sh1 je napisao/la:
Vilenjak je napisao/la:
Pa zastava je fasisticka.
Prva polja na sahovnici su bela.
Vidi cijeli citat
kakvi tebe fašisti napadaju opet?prvo ja rekel da su mi 2 komada(cure,ženske,piche na wallpapaeru doma na kopmu),drugo ovo sam nekad imal jer je slika došla u vreme nekog velikog natjecanja u nogometu čini mi se,bar sam je ja tamo dobil,i bila mi je na desktopu par dana!a treće na toj slici nigdje nema U,a ti malo pogledaj zastave iz doba NDH,pa onda gruvaj,kao obično!
a šahovnica je šahovnica,bez U unutra,tako da meni ne čini razliku!sad kaj ti tražiš iglu u plastu sijen...jeb.ga
a krevet mi je inače celu u kukastim križevima,jastučnica je nacrtan Hitler,plahta je nacrtana ko car Hirohito,čaše imam u obluiku Mussolinija,na ulaznim vratima u stan mi piše Goebbels,a razmišljam ko doktor Mengele!
i da sad razmišljam da si prezime pretvorim u Pavelić!
zadovoljan?