Hrvatska-Portugal, 1/16 SP, 03.07. 01:00 h

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.444
danas u 20:34

Evo baš sam gledao, Neto je od kada mjere u Engleskoj ligi među top 10 najbržih igrača ikad izmjerenih 36,90 km/h. 

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 414
danas u 20:36

ARIZIN je napisao/la:

AdamMalysz je napisao/la:

ARIZIN je napisao/la:

AdamMalysz je napisao/la:

Najvece pitanje je ostaviti Pongracica ili ne.

Upao je u sastav zbog brzine, a pitanje je koliko je ona potrebno protiv starog Ronalda i koliko je on kalibar nositi se s njim.

Vidi cijeli citat


Nije problem Ronaldo, već Leao i Neto kad moraš duplati bokove i pomagati. Sad se vidjelo kako je Vlašić uskakao Stanišiću, a i Baturina Perišiću te se čak i Modrić spuštao, blokirao itd. 

Pongračić je brz, neće ni on svaku utakmicu kiksat. Dobar je on u Italiji, brz i fizički moćan. 

Vidi cijeli citat


Leao je rezerva i u kanalu s formom, a svakako, ako bude igrao, ide na Stanisica i Sutala.

Vidi cijeli citat


Neto je jučer letio na drugoj strani, probijao je brze kolumbijske bekove bez problema. 

Općenito imaju brza krila. 

Vidi cijeli citat


Neto je brz, ali nije netko koga se previse bojim. Pitanje je hoce li igrati lijevo ili desno, ovisno igra li Felix ili Silva.

Sve u svemu, dijelim misljenje s onima koji sad ne bi dirali stoperski par. Jbg, smijesno izgleda da ti igra Pongracic, a likovi od 60-80m sjede na klupi, ali razvoj situacije je takav. 

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.234
danas u 20:49

Kolumbija je igrala otvoreno, mi nećemo. Tako da to ne treba gledati. A ovo mjerenje krajnje brzine igrača je užasno glupo. Treba mjeriti ubrzanje. 

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 349
danas u 20:52

Matanović bi trebao biti naš prvi centarfor i vjerujem da i Dalić to vidi, nije slijep.

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 349
danas u 20:57

U sadašnje vrijeme, gdje se mjenjaju petorica,  nema puno smisla govoriti o jedanaestorici udarnih. Šestnaestorica bi bilo prikladnije.

Njemce ne bi trebali više zvati "Elf" već "Sechszehn". Malo čudno, priznajem.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.356
danas u 21:01

zvao me je izbornik Dalic preko mobitela....  :-0.....veli da pitam najstrucniju struku za postavu protiv Portugala....da li izadu isti ti kao protiv Gane, Peri u obrani ? hmm? Budimir ili Matan? Baturina i Pero "pod mus"

[uredio narada108 - 28. lipnja 2026. u 21:01]
El Comandante
El Comandante
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2007.
Poruka: 465
danas u 22:02

narada108 je napisao/la:

zvao me je izbornik Dalic preko mobitela....  :-0.....veli da pitam najstrucniju struku za postavu protiv Portugala....da li izadu isti ti kao protiv Gane, Peri u obrani ? hmm? Budimir ili Matan? Baturina i Pero "pod mus"

Vidi cijeli citat


Reci mu ovako

Stane  Sutalo  Pongra  Perisic

Modric  Sucic  Kova

Vlasic  Bati 

Musa

 

'This time next year we'll be millioners.' Delboy Trotter. Only Fools and Horses.
  • Najnovije
  • Najčitanije