Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 23:42
Village jesi gleda sinoc Mad Maxa 2...znas da san te se sitila dok san ga gledala...znan da i ti obozavas taj film?!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
20. siječnja 2011. u 23:43
nikita je napisao/la:
Village jesi gleda sinoc Mad Maxa 2...znas da san te se sitila dok san ga gledala...znan da i ti obozavas taj film?!
Vidi cijeli citat

noup
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 23:43
Wiki je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Ma trpam samo na to!
Vidi cijeli citat

jesi ti danac?
Vidi cijeli citat


Ne želim oko kurca lanac!
Vidi cijeli citat

bolje lanac nego stranac !
Vidi cijeli citat
Samo da ne budehttp://www.youtube.com/watch?v=XvpD6Kv6PoM
[uredio nikita - 20. siječnja 2011. u 23:43]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 23:43
sve mi se cini da cu nastavim li se druzit s vama pocet zalazit u kladionice 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
20. siječnja 2011. u 23:43
hahhaa, koji plač za Linom, majko moja!

Evo Arena ode u kurac, popuca beton, a glasnogovornik kaže da su to kozmetički problemi!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
20. siječnja 2011. u 23:44
Wiki je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Wikistična, nemoj se prehladiti.
Vidi cijeli citat

 , provokativni, os mi dat jaketu ili dzemper neki ?
Vidi cijeli citat


Ma jok, pustiš dlake po strateškim mjestima i ne moraš se ni presvlačiti.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 23:44
Wiki je napisao/la:
sve mi se cini da cu nastavim li se druzit s vama pocet zalazit u kladionice 
Vidi cijeli citat
Nego sta...slusaj kozo jedna sutra idemo u shopping...vidila san ludilo stvari za maskare jeeeeee...ajme ko malo dite san ))))))))

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
20. siječnja 2011. u 23:45
Zidanes&Pavones je napisao/la:

Evo Arena ode u kurac, popuca beton, a glasnogovornik kaže da su to kozmetički problemi!
Vidi cijeli citat

bižuterija


nek im Rozga zapjeva za spas dvorane
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 23:45
nikita je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
sve mi se cini da cu nastavim li se druzit s vama pocet zalazit u kladionice 
Vidi cijeli citat
Nego sta...slusaj kozo jedna sutra idemo u shopping...vidila san ludilo stvari za maskare jeeeeee...ajme ko malo dite san ))))))))

Vidi cijeli citat

ja sam GOAT , jos bas ti fala, srce si
al maskare su za misec i po dana 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 23:46
Paveeeeeeeeee dje si...sitila san te se kad je Simon dosa do 2-2 u setovima...bilo je sad ce mi Pave popit krv izgubi li mi Fedjo auuuuuuu
  • Najnovije
  • Najčitanije