Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
13. travnja 2011. u 00:26
chule..ako nije problem,pošto radim,dolazak očekuj najvjerovatnije oko pola 5-5
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
13. travnja 2011. u 00:27
Eric Delko je napisao/la:
beogradjanka* je napisao/la:
Vilenjak je napisao/la:
bege sve su i to napušene Delije
Vidi cijeli citat


nemoj Viliđa da mi mešaš sa ciganima
Vidi cijeli citat

BeGe imate mnogo lepe crne dresove,ja vas volim zbog njih...a i sVileni,samo gad neće priznat...a i Franja nas spaja a i Tito a i to da ste pokupili Dinamu tam '45 sve što valja i sjebali ih
Vidi cijeli citat


odma se kriješ iza moderatora?.......slabo je to......nisi ti za pravog grobara..........mada bi voleo da budeš ali nije dovoljno samo to što znaš sve navijačke pesme
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2008.
Poruka: 3.934
13. travnja 2011. u 00:29
Rumi, ako pišeš poeziju maloj beograđanki samo naprid... ubodi nešto s one strane drine, nećeš požalit 

PS: reci joj da dođe na lito u Split i da povede svoje prijateljice, može i zvezdašice, da ćujen kako te revu kad primaju 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
13. travnja 2011. u 00:31
mad, nemoj se toliko truditi da dokažeš da nisi gej.........nit ti ide nit koga zanima........gej je ok
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
13. travnja 2011. u 00:33
beogradjanka* je napisao/la:


odma se kriješ iza moderatora?.......slabo je to......nisi ti za pravog grobara..........mada bi voleo da budeš ali nije dovoljno samo to što znaš sve navijačke pesme
Vidi cijeli citat

kad je sVileni stidan dječačić....



kako ja nisam za pravog Grobara?pa nemoj da sad počnem "Marakano Marakano" pa nastavim onu našu grobarsku verziju Marša na Drinu i sve se završi s onim "i Step pogađa tricu ss 9 metara,Zvezda je D-E-M-O-L-I-R-A-N-A"



a da nema Hajduka nebi bilo ni Partizana
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
13. travnja 2011. u 00:34
Vilenjak je napisao/la:
chule..ako nije problem,pošto radim,dolazak očekuj najvjerovatnije oko pola 5-5
Vidi cijeli citat


Problem je. Mala iz Kroapine će se usaftat do tada... 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
13. travnja 2011. u 00:34
evo Viliđ dobiješ plus..........od mene.......od Vileta možda i ban
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
13. travnja 2011. u 00:35
provokator je napisao/la:


Problem je. Mala iz Kroapine će se usaftat do tada... 
Vidi cijeli citat

e sad sam se pogubil
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.08.2008.
Poruka: 2.404
13. travnja 2011. u 00:35
mad skillz je napisao/la:
Rumi, ako pišeš poeziju maloj beograđanki samo naprid... ubodi nešto s one strane drine, nećeš požalit 

PS: reci joj da dođe na lito u Split i da povede svoje prijateljice, može i zvezdašice, da ćujen kako te revu kad primaju 
Vidi cijeli citat


Boja san brate priko Dunava, Drine i Save
al su mi momentalno najdraže kejptaunske polu-čađave!
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
13. travnja 2011. u 00:35
Vilenjak je napisao/la:
chule..ako nije problem,pošto radim,dolazak očekuj najvjerovatnije oko pola 5-5
Vidi cijeli citat


pola 5? šta je to? 2 ipo? izvrsno.
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
  • Najnovije
  • Najčitanije