Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2010.
Poruka: 2.263
19. siječnja 2011. u 20:33
Village People je napisao/la:

sve je dobro dok ne podržavam Mamića,kad takvu osobu krenem podržavat onda ću sam tražit Vilenjaka da me obriše s foruma i zove sanitet iz Jankomira
Vidi cijeli citat


Stvarno si bijedan,iza leđa sereš po ljudima što pišu na forumu a Vilenjak ti sve dopušta...nabijem vas sve na kurac skupa s
ovim forumom.
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
19. siječnja 2011. u 20:35
Village People je napisao/la:
opet Hocpur na temi engleske lige zajebaje Hjuđa
Vidi cijeli citat


evo povirio sam i ja tamo....super mi je kako kreču rečenice tamo....''nećemo vam prodat ovoga'', ''kupit ćemo onoga'', ''pobjedit ćemo ove...''
izvrsno pišu hrvatski momci s obzirom da su englezi....
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 20:36
--platini-- je napisao/la:
Village People je napisao/la:

sve je dobro dok ne podržavam Mamića,kad takvu osobu krenem podržavat onda ću sam tražit Vilenjaka da me obriše s foruma i zove sanitet iz Jankomira
Vidi cijeli citat


Stvarno si bijedan,iza leđa sereš po ljudima što pišu na forumu a Vilenjak ti sve dopušta...nabijem vas sve na kurac skupa s
ovim forumom.
Vidi cijeli citat

da,tako je,da sam znaš šta sam sve o Križevčaninu pričo,ajooooooooooooooooooooo,boli glava buraz,i ona dole i ona gore
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
19. siječnja 2011. u 20:39
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 2.972
19. siječnja 2011. u 20:40
Village People je napisao/la:
opet Hocpur na temi engleske lige zajebaje Hjuđa
Vidi cijeli citat


Samo se malo riješavam frustracija jer sam popušio na kladi ali meni je najvažnije da je narod na mojoj strani, pogledaj kolko ja imam pluseva a kolko on minuseva.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 20:42
Hugh Jackman je napisao/la:
Village People je napisao/la:
opet Hocpur na temi engleske lige zajebaje Hjuđa
Vidi cijeli citat


Samo se malo riješavam frustracija jer sam popušio na kladi ali meni je najvažnije da je narod na mojoj strani, pogledaj kolko ja imam pluseva a kolko on minuseva.
Vidi cijeli citat

šta si igro na kladi?opet ste igrali sa Stevenageom?
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
19. siječnja 2011. u 20:43
Hugh Jackman je napisao/la:
pogledaj kolko ja imam pluseva a kolko on minuseva.
Vidi cijeli citat


Unajmio si platinija da ti stišće pluseve
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
19. siječnja 2011. u 20:43
'Žene odjevene u mini suknu izgledaju provokativno. Ako su još i pijane, provociraju i više. Ako k tome same traže kontakt s ljudima, ne trebaju se čuditi kada taj kontakt završi silovanjem', izjavio je glasnogovornik Ruske pravoslavne crkve. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 2.972
19. siječnja 2011. u 20:45
Village People je napisao/la:
Hugh Jackman je napisao/la:
Village People je napisao/la:
opet Hocpur na temi engleske lige zajebaje Hjuđa
Vidi cijeli citat


Samo se malo riješavam frustracija jer sam popušio na kladi ali meni je najvažnije da je narod na mojoj strani, pogledaj kolko ja imam pluseva a kolko on minuseva.
Vidi cijeli citat

šta si igro na kladi?opet ste igrali sa Stevenageom?
Vidi cijeli citat


Jebeni Hrvati, stavio 68 u subotu do danas imao 800 onda stavio sve na naše i francuze i popušio ali još ima nade, poslao sam tužbu fortuni da sam stavio X2 na listić ali da su mi oni zabunom ubilježili 2, vidjet ćemo sad.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 20:45
Wiki je napisao/la:
'Žene odjevene u mini suknu izgledaju provokativno. Ako su još i pijane, provociraju i više. Ako k tome same traže kontakt s ljudima, ne trebaju se čuditi kada taj kontakt završi silovanjem', izjavio je glasnogovornik Ruske pravoslavne crkve. 
Vidi cijeli citat

sudeći da i ti pijana i u minici drmaš u avataru i tražiš kontakt s nama muškima i ti želiš bit silovana?a fuck ti si katolkinja
  • Najnovije
  • Najčitanije