Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
19. siječnja 2011. u 21:06
platini, da krava ima gace nebi picke vidio.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
19. siječnja 2011. u 21:07
Village People je napisao/la:

,a frendovska zajebancija u ovoj temi je zajebancija koju niko normalan ne svaća ozbiljno,AMEN
Vidi cijeli citat

ova tema je ozbiljnija od bilo koje teme na nogometu

chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
19. siječnja 2011. u 21:08
Wiki je napisao/la:
Village People je napisao/la:

,a frendovska zajebancija u ovoj temi je zajebancija koju niko normalan ne svaća ozbiljno,AMEN
Vidi cijeli citat

ova tema je ozbiljnija od bilo koje teme na nogometu

Vidi cijeli citat


potpis.
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2010.
Poruka: 2.263
19. siječnja 2011. u 21:09
Village People je napisao/la:

tako je
zato jer ja nedem na ozbiljne teme namjerno provocirat ko što ti namjerno provociraš,ja ne pišem u temi Dinama,ne pišem u temama Dinamovih europskih tekmi,i ne provociram dinamovce na ozbiljnom podforumu,a frendovska zajebancija u ovoj temi je zajebancija koju niko normalan ne svaća ozbiljno,AMEN
Vidi cijeli citat


Još da se bar znate zajebavat,jedino provokator zna bacit dobru šalu,vi svi ostali pokušavate kopirat njegovo umijeće pa sve to
ispada žalosno....i u tim zajebancijama pokušajte što manje spominjat ime --platini--.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 21:10
Wiki je napisao/la:
Village People je napisao/la:

,a frendovska zajebancija u ovoj temi je zajebancija koju niko normalan ne svaća ozbiljno,AMEN
Vidi cijeli citat

ova tema je ozbiljnija od bilo koje teme na nogometu

Vidi cijeli citat

meni je ova tema u bookmarksima jer je odavno prešla granice ovog foruma,ova tema je država u državi
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2010.
Poruka: 2.263
19. siječnja 2011. u 21:10
džon vejn je napisao/la:
platini, zasto hercegovci imaju srpska imena i prezimena?

Vidi cijeli citat


A odakle si ti sokole,istranin il zagorac?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
19. siječnja 2011. u 21:12
--platini-- je napisao/la:
džon vejn je napisao/la:
platini, zasto hercegovci imaju srpska imena i prezimena?

Vidi cijeli citat


A odakle si ti sokole,istranin il zagorac?
Vidi cijeli citat


iz zemuna...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
19. siječnja 2011. u 21:13
cisto da napomenem

krizevci je otvorio temu za danasnji rukomet...

ban?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 21:17
meni ide na živce kad Platini dođe u Pab,uvijek nas ubije u raspravama
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
19. siječnja 2011. u 21:24
džon vejn je napisao/la:
cisto da napomenem

krizevci je otvorio temu za danasnji rukomet...

ban?

Vidi cijeli citat


Jel ti neda vrag mira

Pobjeda - ne dobivam ban
Poraz - ban
Remi - nikom ništ
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
  • Najnovije
  • Najčitanije