Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
141516
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
24. lipnja 2026. u 03:39

 

stadion Lincoln Financial Field (Philadelphia, PA)

 

[uredio Vilenjak - 24. lipnja 2026. u 03:44]
Domovine sin
LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.213
24. lipnja 2026. u 05:22

Tvrdo i u kost protiv afričkih gazela, 1-0 za naše 

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.393
24. lipnja 2026. u 05:53

Koja komunjarska zastava 😬

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.846
24. lipnja 2026. u 06:16

Dakle, ako sam dobro pohvatao opcije nakon grupe:

- najteža je Portugal, pa Španjolska

- 'najlakša' Kolumbija, pa Kanada/Švicarska

Važno je hoćemo li mi biti sigurno među najboljim trećima uoči utakmice s Ganom. Ali, i da tu eventualno imamo mogućnost kalkuliranja, to malo znači kad se ova grupa s Portugalom igra poslije. Sumnjam baš da će se Portugalci ubiti kako bi bili prvi u skupini, pa onda išli na Španjolsku u osmini.

S obzirom na ono što smo prikazali dosad, činjenica je da nismo favoriti protiv koga god igrali, tako da bi se trebali kloniti bilo kakvih kalkulacija. Bolja je pobjeda za samopouzdanje, nego poraz koji bi vodio na kao lošijeg protivnika. Ionako ne možemo utjecati na utakmice koje će se odigrati nakon naše s Ganom.

[uredio Ante - 24. lipnja 2026. u 11:25]
EUgenije
EUgenije
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.12.2010.
Poruka: 2.589
24. lipnja 2026. u 06:49

Tesko da cemo prije nase utakmice biti 100%. Realnije je da ce nas dalje voditi npr i poraz od recimo 2 gola razlike sto bi bila dobra situacija ali opet ne 100% Sasvim sigurni bi bili samo ako budu bar 4 treca sa manje od 3 boda sto je moguce ali nije sigurno.

U ovim okolnostima nema se sta kalkulirati nego ici na pobjedu protiv Gane, hvatati formu i nadati se da Englezi mozda opet prosipaju bodove kao veceras. U svakom osim tom scenariju nas ceka Portugal/Kolumbija samo necemo znati tko.

 

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.302
24. lipnja 2026. u 06:57

jel moguce da bi 4 tima bila losija od nas ako uzgubimo?

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
EUgenije
EUgenije
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.12.2010.
Poruka: 2.589
24. lipnja 2026. u 07:04

nik je napisao/la:

jel moguce da bi 4 tima bila losija od nas ako uzgubimo?

Vidi cijeli citat


Vrlo moguce. Treba pricekati prvo ostale rezultate ali je izvjesno da bi nas poraz od 1 ili u jos boljem slucaju 2 gola vodio dalje. Moguce je cak i da smo 100% sigurni prije utakmice ali to je malo vjerovatno.

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.099
24. lipnja 2026. u 07:08

Idemo po uvjerljivih 1:0 i gremo dalje.

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
Stefan Reuter
Stefan Reuter
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 17.06.2024.
Poruka: 47
24. lipnja 2026. u 07:13

madmax17 je napisao/la:

Koja komunjarska zastava 😬

Vidi cijeli citat

Di ćeš veću motivaciju. 

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.627
24. lipnja 2026. u 07:15

Dotada bi trebali znati prolazimo li ko treći i sa 3 boda. Jedino dobro što igramo među zadnjima. 

123
...
141516
  • Najnovije
  • Najčitanije