Konoba ‘Dogodine’

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.01.2017.
Poruka: 7.519
24. siječnja 2022. u 14:04

Choloooooooo 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.07.2021.
Poruka: 4.021
24. siječnja 2022. u 14:06

Al ima ona shema sa nakurnjacima od vune sta pletu one babe u Lici. Samo da na njega upletu npr. grb kluba koji ti se nesvidja. Samo ga nataknes na anakondu.

Posto je Livaja recidivist i nesmi vise pivat, dobro bi mu dosa jedan sa grbom Dinama. Ono skine se i samo ga natakne, bez velike govorancije !

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.319
24. siječnja 2022. u 14:06

Ne deri se dica spavaju na podne, oš ih probudit

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
jose rene higuita
jose rene higuita
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.06.2013.
Poruka: 3.246
24. siječnja 2022. u 14:15

puše bura,stišće led

slađa pička nego med

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.319
24. siječnja 2022. u 14:16

Pohvale i hozeu i reneu i iguaiti

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.06.2021.
Poruka: 4.316
24. siječnja 2022. u 14:34

Bunker Resnik je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

Bunker Resnik je napisao/la:

Vile, jel sutra s Varazdinom u St ?

Vidi cijeli citat


ako mislis na mene, ne ja sam doma s klinkom u samoizolaciji, vrtic

stream

Vidi cijeli citat


Sutra je utamica, jel tako ?

Idealna prilika po ovoj hladnoci da organiziramo mini turnir, pishanje u daljinu, na otvorenom. Taman je prava temperatura za takvo nesto. Pobjednik dobiva zlatnog .urcografera, cuku i diplomu !

Mislim da bi nas @njoko prč debelo nadpishao.

Vidi cijeli citat
Ko to moje, ime doziva, cudni ljudi, cudnog imena

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.06.2021.
Poruka: 4.316
24. siječnja 2022. u 14:40

Vilenjak je napisao/la:

Bunker Resnik je napisao/la:

Vile, jel sutra s Varazdinom u St ?

Vidi cijeli citat

ako mislis na mene, ne ja sam doma s klinkom u samoizolaciji, vrtic

stream

Vidi cijeli citat
previše mi koristite te tuđice u sveti rvatski jezik

samoosama je najnovija tuđmanica

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.899
24. siječnja 2022. u 14:40

Dobar dan!

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
24. siječnja 2022. u 14:42

njoko prč je napisao/la:

previše mi koristite te tuđice u sveti rvatski jezik

samoosama je najnovija tuđmanica

Vidi cijeli citat
moje isprike najvecem birtijaskom prciocu

Domovine sin
Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.592
24. siječnja 2022. u 14:42

 

Podrška za tram 11

  • Najnovije
  • Najčitanije