Hrvatska-Portugal, 1/16 SP, 03.07. 01:00 h

qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.274
danas u 16:20

Inače kad igramo protiv Portugala godišnjica  smrti je Dioga Jote. Tako da vjerujem da će im i to biti motiv više.

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.692
danas u 16:22

Lox je napisao/la:


Zašto?

Vidi cijeli citat


jer je maradona najveći

I'm not mean, you're just a sissy.
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.232
danas u 16:26

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

Lox je napisao/la:


Zašto?

Vidi cijeli citat


jer je maradona najveći

Vidi cijeli citat


E tu se slažemo. Dovesti sam Napoli do naslova je dovoljno. Messi solidna repka i najjača Barca sa Xavi Alonso Iniesta kombinacijom i to je to. Ronaldo solidna repka i prvak Europe nije mala stvar + dosta klubova nosio. 

[uredio Lox - 28. lipnja 2026. u 16:28]
PosedarskiVitez
PosedarskiVitez
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2014.
Poruka: 1.293
danas u 17:10

Da i Lovren je veći od Maldinija, ovaj sigurno nebi s Vidom ka partnerom uzea srebro na svjetskom

stanimalo
stanimalo
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 20.06.2024.
Poruka: 37
danas u 17:15

Mislim da će Dalic sa 3421 ponovo istrcat protiv Portugala.

Meni se nakon dvije utakmice odrađene Pongracic ne sviđa na poziciji stopera. Jučer ponovo išao u neki dribling pa izgubio loptu umjesto da je ispuca. Još mi nesigurno djeluje sa loptom u nogama. 

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.439
danas u 17:26

Pongračić je kriv za faul, ali mi prekide loše branimo 8 godina. Nije kriv za gol Francuza, Engleza, Rusa itd.

Loše se pozicioniramo, pratimo kretanja igrača, konfuzija je tko koga pokriva i jel se pokrivaju igrači ili prostor, Livaković loše istrčava i nastaje zbunjenost obrane i golmana tko kupi.

Realno, Pongračić radi kritične stvari, ali nije kriv što je svaki prekid panika. 

[uredio ARIZIN - 28. lipnja 2026. u 17:28]
BlaylockM
BlaylockM
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.05.2026.
Poruka: 89
danas u 17:27

Nekako se nadam da je lopta zapamtila onu 2016. Pozitivno je što imamo igrače koji mogu zabiti bez čiste šanse; Sucic, Baturina, Pašalić krivi, Vlašić svi imaju praćke i gol s 20m njima nije crni labud ko Luki ili Kovi. Do 20m valjda možemo doći..

zadar99
zadar99
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.06.2025.
Poruka: 73
danas u 17:39

Lox je napisao/la:

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

Lox je napisao/la:


Zašto?

Vidi cijeli citat


jer je maradona najveći

Vidi cijeli citat


E tu se slažemo. Dovesti sam Napoli do naslova je dovoljno. Messi solidna repka i najjača Barca sa Xavi Alonso Iniesta kombinacijom i to je to. Ronaldo solidna repka i prvak Europe nije mala stvar + dosta klubova nosio. 

Vidi cijeli citat

Najveci i najbolji nogometas nije ista stvar, najveci  najcesce ovisi o generaciji pojedinca, npr.normalno je da ce maradona biti starijim generacijama, ali najbolji nogometas je tema koja je odavna zavrsena nevezano uz bilo kakve trofeje i statistike, messi je daleko ispred svih i pelea i maradone i ronalda, onaj ko to nazalost ne kuzi mislim da bi trebao poceti pratiti ragbi ili hokej jer oci za gledati nogomet nema, mozete ga ne voljeti mozete ga voljeti cinjenica je cinjenica , da nije osvojio niti jedan jedini trofej sa repkom stvar se nebi ni malo promjenila 

miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.491
danas u 17:49

Maradona je u dobi od 39 godina vec bio odavno u mirovini i poznatiji po smrkanju kokaina i debljini nego da je jednom bio vrhunski nogometas. Po meni tu prestaju svake usporedbe s Messijem.

Za biti najveci u sportu je osim talenta valjda vazan i stil zivota. 

Inace, nastavljam s pesimizmom i dalje nemam povjerenja u nase. 

samsvojmajstor
samsvojmajstor
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.08.2012.
Poruka: 574
danas u 18:31

Po meni je s obzirom na našu kvalitetu sve do sad očekivano. S obzirom na ždrijeb svoje smo postigli, sve ostalo je bonus. Da smo završili 3. i imali povoljniji ždrijeb za nas bi bio neuspjeh i razočaranje kad bismo ispali od Kolumbije ili kasnije Švicarske. Mi nismo ekipa koja ima okomitost ni brzu kontru i trebaju nam igrači koji imaju udarac s distance. To smo protiv Gane i iskoristili. Protiv Portugala smo zadnje 3 tekme odigrali 50-50 po meni.. Prije toga smo isto bili ravnopravni do crvenog kartona Roga, a jos tekmu prije smo igrali u smiješnom sastavu i bez Modrića pa su nas natamburali. Po meni je ovo 55-45 za njih.. Ako proðemo tu je opet Španjolska koja nam ne leži, ali tak smo mislili i u 2018. pa su ih Rusi izbacili.. U podreðenom smo polozaju, bez ocekivanja i sto god da napravimo dalje, dobro je!

  • Najnovije
  • Najčitanije