rookie je napisao/la:
Shaban je napisao/la:
rookie je napisao/la:
Shaban je napisao/la:
sh1 je napisao/la:
Shabane , prso ti tiket
Vidi cijeli citat
Ne moze na dobro da izadje kad igram na Hrvate....
Vidi cijeli citat
Kladi se da æe Partizan izgubit pa æe iziæ na dobro u 95% sluèaja.
Vidi cijeli citat
Znam , boli......
Vidi cijeli citat
Pa logièno da mene boli vi¹e nego tebe poraz Partizana, kad je poraz Partizana èe¹æi od doruèka, ruèka i veèere, pa je to kao sastavni dio ¾ivota, a ¹ta mene najvi¹e boli pi¹e u potpisu.
Vidi cijeli citat
Jeb.iga jeste.... vama je dosta teze , navikli ste na pobede....
Nama je barem do skora ta kosarka donosila radost!
A za ovo drugo.....Mogu samo da ti ponudim drustvo u kafani... Najranije u maju , ako ne zelis mozda ti da dodjes ranije... Evo moze u subotu!