Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
10. travnja 2006. u 23:35

boranija je napisao/la:
A brate Djemba, otkud Alisa u istoj grupi knjiga kao i Gospodar?

A zanimljivo si primijetio to za Khaderacha, stvarno interesantno....to kvisatz haderch nick sam vidio i na b92 forumu, znaci khaderach je i tamo aktivan....

Prema tome sta citas, mogao bih pretpostaviti da slusas metal ali mislim ipak da nije tako

A meni je bio Kauboj zanimljiv dok nisam od njega saznao da nick nema veze sa onim Kaubojem koji se pojavljuje u jednom filmu, koji je btw porvokator 2 puta pogledao i jos uvijek mu je nejasan...
Vidi cijeli citat
 

nisam.

netko mi je maznuo nik.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 23:39

malopre mi se strana otvarala ravno 9 minuta

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
10. travnja 2006. u 23:41

Opa... i Khaderach nam se pridružija...    

Tebi valjda ni žena ne može nick izgovoriti!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
10. travnja 2006. u 23:41
djemba djemba je napisao/la:

malopre mi se strana otvarala ravno 9 minuta

Vidi cijeli citat
 

to je zbog tackica....

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 23:42
  nije valjda khaderach da citas sve ovo   pohvalno zaista, jer to je jedino zara u stanju da svari....


E jedan jedini neponovljivi sin jedinac (pod odredjenim uslovima)....kako ti se dopada galicia? odakle sam btw izvukao svoj potpis.

...jednoj miraz mlin sto melje, drugoj lanac i po zemlj, trecoj cifra da se samo sapuce..

bjezte curice s glavne ulice....upravo ide


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
10. travnja 2006. u 23:42

al je spor ovaj spornet

Colin
Colin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.10.2005.
Poruka: 1.825
10. travnja 2006. u 23:42
Ova stranica je generirana za 26,7500 sekundi. 
Ljubomora je grozna stvar.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
10. travnja 2006. u 23:43

gazdar'ce, sta ima novo?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 23:44
nek se okusa hor torokusa, ja sam babin sin jedinac

ja sam babin sin jedinac, mater svima

i sta god ko god pokusa, uzecu je p da samo bluzu ima


Ajde Aco da vidim jel znas stogod?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
10. travnja 2006. u 23:44

Jedino ja munjena ode...  

Meni nije baš puno spor...