Hrvatska-Gana 2:1

123
...
121122123
Prika
Prika
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.12.2024.
Poruka: 382
danas u 16:43

Prolazom same skupine nebi trebali biti posebno zadovoljni jer se to u ovom.formatu ipak ocekuje od ekipe poput nase. S druge strane ako i ispadnemo od Portugala nitko ne moze zamjeriti jer ljudi imaju brutalnu ekipu punu svjetskih klasa.

Da smo prosli grupu pa ispali od Svice, Alzira ili npr Obale Bjelokosti koje su dobre momcadi ali ne nas nivo smatrao bi to neuspjehom

Ako ispadnemo od ipak respektsbilnog Portugala glava gore, prosla se grupa ispalo se od odlicne momcadi, nit je uspjeh nit neuspjeh.

Ako prodemo Portugal prezadovoljan sam.sta god se nakon toga dogodi

zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.327
danas u 16:52

Ciferšlus je napisao/la:

provincijalac je napisao/la:

Fascinantna mi je ekipa koju možemo svesti pod nazivnik "ipak je to bila Gana". Takvi bi i da raščerečimo Španjolsku našli razlog zašto to nije neki uspjeh. Samo da je srat. Kako vam se jebeno da?! 

Vidi cijeli citat


 

Ukralo im priliku da popljuju sve zivo zbog neprolaska skupine.

 

Niti nisu navijaci, vjerojatno.

Vidi cijeli citat

S ovim se ne slažem. 
Meni je puno gora ekipa koja svako malo poteže taj izraz "pljuvanje", kakav odvratan izraz. Čim netko drukčije misli je odmah pljuvač i mrzi hrvatsku reprezentaciju? 

Forum je, nek svatko iznosi svoje mišljenje. Ako se ne slažeš ne moraš ga odmah proglasiti pljuvačem ili da navija protiv Hrvatske. 

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.069
danas u 16:54

Ciferšlus je napisao/la:

provincijalac je napisao/la:

Fascinantna mi je ekipa koju možemo svesti pod nazivnik "ipak je to bila Gana". Takvi bi i da raščerečimo Španjolsku našli razlog zašto to nije neki uspjeh. Samo da je srat. Kako vam se jebeno da?! 

Vidi cijeli citat


 

Ukralo im priliku da popljuju sve zivo zbog neprolaska skupine.

 

Niti nisu navijaci, vjerojatno.

Vidi cijeli citat

Pravi navijači su oni koji jednog igrača ili člana stožera vrijeđaju, a drugoga tijelima brane od svake kritike.

provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.571
danas u 16:55

ZooM je napisao/la:

Ne bih se složio da je prolazak ove grupe uspjeh, to je minimum koji se morao napraviti.
U starom formatu prolazak skupine je zadovoljavajući uspjeh, ovdje to nije..

Vidi cijeli citat
ako nije uspjeh, mora biti neuspjeh. Ti, dakle, tvrdiš da je prolazak grupe neuspjeh 😂 

Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 51
danas u 17:00

Da malo prokomentiram utakmicu hladne glave i na igrace koje sam kritizirao (kumovi, perisic i pongracic)

Modrić - puno puno bolje nego prethodne dvije utakmice, pogotovo defanzivno. Iako se jos vidi da kao da je u nekom grcu, ne sumnjam da ce protiv portugala odigrati kvalitetno

Kovacic- po meni i dalje jako lose, pogotovo defanzivno. U napadu je par puta potegao kako on to zna ali dzabe kad onda doda bas bas krivo. Ipak ni za njega ne sumnjam da ce odigrati kvalitetno, samo ne znam dal bi trebao poceti u prvih 11

Perisic- odlično, osim zutog kartona koji je po meni labav (a i zakuhao ga je Kovačić), ostalo super. Vidi se da kad zna da će 90min igrati istu poziciju da ce to biti kvalitetno. Ideja da s tolko godina Perisic moze s toliko godina odigrati turnir na wingbacku je bila teska zabluda.

Pongracic- ehh ne znam sto bi rekao. Odigra solidno ali napravi takve 2 greske koje ozbiljnije reprezentacija Gane iskoristavaju i pobjede. Jednom su nas kaznili kad je napravio uzasno glup faul, a drugi put kad je napucao Modrica u petercu, i tu nas je budni Livakovic spasio. Mislim da ce Gvardiol zauzeti njegovo mjesto na stoperu

 

123
...
121122123
  • Najnovije
  • Najčitanije