KikiRiki23 je napisao/la:
I ić će samo prema gori, kako i triba. Hrvatska ne smi bit masovna destinacija tipa Turska oli Grčka.
Cijene se tribaju dizat i broj gostiju smanjivat a da prihod ostaje isti tj. raste. Nuspojava je ta da domaći ljudi neće moć na more ako nemaju svoje nekretnine oli familju, al to nije ništa čudno. Samo kod nas postoji ta pojava da Zagorci, Slavonci, i Purgeri misle da imaju bogom dano pravo da lituju na obali za kikiriki jer je "to i njihova država". Po meni je to jedan od ostataka komunističke kulture.
Uvik podržavan svaki korak ka ovon cilju, npr. zabranu svih kruzera na našoj obali. Ništa dobroga ne donose.
Nikakva pojava, niti to postoji.
Mediji jednom godisnje nadu neke levate pa ih intervjuiraju koji onda komentiraju da im je skupo.
Ne znam ni kako u praksi neko provodi "bogomdano pravo da negdje ljetuje".