Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
04. travnja 2006. u 02:02
Kauboj je napisao/la:

Glasno je, glasno, moraš se nadvikivat... uobičajeno, dok ih MSN messenger ne omađija...
Vidi cijeli citat


ma o kome vi cijelo vece pricate, kakav msn, gejts, jel to neka nova tema?!?

nisam u toku
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
04. travnja 2006. u 02:02
Riknija mi msn...   Pozdravljan vas ... pa raspjevano...

I think I should go and leave you alone,
Stop this game and hang up the phone
And more
I should go into the night alone
And get inside of the cyclone
It's like I wanted to break my bones
     ...
'Cos if I stay
I'm number two anyway


Maybe I'm blind
Forever young
Don't get me wrong
I don't belong here

Laku noć...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
04. travnja 2006. u 02:03
provokator je napisao/la:


A možda "kae tovare"
 
Vidi cijeli citat


sta je bre magare edno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
04. travnja 2006. u 02:03
boranija je napisao/la:
provokator je napisao/la:

tako je. zato reži za promjenu!
Vidi cijeli citat


da li smo na istim talasnim duzinama koljega forumas?


Vidi cijeli citat


i na valnim i talasnim!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
04. travnja 2006. u 02:03

Zara je napisao/la:
MOOOOOOLIM VAS ne quotajte toliko! Totalno je nepregledno!  
Vidi cijeli citat
 

slusajte gazadr'cu i ne kvotajte

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.05.2005.
Poruka: 4.155
04. travnja 2006. u 02:04
 I meni crkava msn  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
04. travnja 2006. u 02:05
Mile je napisao/la:

Zara je napisao/la:
MOOOOOOLIM VAS ne quotajte toliko! Totalno je nepregledno!  
Vidi cijeli citat
 

slusajte gazadr'cu i ne kvotajte

Vidi cijeli citat


a koji si ti qurac tu... prvi put te vidim!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
04. travnja 2006. u 02:06
beogradjanka* je napisao/la:

boranija je napisao/la:
MA ludilo bre loodilo, ne zna se ko koga kerebechi!
Vidi cijeli citat

jel to neki medicinski stručan izraz?  

Vidi cijeli citat


He jest, tako nesto! mada bi se moglo i drugojacije okarakterisati, ali mi sad zasad u strucnoj literaturi upotrebljavamo ovo dok anglosaksonska terminologija ne iznadje neku zamjenicu Do tada kerebechi = protumachi sam.....

jesi gledala Zikinu dinastiju drugi deo?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
04. travnja 2006. u 02:06
Zara je napisao/la:
Riknija mi msn...   Pozdravljan vas ... pa raspjevano..

Laku noæ...

Vidi cijeli citat
 sad je msn ok...............vraćaj se
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.01.2005.
Poruka: 13.711
04. travnja 2006. u 02:06
  A sad se sjetio iz filma Rane ''Kure, gde je moja mikrotalasna??''
''Pa daj spisak... SPISAK!!''

  • Najnovije
  • Najčitanije