Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 17:23
A sad bez zajebancije decki tj. Chule i Prove dajte mi objasnite kako to ide s tim online kladjenjem...jel se moze kladit par po par ka na bwinu ono stvaljas razlicitu lovu ovisno o paru il ide cili ticket, a na njega stavite odredjenu cifru?
[uredio nikita - 20. siječnja 2011. u 17:24]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 17:30
nike, ides li sutra na magazin, cut uzivo kemiju, simpatiju, i ostalo  ?
Gogeta
Gogeta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2007.
Poruka: 4.890
20. siječnja 2011. u 17:30
Pa možeš na jedan par ili više parova na listić i možeš staviti od 5 kuna minimalno pa nadalje.
Nema ti tu neke filozofije, nije ti klađenje online neka nauka...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 17:35
Gogeta je napisao/la:
Pa možeš na jedan par ili više parova na listić i možeš staviti od 5 kuna minimalno pa nadalje.
Nema ti tu neke filozofije, nije ti klađenje online neka nauka...
Vidi cijeli citat
Pa iman ja account na bwin-u, pa provjeravan jel isto i na supersportu, eh...tamo san se regala bez kvacica jer je strani site, ne znan jel odi se stavljaju kvacice posto je nas site...jedino to me muci...

[uredio nikita - 20. siječnja 2011. u 17:37]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 17:36
Wiki je napisao/la:
nike, ides li sutra na magazin, cut uzivo kemiju, simpatiju, i ostalo  ?
Vidi cijeli citat
Bolesna san Wiki moja...iman virozu...vec dva dana ne micen se iz kreveta

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 17:37
nikita je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
nike, ides li sutra na magazin, cut uzivo kemiju, simpatiju, i ostalo  ?
Vidi cijeli citat
Bolesna san Wiki moja...iman virozu...vec dva dana ne micen se iz kreveta

Vidi cijeli citat

cccc... sta vejn i prove ne kuvaju dovoljno caja ?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
20. siječnja 2011. u 17:37
da mi je znat sto su to kvacice 
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
20. siječnja 2011. u 17:39
nikita je napisao/la:
chule je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Ima li lutrija online kladjenje i da li se stavljaju kvacice na ime il prezime prilikom registracije?
Vidi cijeli citat


mislim da nema.
kakve te kvačice muče zlato? ti bi se registrirala pod lažnim imenom? Možda ti priznaju Stripy Legenda
Vidi cijeli citat
Pa za ime i prezime, ehhhhhhh...nego ti si u slicnoj situaciji ka i ja bar sta se tice kvacica u imenu i prezimenu, a i nadimku...za nadimak si stavija očajna kućanica il ocajna kucanica, a?

Vidi cijeli citat


dobra, dobra....+1
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 17:40
Wiki je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
nike, ides li sutra na magazin, cut uzivo kemiju, simpatiju, i ostalo  ?
Vidi cijeli citat
Bolesna san Wiki moja...iman virozu...vec dva dana ne micen se iz kreveta

Vidi cijeli citat

cccc... sta vejn i prove ne kuvaju dovoljno caja ?
Vidi cijeli citat
Zaboravila me obojica Ni pitat kako san, ni skuvat caj, nista....

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 17:45
nikita je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
nike, ides li sutra na magazin, cut uzivo kemiju, simpatiju, i ostalo  ?
Vidi cijeli citat
Bolesna san Wiki moja...iman virozu...vec dva dana ne micen se iz kreveta

Vidi cijeli citat

cccc... sta vejn i prove ne kuvaju dovoljno caja ?
Vidi cijeli citat
Zaboravila me obojica Ni pitat kako san, ni skuvat caj, nista....

Vidi cijeli citat

moras ih dovest u red. ako ne, zamoli chulu da ti skuha caja.
  • Najnovije
  • Najčitanije