja 2011. u 20:26
Village People je napisao/la:
i onda je ovaj Lynx normalan,7 zadnjih postova u temi naših u inozemstvu su njegovi,čovjek priča sam sa sobom u nekakvom osmom padežu
Vidi cijeli citat

jel iko na nogometu normalan 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2010.
Poruka: 2.263
19. siječnja 2011. u 20:26
Village People je napisao/la:
i onda je ovaj Lynx normalan,7 zadnjih postova u temi naših u inozemstvu su njegovi,čovjek priča sam sa sobom u nekakvom osmom padežu
Vidi cijeli citat


Zato si ti normalan sa 150 postova dnevno u pubu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 20:27
Wiki je napisao/la:
Village People je napisao/la:
i onda je ovaj Lynx normalan,7 zadnjih postova u temi naših u inozemstvu su njegovi,čovjek priča sam sa sobom u nekakvom osmom padežu
Vidi cijeli citat

jel iko na nogometu normalan 
Vidi cijeli citat

ne
pa kak mogu bit normalni ljudi koji prate sport i igrače koji imaju u 90% slučajeva mozak na razini kutije cigareta
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 20:27
--platini-- je napisao/la:
Village People je napisao/la:
i onda je ovaj Lynx normalan,7 zadnjih postova u temi naših u inozemstvu su njegovi,čovjek priča sam sa sobom u nekakvom osmom padežu
Vidi cijeli citat


Zato si ti normalan sa 150 postova dnevno u pubu.
Vidi cijeli citat

da
al još nisam tolko glup da podržavam Mamića,takav pacjent još nisam postao
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 20:28
opet Hocpur na temi engleske lige zajebaje Hjuđa
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2010.
Poruka: 2.263
19. siječnja 2011. u 20:29
Village People je napisao/la:

da
al još nisam tolko glup da podržavam Mamića,takav pacjent još nisam postao
Vidi cijeli citat


Dođe na sportski forum da bi se dopisivao ko da je na facebooku...ima svakakvih likova.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 20:30
--platini-- je napisao/la:
Village People je napisao/la:

da
al još nisam tolko glup da podržavam Mamića,takav pacjent još nisam postao
Vidi cijeli citat


Dođe na sportski forum da bi se dopisivao ko da je na facebooku...ima svakakvih likova.
Vidi cijeli citat

sve je dobro dok ne podržavam Mamića,kad takvu osobu krenem podržavat onda ću sam tražit Vilenjaka da me obriše s foruma i zove sanitet iz Jankomira
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
19. siječnja 2011. u 20:31
--platini-- je napisao/la:
Village People je napisao/la:
i onda je ovaj Lynx normalan,7 zadnjih postova u temi naših u inozemstvu su njegovi,čovjek priča sam sa sobom u nekakvom osmom padežu
Vidi cijeli citat


Zato si ti normalan sa 150 postova dnevno u pubu.
Vidi cijeli citat


Zato si ti normalan pa čitaš ovaj pub i željno iščekuješ da neko veli --platini-- pa da se i ti kojim postom ubaciš u elitu pa da si budeš super uber kul..A ako nitko ne spomene platinija,opet super za tebe jer pratiš kaj pišu ljudi s kojima niti ne komuniciraš..

Pusa i pozdravi mi Mamića..

I slobodno navrati još koji put
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 20:32
križevci je napisao/la:
--platini-- je napisao/la:
Village People je napisao/la:
i onda je ovaj Lynx normalan,7 zadnjih postova u temi naših u inozemstvu su njegovi,čovjek priča sam sa sobom u nekakvom osmom padežu
Vidi cijeli citat


Zato si ti normalan sa 150 postova dnevno u pubu.
Vidi cijeli citat


Zato si ti normalan pa čitaš ovaj pub i željno iščekuješ da neko veli --platini-- pa da se i ti kojim postom ubaciš u elitu pa da si budeš super uber kul..A ako nitko ne spomene platinija,opet super za tebe jer pratiš kaj pišu ljudi s kojima niti ne komuniciraš..

Pusa i pozdravi mi Mamića..

I slobodno navrati još koji put
Vidi cijeli citat

slučajno je vidio što se piše...
  • Najnovije
  • Najčitanije