Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
20. siječnja 2011. u 23:46
Nike i Vike, jeste li kad svršile s nekim strancem u svojoj karijeri ili se slijepo držite one domaće je domaće?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 23:46
Zidanes&Pavones je napisao/la:
hahhaa, koji plač za Linom, majko moja!

Evo Arena ode u kurac, popuca beton, a glasnogovornik kaže da su to kozmetički problemi!
Vidi cijeli citat

koja arena ?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 23:46
Wiki je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
sve mi se cini da cu nastavim li se druzit s vama pocet zalazit u kladionice 
Vidi cijeli citat
Nego sta...slusaj kozo jedna sutra idemo u shopping...vidila san ludilo stvari za maskare jeeeeee...ajme ko malo dite san ))))))))

Vidi cijeli citat

ja sam GOAT , jos bas ti fala, srce si
al maskare su za misec i po dana 
Vidi cijeli citat
Al nas kako ima super stvari...a daaaaaaaaaaaaj...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
20. siječnja 2011. u 23:46
Village People je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:

Evo Arena ode u kurac, popuca beton, a glasnogovornik kaže da su to kozmetički problemi!
Vidi cijeli citat

bižuterija


nek im Rozga zapjeva za spas dvorane
Vidi cijeli citat

sad ce drzava dignut kredit za sanaciju Arene, pa će i to koštat 100 milijuna eura!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 23:47
provokator je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Wikistična, nemoj se prehladiti.
Vidi cijeli citat

 , provokativni, os mi dat jaketu ili dzemper neki ?
Vidi cijeli citat


Ma jok, pustiš dlake po strateškim mjestima i ne moraš se ni presvlačiti.
Vidi cijeli citat

ovako ?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
20. siječnja 2011. u 23:47
Wiki je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:
hahhaa, koji plač za Linom, majko moja!

Evo Arena ode u kurac, popuca beton, a glasnogovornik kaže da su to kozmetički problemi!
Vidi cijeli citat

koja arena ?
Vidi cijeli citat


Arena Zagreb
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
20. siječnja 2011. u 23:48
nikita je napisao/la:
 Al nas kako ima super stvari...a daaaaaaaaaaaaj...

Vidi cijeli citat

jel mogu ja bit vrag, buduci da sam inace ko andjeo 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 23:48
provokator je napisao/la:
Nike i Vike, jeste li kad svršile s nekim strancem u svojoj karijeri ili se slijepo držite one domaće je domaće?
Vidi cijeli citat
Imala san momka Madjara....jooooooj kad se sitin tog....bila je to ljubav na prvi pogled! Steta-bili smo premladi!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
20. siječnja 2011. u 23:48
nikita je napisao/la:
Paveeeeeeeeee dje si...sitila san te se kad je Simon dosa do 2-2 u setovima...bilo je sad ce mi Pave popit krv izgubi li mi Fedjo auuuuuuu
Vidi cijeli citat


gleda sam meč, moram reć da ga je Simon namučio, ja se nadam njihovom finalu, sad god neki mislili, to je najveći praznik tenisa!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. siječnja 2011. u 23:49
Wiki je napisao/la:
nikita je napisao/la:
 Al nas kako ima super stvari...a daaaaaaaaaaaaj...

Vidi cijeli citat

jel mogu ja bit vrag, buduci da sam inace ko andjeo 
Vidi cijeli citat
Mozes...imas rogove, perike, bic, rep...ja cu onda bit andjeo

  • Najnovije
  • Najčitanije