Hrvatska-Portugal, 1/16 SP, 03.07. 01:00 h

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.601
danas u 15:15

Gvardiola na stoper kontra Portugala? Pongračić ne uliva povjerenje, Vušku bi bilo apsurdno stavit nakon šta je proglašen pedrom za poraz od Engleske a ubacit Erlića bi tek bila loša odluka. 

Edit: Čaleta je ozljeđen i vanka svakog ritma (pretpostavljan) pa ni ta famozna kemija nebi imala smisla

[uredio Bellygunner - 28. lipnja 2026. u 15:17]
Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.692
danas u 15:24

nema smisla sad opet mijenjat stoperski par, Šutalo-Pongračić je odlučeno i s tim se umire

Gvardiol ako može ide na lijevi bek, pa možemo dignut Perišića

I'm not mean, you're just a sissy.
Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.284
danas u 15:26

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

nema smisla sad opet mijenjat stoperski par, Šutalo-Pongračić je odlučeno i s tim se umire

Gvardiol ako može ide na lijevi bek, pa možemo dignut Perišića

Vidi cijeli citat

A gdje ćeš onda s Batijem? OK, može desno.

 

Brz i okomit nogomet
pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.239
danas u 15:27

Tko je Vuškovića proglasio pedrom, osim onog klauna u TV studiju?

Procijenjeno je da Vuško igra kad igramo sa tri u obrani, a Pongračić kad igramo sa 4 u obrani.  

S obzirom da je Dalić rekao prije prvenstva da ćemo protiv jakih igrati sa tri iza, ne bih se čudio ni da Vušković starta.

Što se tiče Gvardiola, on je naš najgori igrač u grupnoj fazi, prodisali smo kad smo ga stavili na klupu. 

Mislim da su njegove dionice trenutno jako niske.

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.692
danas u 15:31

Dabrić je napisao/la:

A gdje ćeš onda s Batijem? OK, može desno.

Vidi cijeli citat


može i Perišić desno

iako mislim da ćemo krenut identično kao jučer

 

[uredio dajmituprijavuvecjednom - 28. lipnja 2026. u 15:31]
I'm not mean, you're just a sissy.
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.233
danas u 15:50

Mi smo svoje napravili. Ostalo je bonus. Ovi su favoriti i treba samo opušteno. Bit će opet 451. Ja bih Joška na stopera kao jedini promijeni u zadnjem redu. Sredinu će se kemijati, znači upitna dvojca osim Luke, Pere i Baturine. Naprijed sve jedno. 

[uredio Lox - 28. lipnja 2026. u 15:50]
Sm27
Sm27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2021.
Poruka: 1.114
danas u 16:07

Vušković umjesto Pongračića, Mario Pašalić umjesto Kovačića.

Ostalo bih sve ostavio isto.

 

Jer Isto je za sluge, isto je za gazde i najlipše stvari u životu su džabe
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.439
danas u 16:08

Ključni igrač Portugala, a i PSG je Vithina, preko njega idu svi napadi, on diktira tempo utakmice, okreće stranu, traži rupe itd. Neves i Fernandes su važni, ali ovo je čovjek kojeg ako se zaustavi u sredini možemo preuzeti ritam. 

 

zadar99
zadar99
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.06.2025.
Poruka: 73
danas u 16:12

PosedarskiVitez je napisao/la:

Ja bi reka da najveći pritisak dolazi od Ronaldove opsesije da uzme svjetsko i opet uđe u goat razgovor s Messijem, mislim da bi ih njegov ego moga uništit. Sad oće li se taj pad dogodit protiv nas, daj Bože

Vidi cijeli citat

ma kakva goat debata? to ne postoji 

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.233
danas u 16:18

zadar99 je napisao/la:

PosedarskiVitez je napisao/la:

Ja bi reka da najveći pritisak dolazi od Ronaldove opsesije da uzme svjetsko i opet uđe u goat razgovor s Messijem, mislim da bi ih njegov ego moga uništit. Sad oće li se taj pad dogodit protiv nas, daj Bože

Vidi cijeli citat

ma kakva goat debata? to ne postoji 

Vidi cijeli citat


Zašto?

  • Najnovije
  • Najčitanije