Hrvatska-Portugal, 1/16 SP, 03.07. 01:00 h

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.737
danas u 14:13

Svakako jedna od jačih utakmica, valjda će biti jedna od boljih u šesnaestini finala. 

Portugal ima top ekipu, vezni red i bekovi su najbolja kombinacija na svijetu. Skupinu nisu odradili na razini. 

Ronalda bi trebali relativno dobro i lako zatvoriti, mora im igrati 90 minuta. 

Od Dalića nemam pojma šta očekivati, sastav mislim nitko ne može pogoditi, mijenjao je u ove 3 utakmice sustav, stopere, napadače. Za razliku od Portugala skupina je odrađena na razini, 2 pobjede i jedan poraz protiv jačeg protivnika. 

Portugal je definitivno favorit ovdje na papiru, ali nisu to pokazali do sada na prvenstvu. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.239
danas u 14:18

Ronaldo je u debeloj silaznoj putanji, ali još uvijek izaziva poštovanje od obrambenih igrača. Uvijek je u stanju zabiti odbijanac, nakon npr Livakovićeve obrane. Pozicioniranje u tom aspektu je više manje sve što mu je ostalo. I skok igra, gdje ga Portugalci srećom malo traže.

Gledao sam sinoć Portugal - Kolumbija i ne mogu sa sigurnošću reći da je Portugal igrao svom snagom. 

Kolumbijci su ih u nekim momentima utakmice pretrčali, odnosno izdominirali željom i energijom.

Ako nemaju brzinu više, onda se s njima da igrati. 

Očekujem opet Pongračića u prvih 11, s obzirom da brzinu koji Portugalci posjeduju.

Vidjet ćemo koliko se Modrić potrošio. Ne mogu se sjetiti kad je zadnji put spojio dvije dobre utakmice, ako je razmak između tri dana.

U Milanu i Realu zadnjih par godina bi uvijek pauzirao tu drugu, jer se ne bi mogao fizički oporaviti.

Trebat će malo osvježiti ekipu, vidjet ćemo što će sad Dalić izvući iz rukava. 

Poznavajući njega, Niksi je sa svojom prezentacijom kupio svoje mjesto pod suncem. 

Treba nam još neki takav adut.

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.439
danas u 14:19

Dalić 100% starta kao i jučer, tu nema dileme...Identičnu postavu očekujte. 

Caprii
Caprii
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 121
danas u 14:19

Po zakonu velikih brojeva, pored ovakvog negativnog skora, mora ova bit nasa pobijeda

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.239
danas u 14:27

Tek sad vidim da ne igramo za tri dana, nego tek u petak. 

Onda će tu biti jako malo promjena u prvih 11.

 

frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.446
danas u 14:31

Zapravo igramo u četvrtak, petak je to po našem vremenu

ZooM
ZooM
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2013.
Poruka: 1.956
danas u 14:37

Sa četvrtka na petak u 01h ujutro.

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.601
danas u 14:38

frano1982 je napisao/la:

Zapravo igramo u četvrtak, petak je to po našem vremenu

Vidi cijeli citat

Nepotrebna filozofija. Petak, 1:00 po srednje europskom vrimenu! 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.391
danas u 15:05

ian wright je napisao/la:

 Znaju nogomet, ali su namjerno izabrali da ga igraju iz pozicije autsajdera

zato nam ne pašu

Vidi cijeli citat

Dosta zanimljiv i slobodan opis 😄

Oni su favoriti medija i kladionica u ovoj utakmici, sav pritisak je na njima. Moraju ga osjetiti, sigurno ga osjećaju. A mi im nismo baš trla baba lan reko bi ševa, prva europska s kojom se susreću.

 

PosedarskiVitez
PosedarskiVitez
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2014.
Poruka: 1.293
danas u 15:11

Ja bi reka da najveći pritisak dolazi od Ronaldove opsesije da uzme svjetsko i opet uđe u goat razgovor s Messijem, mislim da bi ih njegov ego moga uništit. Sad oće li se taj pad dogodit protiv nas, daj Bože

  • Najnovije
  • Najčitanije