Ronaldo je u debeloj silaznoj putanji, ali još uvijek izaziva poštovanje od obrambenih igrača. Uvijek je u stanju zabiti odbijanac, nakon npr Livakovićeve obrane. Pozicioniranje u tom aspektu je više manje sve što mu je ostalo. I skok igra, gdje ga Portugalci srećom malo traže.
Gledao sam sinoć Portugal - Kolumbija i ne mogu sa sigurnošću reći da je Portugal igrao svom snagom.
Kolumbijci su ih u nekim momentima utakmice pretrčali, odnosno izdominirali željom i energijom.
Ako nemaju brzinu više, onda se s njima da igrati.
Očekujem opet Pongračića u prvih 11, s obzirom da brzinu koji Portugalci posjeduju.
Vidjet ćemo koliko se Modrić potrošio. Ne mogu se sjetiti kad je zadnji put spojio dvije dobre utakmice, ako je razmak između tri dana.
U Milanu i Realu zadnjih par godina bi uvijek pauzirao tu drugu, jer se ne bi mogao fizički oporaviti.
Trebat će malo osvježiti ekipu, vidjet ćemo što će sad Dalić izvući iz rukava.
Poznavajući njega, Niksi je sa svojom prezentacijom kupio svoje mjesto pod suncem.
Treba nam još neki takav adut.