Dakle, ako sam dobro pohvatao opcije nakon grupe:
- najteža je Portugal, pa Španjolska
- 'najlakša' Kolumbija, pa Kanada/Švicarska
Važno je hoćemo li mi biti sigurno među najboljim trećima uoči utakmice s Ganom. Ali, i da tu eventualno imamo mogućnost kalkuliranja, to malo znači kad se ova grupa s Portugalom igra poslije. Sumnjam baš da će se Portugalci ubiti kako bi bili prvi u skupini, pa onda išli na Španjolsku u osmini.
S obzirom na ono što smo prikazali dosad, činjenica je da nismo favoriti protiv koga god igrali, tako da bi se trebali kloniti bilo kakvih kalkulacija. Bolja je pobjeda za samopouzdanje, nego poraz koji bi vodio na kao lošijeg protivnika. Ionako ne možemo utjecati na utakmice koje će se odigrati nakon naše s Ganom.
[uredio Ante - 24. lipnja 2026. u 11:25]