Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.04.2006.
Poruka: 106
03. travnja 2006. u 04:49
  On je strasan igrac.Kako se nosi njegova ekipa?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
03. travnja 2006. u 04:51
3. april 2006.

HRVAT U APSU ZBOG DELIJA

Navijača KK Zadar Vala Kurtina beogradska policija uhapsila misleći da je pristalica Crvene zvezde koji ide na "večiti derbi"

Beogradska policija uhapsila je navijača Zadra Vala Kurtina, koji je doputovao u Beograd da bi prisustvovao utakmici Jadranske lige FMP - Zadar. Nesrećni Dalmatinac uhapšen je greškom jer su ga pripadnici MUP zamenili za navijača Crvene zvezde?! Kurtin je putovao vozom iz Zagreba, u koji je u Šidu ušla veća grupa navijača Crvene zvezde.

Foto

Policija hapsi navijača Zvezde

Šidske Delije planirale su odlazak u Humsku na fudbalski "večiti derbi". Na železničkoj stanici u Beogradu navijače iz voza dočekala je i "postrojila" beogradska policija, a među tom grupom igrom slučaja našao se i Zadranin Kurtin.
- Momak je pokušavao da objasni kako on nema veze sa navijačima Crvene zvezde i da je došao da gleda košarkašku utakmicu u Železniku. Međutim, niko od policajaca nije hteo da ga sasluša, već su ga sve vreme ućutkivali. Posle je priveden u SUP "29. novembar" - ispričao nam je jedan od očevidaca ovog događaja.

Klupsko rukovodstvo Zadra saznalo je za ovaj slučaj i preko ljudi iz FMP pokušalo da izgladi nesporazum. Na kraju im je to i uspelo, ali tek pošto su iskeširali kaznu od 200 evra za svog navijačam koji je posedovao mali švajcarski nož. Inače, u dvorani u Železniku bila su prisutna još dvojica pripadnika zadarskog Tornada, koji su navijali za svoje ljubimce.

- Tačno je, došla su dvojica navijača Zadra. Bili su u jednom uglu dvorane i morali smo da im dodelimo obezbeđenje. Navijali su celo prvo poluvreme za svoj klub, ali su za vreme pauze otišli iz dvorane da vide šta će se desiti sa njihovim drugom koji je završio u SUP. A i imali su voz za Hrvatsku - objasnio je portparol FMP Davor Ristović.

Na meču u Železniku najgore je prošao košgeter Zadra Amerikanac Džulijus Džonson, kome je u 17. minutu utakmice u sudaru sa krilom FMP Brankom Cvetkovićem polomljena vilica. Džonson je odmah prebačen u Maksilofacijalnu kliniku u Beogradu, gde je i operisan.

- Operacija je prošla u najboljem redu i zahvaljujemo se ljudima iz FMP, koji su sve dobro organizovali. Videćemo kakva je dalja situacija sa Džonsonom i koliko će mu vremena biti potrebno da bi se oporavio. On nam je vrlo važan igrač i bilo bi veoma nezgodno da duže odsustvuje sa terena - rekao je trener Zadra Vlado Vanjak.

Razbili vrata svlačionice zbog utorka?!

Posle utakmice u Železniku, umalo nije došlo do većeg incidenta među igračima FMP i Zadra, i to iz potpuno bizarnog razloga. Naime, "panteri" su pobedom nad Zadranima od svog trenera Vlade Vukoičića dobili dva dana odmora i sledeći trening bio im je zakazan tek za utorak. Iz svlačionice FMP ubrzo se zaorilo: "Utorak, utorak!" Međutim, košarkaši Zadra nisu baš najbolje razumeli poruku iz komšijskog tabora, pa im se učinilo da Beograđani viču: "Vukovar, Vukovar!"
Neko je razbio vrata, a u svlačionicu "pantera" ušli su pomoćni trener Zadra i kapiten Damir Tvrdić. Došlo je do koškanja, a veći incident sprečio je predsednik FMP Ratko Radovanović. Trener Dalmatinaca Vlado Vanjak kaže da nije bilo fizičkog sukoba među akterima.

vidi ovo...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
03. travnja 2006. u 04:55
stranica      442 do beograda....
 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.04.2006.
Poruka: 106
03. travnja 2006. u 04:55
  Nisu ljudi normalni,covijek ni kriv ni duzan.Stari za koga ti navijas u goodjer?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
03. travnja 2006. u 04:56

adrijano je napisao/la:
  Nisu ljudi normalni,covijek ni kriv ni duzan.Stari za koga ti navijas u goodjer?
Vidi cijeli citat
 

zvezdu....

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
03. travnja 2006. u 04:57

adrijano je napisao/la:
  Nisu ljudi normalni,covijek ni kriv ni duzan.Stari za koga ti navijas u goodjer?
Vidi cijeli citat
 

pametni policajci...jebiga nisu dzabe u vicevima...

Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
03. travnja 2006. u 04:58
Ma meni smješnije ovo s utorkom... 
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
03. travnja 2006. u 04:59

Kauboj je napisao/la:
Ma meni smje¹nije ovo s utorkom... 
Vidi cijeli citat
 

cool.....ajd laku noc

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.04.2006.
Poruka: 106
03. travnja 2006. u 04:59
  Stari ja ode leci nevidim na oci
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
03. travnja 2006. u 06:05
 dobro jutro svima!
Domovine sin