Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
04. travnja 2006. u 02:40
boranija je napisao/la:
E vidim smirila se birtija od ovih mmsovaca, daleko im lijepa kuca znaci da je moja sveta duznost obavljena za danas!

Pocivajte...ups ....pardon....nocivajte u miru i slozi!

Laku noc.
Vidi cijeli citat
 a mi taman postigli konsenzus za tvoj prijem u ekipu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
04. travnja 2006. u 02:42
Iwana je napisao/la:

Mile je napisao/la:
'fala ifana...ali ne igram ove godine.
Vidi cijeli citat
 

Za¹to????  

Vidi cijeli citat
 

pa kad sam gazda u birtiji, onda nemam vremena za ligu prvaka

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.05.2005.
Poruka: 4.155
04. travnja 2006. u 02:42
 Tribala bi i ja u krpe, a i ovaj moj jadan kompjuter se mora malo odmoriti i naspavati. Uzela san neku knjigu i ka učin, samo se nisan makla već dvi ure sa prve strane.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
04. travnja 2006. u 02:42

beogradjanka* je napisao/la:
boranija je napisao/la:
E vidim smirila se birtija od ovih mmsovaca, daleko im lijepa kuca znaci da je moja sveta duznost obavljena za danas!

Pocivajte...ups ....pardon....nocivajte u miru i slozi!

Laku noc.
Vidi cijeli citat
 a mi taman postigli konsenzus za tvoj prijem u ekipu
Vidi cijeli citat
 

nista, bacajte ga van!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
04. travnja 2006. u 02:42
beogradjanka* je napisao/la:

Vidi cijeli citat
 a mi taman postigli konsenzus za tvoj prijem u ekipu
Vidi cijeli citat


Ma meni je vazno da si me ti primila a za ostale manje vishe!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
04. travnja 2006. u 02:43

boranija je napisao/la:
provokator je napisao/la:


a koji to...
Vidi cijeli citat


SUPERHIK!
Vidi cijeli citat
 

pa sva 4 se kvalificirala da budu superhik!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.05.2005.
Poruka: 4.155
04. travnja 2006. u 02:44

Mile je napisao/la:
pa kad sam gazda u birtiji, onda nemam vremena za ligu prvaka
Vidi cijeli citat
 

Već san stavila pare na kladionici na tebe.....

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
04. travnja 2006. u 02:44
boranija je napisao/la:
beogradjanka* je napisao/la:

Vidi cijeli citat
 a mi taman postigli konsenzus za tvoj prijem u ekipu
Vidi cijeli citat


Ma meni je vazno da si me ti primila a za ostale manje vishe!
Vidi cijeli citat
 ti ko da si pravnik a ne doktor
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
04. travnja 2006. u 02:44

boranija je napisao/la:
beogradjanka* je napisao/la:

Vidi cijeli citat
 a mi taman postigli konsenzus za tvoj prijem u ekipu
Vidi cijeli citat


Ma meni je vazno da si me ti primila a za ostale manje vishe!
Vidi cijeli citat
 

al ga beogradjanka prima!!!!!!!

p.s. isprika BG-ki...nisam se moga suzdrzat!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
04. travnja 2006. u 02:45

nista ljudi...ode prosetat po vani sa gospodjom mile...

  • Najnovije
  • Najčitanije